Najdi forum

7 Let brez alkohola

Dober večer. Naštimal sem si meditacijsko muziko in zdaj obujam spomine. Rodil sem se pred skoraj 52 leti in ko sem razmišljal sem vedno pomagal ljudem. Najprej v osnovni šoli inštrukcije matematike. V srednji šoli ravno tako. Pomagal sem tudi starejši sovaščanki nosit vodo in pri kurjavi. Ko je umrla sem bil dosti pri sestri in ji pomagal čuvat otročička. Nikoli ne bom pozabil ko sem imel kar 5 malih otrok v varstvu in smo se igrali skupaj. Vse to me je napolnjevalo z veseljem in srečo. Tudi danes rad pomagam drugim po mojih zmožnostih. V pomoč mi je tudi računalnik. Ko sem se zbudil sem vzel v roke mobitel in začel pisat te besede.,, Brez alkohola mi živeti ni…. sem pred 7.mimi leti pel si in kopal grob sam sebi. Danes je dan spremenjanja tega,. Pričel sem verjeti, da je možno živeti brez alkohola in poizkušal to udejanjati en dan na enkrat, 24 H. Ja uspeva mi 2557 dni oziroma okroglih 7 let.Hvaležen Bogu, Angelom, sebi in Tebi. Bogu tudi danes pojem …Dotakni mi usne probudi mi tjelo, još je vatre ostalo…..Ta ogenj upanja pošiljam tudi tebi.,, Ujami ga v objem in deli ga naprej, je zastonj

Pozdravljeni aanonimnia,

čestitam vam za to obletnico in vse dni preživete v svobodi brez alkohola. Zmoremo, če hočemo!
Kar tako naprej, vsak dan posebej.

Srečno,
Pia

Celodnevni pripravljalni terapevtski center Zavod Pelikan - Karitas Cesta na Polževo 4 1294 Višnja Gora 051 339 725

Hvala lepa za čestitke. Res se splača vztrajati.

New Report

Close