Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Koliko žensk je tukaj samskih in koliko potrebnih

Koliko žensk je tukaj samskih in koliko potrebnih

Če se upa katera priznat

Sem trenutno samska in potrebna – ampak tle gor so fantje – moški – same smeti! (F… fehtarji)

dekle se strinjam s teboj ampak tudi nekatere zenske so takšne kot moški.. nismo vsi enaki in vsi slabi

nova
Uredništvo priporoča

dekle, tako si lahko moški mislimo o tebi, to da enačiš vse moške je neprimerno in stanje ni takšno. kako pa češ drugače navezat kontakt kot da ji rečeš za si pišita na email ali zasebca.a potem si pa že smet po tvoje.

potem si tudi ti smet – čene ne bi bila potrebna.

Ej, po ločitvi se ne mislim več vezati, zato sem enkrat odpisala dvema – za neobvezen sex. Predstavljala sta se kot mladca, na zmenek prišla oba 50+, oba vezana. Takšnih se izogibam, ker je moj zakon razpadel ravno zaradi njegovega skakanja čez plot. Bila sva poročena komaj dve leti.

Stara sem 25, imam veliko družbe – med njimi se najde tudi kakšen samski znanec, ki me zadovolji.
Ne iščem, ampak sem samo odgovorila na vprašanje. Res pa vseh vas ne mečem v isti koš!

Ko bom spoznala koga, ki bo pripravljen biti samo F prijatelj – brez obveznosti, bom samo z njim, ker ne mislim skakat z moškega na moškega. Ta, ki sem ga imela sedaj, bi se z mano rad poročil, zato sem mu dala košarico.
Zato hočem tipa spoznati v reali, ne virtuali. Marsikdo reče, da je samski, v resnici je pa vezan.

Bi marsikdo rekel da to pa ne paše skupaj, lahko ločiš čustva od seksa?

Bi marsikdo rekel da to pa ne paše skupaj, lahko ločiš čustva od seksa?[/quote]

Nekaj čustev mora bit – vsaj simpatija. Sex s čistim neznancem mi ne sede.Po moje se morata dva vsaj malo spoznat, ne pa takoj horuk. Resnična čustva sem zaenkat dala na stran, ker še nisem pozabila razočaranja.
Če bi se pa slučajno pri kom začelo bolj iskriti, je pa bolje, da prej prekineta. Če bi se pa pri obema začelo iskriti, bi se morala pa pogovoriti, kako naprej.

Nič ne bom rekla, ker se zarečenega kruha največ poje!

A si malo zmedena, ali poskušaš biti nekaj kar nisi? Iščeš kao neobvezen sex, potem pa pogojuješ to s samskostjo……Veliko večja verjetnost da dobiš samo FF je če iščeš med poročenimi. Malo imaš zgrešene pojme, sorry.

Ti bom povedal iz svojih izkušenj in jaz sem kao brezčutna seks mašina – moški. Če imaš še obstoječa čustva do bivšega in ga želiš preboleti se to ne dela z drugimi moškimi, če že kaj je še huje. Za tisti čas ko seksata je super, potem pa še globje padeš v depresijo. Hudič se šele začne ko dobiš simpatijo in si med dvema ognjema čustev in potem ne veš kaj je res in kaj ne. Res je super oseba, ampak tudi če ta čustva niso samo neko mašilo za čustva ki jih ne moreš več davati bivšemu se počutiš kot da varaš bivšega, vsaj tako sem se jaz počutil…da varam bivšo čeprav sva bila že mesece narazen…vem…patetično.

Najbolje je res da si sama in se več družiš s prijatelji, spoznavaš nove ljudi. Če hočeš seks vzami samo seks, torej prideš, se slečeta, seksata in greš. Ampak glej ga zlomka treba je biti pazljiv komu se predajaš. Seks in čustva so povezani, sploh v kritičnem obdobju ko prebolevaš ljubezen. Raje se posveti svojemu umu in svojemu telesu, druge še zaenkrat pusti na razdalji.

afk..;)

ČISTA 10-ka ,resnično,življenjsko in pošteno.Ženske (nekatere)težko ločijo čustva od neobveznega seksa.

Vendar najboljši in najlepši je v kombinaciji z le temi.Seveda za ženske,ki imajo lastno ceno.

samska fuul potrebna

A ressss potrebna….piši na zs.

ccci piši mi na [email protected]


Se popolnoma strinjam se teboj, če želiš se lahko dobima sem iz štajerske okolice star 31…

JozePotrebujes – s katerega mesta si? Ampak si malo prepozen – zaenkrat.
Nisem iz MB, če sva kje blizu, bi pa lahko šla na kakšno kavico.

Lahko se zmeniva za kako pijačko?

[email protected]

Nisem samska. Ampak potrebna pa full 😉

Enako 🙂 je katera vezana diskretna iz LJ ali okolice za stvar?

Si za kakšen neobvezen sex �?

Če je katera potrebna naj mi pise na ZS… vse postimam….


Jaz sem doma v MB, kontaktiraj me na ZS pa se bova dogovorila za kavico

Ja Markooooo, zivi se samo enkrat. Se kmalu vidiva tudi midva 😀

….a si najdla kej,da se potešila???

Če se nahaja kaksna potrebna na Obali ali okolici se javim da resiva problem
Lp,

😀

New Report

Close