Najdi forum

kje poiskati pomoč

Spoznala sem, da hčerka kadi travo, vedno večkrat je prišla domov s krvavimi očmi, večkrat je prišla pijana, vedno večkrat je razdražljiva, ne da se pogovarjati z njo, postaja nasilna, izostaja preko noči, ni pripravljena na pogovor, izostaja od pouka v šoli, ne dovoli, da ji pomagam. Prosim vas, pomagajte mi in mi povejte, kam se lahko obrnem za pomoč. Hvala – Tanja

Morda bi sama poiskala najprej pomoč pri svetovalni službi ali pa v programih kjer zdravijo odvisnosti. Tam vas bodo naučili, kako pristopiti k hčerki in kako ji pomagati. Potem bo sicer še vedno težko, a lažje saj boste vedela kako.

Sama sm še mladoletna, rada pokadim kšn cigaret, še rajš travco:),tut popijem rada, ampak če znaš razmišlat s svojo glavo, pa veš, kje je meya, ne bi smel bit problem. Kolk je pa vaša hčerka stara? Če se ne da s pogovorom rešt, jo pelte (pa tut na silo če ne gre drugač) h psihologinji, al pa se Vi sami oglaste pr njej, pa vam bo ona dala nadaljne napotke – kako je z zdravljenjem, ipd…

P.S: Spoznajte se z njenimi prijatelji – velikokrat problemi nastanejo zaradi družbe..

LP 😛

New Report

Close