Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iscem starejso zensko

Iscem starejso zensko

Sem iz Ljubljane star 39 let,samski,ravno po locitvi. Iscem zrelo zensko za sex! Sem pa 180 visok,vitek,simpaticen in dobro obdarjen.Pisi mi na [email protected]

Samo seks si pa po netu iskal že nekaj let pred ločitvijo?

Mlad podjetnik (26), neizkusen isce starejso zensko za skupno uzivancijo. Sicer sem malo mocnejse postave, privlacijo me pa zrele dame, ne me obsojati, vsakemu svoje. Ce je katera dama osamljena (od 55 let naprej) in bi bila rada moja uciteljica, naj pusti svoj mail. Garantiram, da nisem izkoriscevalec, samo rad bi nasel eno zrelo zensko, da skupaj preziviva carobne proste trenutke. V kolikor se najdes v opisu pusti elektronski naslov, sigurno odpisem nazaj, ce sva pa istih zelja se pa definitivno vidiva. Komaj cakam, da najdem svojo gospodicno s katero bom prezivel svoj prosti cas. Lep pozdrav

Dodal bi samo se to, da bi rad samsko damo, ker nocem prizadeti drugih. Zadnja stvar, ki bi jo dodal je pa to, da izgled, kilaza itd. ni na prvem mestu. Upam, da kaksna dama zbere pogum, sigurno ji ne bo zal


Pozabil si omeniti, da mora biti še jasnovidka, ker ima preko spiritualnih povezav kozmosa neposredni uvid v tvoje kontaktne informacije.

De omnibus disputandum..

New Report

Close