Najdi forum

Starš in alkohol

Pozdravljeni
Imam očeta, mama umrla. Živel sam v hiši, se je totalno zapil, ni več skrbel za sebe, ne za hišo, vse zapuščeno. Potem bil na težki operaciji srca in sem mu priskrbela dom starejših. Niti hodit ni mogel. Tukaj lepo skrbijo za njega, ima vse. Sedaj ko si je opomogel pa je začel izvajat pritisk na meni da hoče domov. Mislim da mu manjka alkohol. Čedalje bolj nesramen je do mene. Če ga vrnem domov v hišo bo spet vse po starem, pijača, družba.
Jaz žal ne morem skrbeti za njega da bi mu hodila kuhat, čistit, kosit…Imam službo do 17.00 in otroka s katerim živim sama. Nekaj časa cca 2 leti sem hodila kuhat, čistit…ampak ke prišlo tako daleč da več niti posode ni pral…čakala me je teden dni stara umazana posoda, smeti,vse je ostalo na meni. In nisem zmogla več, ne zmorem voditi dve gospodinjstvi. Želim tudi sama kaj omet od življenja.
Ali sem res dolžna odpovedati se svojemu življenju in skrbet za nekoga ki se je zapil in mu je vseeno za vse.
Prisilno ga ne morejo obdržat v domu in vem da bo prejkoslej šel domov
Ne vem kaj z takim staršem…ne znam mu več pomagat ker si ne dovoli pomagat

Ko pa bo su domov . Ne takoj skenslat dom.
Ker stari bo v 1mes na podnu. In nej gre nazaj.

Oz. Naj gre domov npr za wekend. Tok da vid da doma ni nikolgar da ga pedena. 2dni nej pije. Pol pa v domk

New Report

Close