Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Katere Slovenka najraje dajo?

Katere Slovenka najraje dajo?

Po mojem štajerke. Resda so štajerke najbolj gobčne, ampak za izkušenega je*ača je to samo izziv. Štajerki moraš samo goflo zavezat, pa takoj počepne. So prave prasičke.
Ljubljančanke pa tud rade dajo, samo jih pa noben noče, ker so afnaste, kot da jih samo one nosjo.
To so moje izkušnje.

Iz mojih izkušenj tvoja mama in sestra..

ti si pa hud…še dobro, da ni več pokrajin…))))

Korošice 🙂
potem Stajerke
Primorke in Zabarke se prevec delajo

Takim kot ste tu pisoči nobena..

Mah je*eš ti to kera je pa kera ni, do zdaj se je najbolje pri meni fu*ala primorka, je pa res da je enkrat ena bla tk pametna okol tega da ko sm jo dobu jo “je še en tedn u kamilce namakala.”

Primorke, gorenjske dekle, ljubljančanke, štajerke, savinjčanke, korošice in potem ostalo. 🙂

Po mojih izkušnjah Korošice, takoj za njimi pa Gorenjke.

Jaz pa mislim, da bi morali spreobrniti vprašanje in sicer na: KATERIM MOŠKIM ŽENSKE NAJRAJE DAJO? (S tem mislim na moške predispozicije, materialne in nematerialne, skratka po oceni žensk – ženski vidik)

Bravo MačekMuri, zadel si bistvo 😉 Pokrajine pa res ne vplivajo na voljnost tam spodaj!

muci ne verjemi ženskam…

Tamala pričakujem tvoj odgovor :)))

ojla muci

Tak se dela…do ženske moraš biti odločen..)))) tud jest čakam odgovor…hahaha

Se mi je zdelo, da si Tamala samo ena ptička, ki žvrgoli daleč na veji, ko je pa treba nekaj od sebe dat, pa rep med noge in te ni 😉

hahaha

ODG. TEBI FUKFEHTAR……..ŽE TVOJE IME POVE KAJ SI , NAVADEN FUKFEHTAR. BJAK TEBI ŠE ZA KEŠ PO MOJE REDKO KATERA DA ALI PA SAMO ZA KEŠ OGABNI STE LAŽNIVI FUKFEHTERJI ŠE SAM SE ZAVEDAŠ KAJ SI ANE DE ?

Kad sam pred 40 leti prišel sem sam videl sve ste iste. Kad sva bila sama svaka bi ga probala, kad si sa sodelavkama sam bosanac. Ak tako sam probal tebe is sve sodelavke.

New Report

Close