Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč prosim za pomoc pri zdravniskem pregledu za pogojni odvzem voznikskega dovoljenja

prosim za pomoc pri zdravniskem pregledu za pogojni odvzem voznikskega dovoljenja

Zivjo opraviti moram zdravniski pregled za pogojni odvzem vozniskega dovoljenja, je pa problem ker sem teden prej konzumiral polsinteticne in sinteticne droge…ali me bodo testirali tudi na te droge saj je medicinska sestra omenila droga-test?
Zanima me tudi kako dolgo ostanejo v telesu in kako jih cimhitreje ozlociti iz organizma

Zivjo opraviti moram zdravniski pregled za pogojni odvzem vozniskega dovoljenja, je pa problem ker sem teden prej konzumiral polsinteticne in sinteticne droge…ali me bodo testirali tudi na te droge saj je medicinska sestra omenila droga-test?
Zanima me tudi kako dolgo ostanejo v telesu in kako jih cimhitreje ozlociti iz organizma[/quote

Živjo.Sem prepričan po napisanem, da bo vsaj hitri test na mamila in tudi zdravila(bzo,opi-morfi,celo bup.,meta.,+ mamila).Ni nič
slabega če te je opozorila.
Vsaj 10 dni brez vsega bit(oz. Končat zadevo ker bo izpit šol+(kaj drugega) po gobe slej ko prej potem).ZA drugačne teste se ne obremenjevat.Opozorilo na bzo;In to če si vzel kakšno pomirjevalo(apaurin ali helex in podobno -to so bzo zdravila)ne delaj zdravniškega vsaj 22 dni.Vmes pa šport ,sadja in napitkov veliko ,da gre ven strup .
To je to,moje mnenje.
Lp.

Bodi čist,če ne bo problem.Sem že prej odgovoril , pa niso…
Omenila ti je tako da..
Lp.

New Report

Close