Najdi forum

Živijo rabim pomoč

Stara sem 15 in mi je novembra bilo eno leto ko kadim travo (pac ne me zdele napadat da sem premladala itd) en cas sem bla tudi odvisna z bratom sma usak dan kadila travo ter frendi no pac en dan nevem kaj mi je blo sam tko kadili smo travo in sem mnda js edina bla k je mela tote tezave zacelo mi je it na bruhanje,vrtel se mi je, gubla sm nezavest,suha usta sem mela,komj sm uci mela odprte, nic vec sline nism mela in stcni utrip sm mela nad 120 mogla in tko mocno zaspana sem bla dejansko sm ostaja brez kisika obvezno sem mogla mamo poklicat da je prisla po mene tisti dan sem mela cudn obcutk in od tistega casa me je strah nevem zakaj pac in zdaj ze kaki mesec me spet loti kajenje trave in tko ful mocno si jo zelim prijateljice me vabijo vendar recem ne… jas bi jo spet kadila vendar me je strah da se bo to spet ponovilo … vec krat se spomnm tistega dneva in ko se spominjam tega dneva me srce zacne bolet in semi enako dogaja alpa nasplosno bla sm na EKG in je zdravnik reko da je vse vredu menda mi je blo to zarad tega kr me je blo strah al p da smo se menle o posledicah uglavn zdravnik mi je rekel da mam pomojem “strahno depresijo” zarad tega semi srcni utrip povisja pac nazadnje sm travo kadila nekje zacetek solskega leta septembra in trenutno je febraur in je minlo 5 mesca vendar hocem ful mocno jo spet kadit … pac vprasanje je tu kaj naj naredim da se mi to spet ne bo ponovilo? prosim pomagajte pa ne mi svetovat da naj odhneham kr sm premlda kr sem jo kadila zarad depresije …hvala usem k bote pomagal 🙂 <3

Pozdravljena, vidim da je ze kar nekaj casa od tega mi lahko poves kaj se je zgodilo? Ze spet kadis ali ne? Tudi sam sm namrec redni uzivalec 🙂

Pozdravljena,

Zelo pohvalno, da razmišljaš sploh o temu ali bi bila ponovna uporaba varna. Glede na to da si imela tako slabo izkušnjo ti do nadaljnega odsvetujem uporabo le te. Če pa te bo kdaj premamilo pa poskrbi, da probaš zelo majhno in nemočno količino. Bolje biti previden kot, da imaš kasneje hude posledice.

New Report

Close