Najdi forum

Pozdravljeni.
imam nekaj vprašanj. Približno eno leto se spopadam z anoreksijo. Poiskala sem tudi pomoč pri psihiatrinji. Zadnje čase pa se mi zdi da sem v začaeanem krogu. Prej sem pojedla do 1500 kcal na dan sedaj pa sem svoj vnos povečala na 1900 kcal. Pri vnosu 1500 sem 3x na teden trenirala in hodila v šolo. Sedaj pa so se začele počitnice in ne počnem prav nič cel dan samo poležavam 2x na teden pa se odpravim v fitnes malo potelovadit, zato me zanima ali je povečanje mojega vnosa primerno?. Sedaj me je strah, da se bom preveč zredila saj pojem tudi veliko več sladkarij. Skrbi me da se nebom znala ustaviti in bom iz ene skrajnosti torej anoreksije prešla v drugo v prenajedanje. Kaj naj storim?. Nekateri mi celo govorijo naj preneham s telovadbo saj je moj itm 14 ampak meni se zdi da če neham telovadit bom dobila samo špeh in ne mišično maso, kot bi si želela. Res se počutim izgubljeno.
Vsakega nasveta bom vesela in hvaležna.
lp, anonimka

Malo vec podatkov bo treba dat…kaj ješ-koliko??višina-teža-leta??kaj pocnes na fitnesu(kardio-uteži)….brez zamere,samo pri itm 14 nimas ne speha ne misic!!ali imas se anoreksijo,sodec po zgornjem komentarju DA,prvo se resi tega problema!!potem pride na vrsto gradnja lux hotela:)

New Report

Close