Najdi forum

Pozdravljeni!

Zaskrbljena sem zaradi mlajšega brata, ki je večino časa hitre jeze, razdražen in prepirljiv – morda je takega karaktera, ampak dvomim, da bi komu pasalo se non stop tako obnašat Vem, da kadi travo in ni to razlog Bolj me zanima, če obstaja kaka droga, ki se jo meša s sladkorjem? Namreč, v predalu v sobi ima sladkorčke in tudi večkrat uporablja robček – mogoče kaj snifa? Sam pravi, da je pripravljen it na odvzem, da itak mu ne bojo nič našli – ampak to ponavadi reče vsak, dokler do tega res ne pride
Upam, da res ne, ampak za vsak slučaj, me zanima

Hvala vnaprej!

Pozdravljena,

Uporaba sladkorja ponavadi ni nič dobrega in kaže na uporabo trde droge, najverjetneje heroina!Na takšen način se ga pripravlja za injiciranje. Če najdete zraven še kakšen pribor (žlica, igla), potem gre skoraj zagotovo za uporabo heroina!
Če ga boste testirali, lahko v lekarni kupite več testov v enem (3,5,7), a mora pri tem, ko daje urin, nujno nekdo biti zraven prisoten na toaleti!

Upam, da uspešno spravite svojega brata na pravo pot!

--- Klementina Sambolič, magistra znanosti, zakonska in družinska terapevtka http://zavod-druzinskaharmonija.si/

New Report

Close