Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč centri za zdravljenje odvisnosti od drog

centri za zdravljenje odvisnosti od drog

Iščem prijatelja, za katerega se izvedla, da se zdravi za heroin. Rekli so mi, da je nekje na Primorskem ali v Ljubljani. na koga se naj obrnem in ali je sploh dovoljeno komunicirati z odvisniki, ki so v teh centrih, komunah.Prosim pomagajte!

V Sloveniji nimamo centralnega registra uporabnikov drog, kar je po moje dobro, za tvoj primer pa slabo, ker ga bo težko najti. Tudi zaposleni v centrih ti bodo težko povedali ali je v programu ali ne, ker ne smejo zaradi etike in tudi zaradi zakonodaje. Lahko pa vprašaš paciente, ki se običajno nahajajo pred centri in morda ti bosdo lahko pomagali. Morda pa kaj vedo njegovi starši ali prijatelji. Moraš biti prava mlada detektivka, da ga boš lahko našla.

Milan

OGOVORIM TI LAHK, DA V VSAKEM CENTRU ZA ZDRAVLJENJE ODVISNOSTI OD DROG JE NEKA PREDSKUPINA,KI LAHKO OBIŠČE SVOJEGA ZNANCA.PONAVADI DOLOČI TO NJEGOV PSIHIATER.ČE NISI IMELA PROBLEMOV Z NOBENO ODVISTNOSTJO DO SEDAJ MISLIM, DA NE BO PROBLEMA…

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni! Zanima me, ali je mogoče priti v stik z odvisniki, ki so na zdravljenju v določenem centru oz. ali bi se dalo npr. preživeti nekaj dni z njimi v centru in opazovati kako sploh zdravljenje poteka, jih opazovati, se z njimi pogovarjati ipd.

Predlagam ti da pokličeš naslednje številke in se pogovoriš o tvojih željah. Mislim, da niso neuresničljive. Društvo projekt človek: 01 540 31 74, zavod pelikan karitas: 01 548 02 86

New Report

Close