Najdi forum

Kako prepoznaš…

…da je nekdo “zadet”?
Že nekaj mesecev se dobivam s fantom. nič resnega, ki kadi travo. Nikoli ne vem a je ob meni zadet ali ne! Saj me tudi ne zanima, ker veva da med nama ne bo nikoli resno. Samo informativno-po čem vem, da je “zadet”? Ali je kakšna razlika tudi pri sexu?
Ko sva skupaj je vedno isti, samo ne vem a je vedno “zadet” ali vedno “pri sebi”?
Pozdravček
Hvala

pomojm da bi opazla, če bi biu zadet.. glede seksa sicer nimam pojma kakšne so razlike ampak.. a se kej zlo velik smeji pa to? 🙂

Pri kajenju trave so zenice široke. Enako je pri kokainu. Pri heroinu pa so majhne pikice. Pri kajenju trave so oči ponavadi rdeče, vendar se za to uporabljajo kapljice (Visine npr.). Sicer pa je zelo težko prepoznati znake zadetosti pri rednem kadilcu marihuane, če gre za zmerno nakajenost.

nova
Uredništvo priporoča

ce fant kadi ze dolgo, ce si kapne v oci kaksno visine kapljico in ce ti ne kadis ga bos tezko prepoznala ali je zadet ali ne. po mojih izkusnjah razlike v sexu ni.
drugace bi ga pa mogoce vprasala, ali je zakajen ali ne, kaj mislis? tud ce ne mislita prav hudo resno se lahko mal pogovarjata, a ne.

lp

Ja jaz svojega fanta prepozam takoj ,še preden odpre usta. Oči nima rdeče ima pa zato malo bolj zaprte. Je bolj prijazen, lahko ga napizdim in se ne bo nič branil, ampak mu je vse bolj ravno. Še tolažil me bo, kar me v normalnem stanju ne. Pri sexu je pa tako…. skoraj boljše,če sem že iskrena, ker je bolj sproščen si upa več in tudi dlje traja,haha, čeprav bolj na izi.

Zenice ni nujno, da so bolj široko, lahko se zelo zožijo. Včasih je lahko ena širša od druge, ampak to je pogosteje pri sintetičnih drogah. Pri travi so oči lahko rdeče, bolj priprte. Drugi znaki so še: smejanje, ponavadi dobra volja (včasih tudi slabovoljnost, depresija), odvisno od človeka pač. Pri poljubljanju opazite drugačen okus v ustih. Okus po travi pač. Ker trava človeka ponavadi umiri in spravi v rahlo obdobje lenobe, je seks počasnejši, bolj nežen, več je božanja, traja dlje. Takšne so vsaj moje izkušnje 🙂

Jaz ljudi, ki jih poznam oz. redno videvam, takoj vidim ali so zadeti ali ne. Tudi, če si kapnejo vezine v oči…
Znaki? Hmm… tako odvisno od posameznika… 🙂 Sicer pa so najpogostejši: zožene in rdeče oči, smeh (lahko tudi brez razloga), zmedenost, pri pogovoru se velikokrat zgubi (oz. se že čez trenutek ne spomni kaj je pravkar rekel), vse je bolj na “izi”, čas teče počasi,…
Seks? Če imaš stalnega partnerja in mu res zaupaš, zna biti seks zelo dober. Kajti vse stvari dojemaš in čutiš drugače. Dotiki, ki so ponavadi nekako “nepomembni”, postanejo tako čuteči, nežni.., v glavi vidiš vse tako lepo…
Nekaj, kar je lahko tako vsakdanje in skoraj nima pomena, pride v takih trenutkih lahko do izrazitega izraza…
LP!

Super, našteli ste vse mogoče znake, ki bodo Alekseji morda pomagale. Če je zaljubljena bo vse skupaj kaj malo pomagalo, kajti takrat smo pripravljeni odpuščati vse in še kaj več.
Sam se ne bi toliko oziral na to ali je zadet ali ne. Bolj bi pogledal zakaj pravzaprav rabi drogo. Zakaj se ne more sprostiti brez droge? Zakaj mora predno gre k punci vzeti drogo itd.. ( mimogrede, včasih so fantje predno so šli k puncam zavili v gostilno, da so vdobili dodatni pogum). To so teme, ki bi jih bilo dobro odpreti. Če z nekom hodiš nekaj časa se kaj lahko zgodi, da bosta začela resno razmišljati o skupnem življenju. V tej luči je seveda prisotnost droge popolnoma drugačna dimenzija. Menim, da bi morala malo širše pogledati in manj fokusirati vso pozornost v drogo in bolj v fantov značaj in njegov odnos do tebe in seveda tudi tvojega do njega, to je tisto, kar vama bo gradilo prihodnost. Pogrešam pa malo več odkritih razgovorov med vama, ki bi kaj hitro tudi dali odgovore na zgornja vprašanja..

Pri seksu se lahko zgodi (ni nujno), da se mu ne dvigne tko kot bi se mu če ne bi bil zadet (ali pa dalj časa traja da se mu) – med drugim je bil tudi to razlog, da je moj fant nehal kadit travo.
Na splošno – upad seksualne energije in tudi sicer lahko izgleda bolj len ko je zadet + vsi znaki, ki so jih že ostali našteli (popr. – zenice so pri uživanju marihuane razširjene ali normalne, zožane so pri uživanju opiatov, če pa je ena zenica razširjena, druga zožana pa gre lahko za resno obolenje – kontralateralni hematom).
LP

hahahaha tole je pa fail… sploh nimas vlkih zenic ampak imas rdece oz kristalne uci.. res je da se mogoce smejis malo vec kot obicajno ampak ni pa pri vsakem tako na ene udari tak da so zmedeni na ene da se smejijo na ene da bruhajo so zaspani …. drgac pa tale tvoj komentar je brca v temo lp

New Report

Close