Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Spogledovanje v savni

Spogledovanje v savni

zdravo!

Občasno hodim v savno in nekaj na anonimnosti golote me blazno privlači. Preprosto vem, da tako moški kot ženske tja hodimo tudi zato, da gledamo in smo videne. Vsaj jaz. Ste imeli v savni kdaj spolno izkušnjo z nekom, ki ste ga prvič videli tam? Jaz sem imela enkrat v welness centru Harmonija z enim mladeničem, nekje malo čez dvajset, prijetno izkušnjo, a sva v turški prišla le do rajcanja in božanja. To pišem zato, ker nisem več najmlajša, a bi še vseeno rada živela sorazmerno mladostno spolno življenje, in savna se mi zdi učinkovit način za tovrstno spoznavanje. 🙂

Moja prošnja bi bila torej, da tisti, tako moški kot ženske, ki ste imeli takšno izkušnjo ali jih imate bolj ali manj pogosto, poveste, če se to dogaja, če vam je to všeč, kje ste vi to počeli, kako daleč ste šli(le božanje ali prav spolnost, torej sex) in če imate zame kakšen predlog. Hvala. 🙂

Draga Rosseta.Sem redni obiskovalec savne in tudi sam velikokrat pomislim na to.Vcasih je lahko prav vznemirljivo.Svetloba, toplota, vročina, kapljice skratka lahko je zelo vroče vzdušje, ki buri domišljijo. Oglasi se še. ..


Jaz imam predlog. Greva v savno 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Rosette pa ni več. ..

že doživel sicer samo enkrat ampak je bilo super. Bilo pa je v manjši savni nekje v ljubljani letos januarja. Šlo je za poljubljanje božanje vtikanje in lizanje samozadovoljevanje sexa ni bilo.

dscx, kaj pa je za tebe pravzaprav sex??

ok, hvala za odgovore zaenkrat. Dobrodošel bi bil tudi odgovor kakšne ženske, dame ali dekleta, in njene izkušnje.

ne hodim v savno ravno zato, da bi gledala in bila videna.
je pa res, da me tam vedno nekako ”grabi”.
hvala bogu, sem velikokrat sama noter in potem že nekako sama poskrbim za to.
se mi pa zdi, da ni tega veliko oz. si ljudje ne upajo pokazati tega, kar jim gre po glavi. pa sem bila že več kje.
mene včasih celo grabi, da bi kako žensko pobožala po prsih, pa drugače nimam take želje oz. nisem ne lezba ne bi, ampak sama ne vem, kaj me tam toliko grabi 😉

Si za diskretno srečanje?

katera savna je najboljša za rajcanje…kje se največ dogaja

Največ se dogaja v Orhideliji, oziroma v starem delu. Problem je, ker je ogromno geyev in so hudo vsiljivi.

kako pa jih prepoznaš?
kako so vsiljivi…saj jih ženske ne zanimamo

Pojma nimam.ti si ženska?
Oglasi se še

V katere savne hodiš—kje se te da srečat

Jaz bi te peljal v savno. Lahko tudi najameva privat. Ali te rajca, da se bi obdelovala na javnem mestu?

Ne zanima me privat savna…

Pol povej kraj in čas, da se bova lahko rajcala. Mi hitro vstane.

daj kontakt..mail

[email protected]

In kako to napelješ, da hočeš katero rajcat ? sm velikrat v savni pa mi do zdej še nikol ni ratalo 🙁

Pojma nimam daš kontakt.resno in diskretno

Po navadi redko vidiš žensko samo v savni, so v parih. Tako sva bila tudi midva z ženo. Če greš v japonsko savno v Orhideliji (oziroma Thermaliji – star del), se ti naserjejo v isti del, čeprav je vse prazno okoli, potem pa se začnejo šlatat, brez kakršnih koli namigov.

Večkrat pa tudi doživiš, da se že odpravi kdo ven, pa si premisli, ker sva prišla z ženo. In seveda pride v isti del spet.

Ogromno takih primerov.

Če to berete, dajte se zadrževat za sebe, če naju bi zanimalo bi midva prišla k vam. Pari se po navadi družijo s pari. 🙂

Bled, Golf, Toplice, Astoria, Krim. ..pojma nimam Pridi kdaj na Bled….

Uh ja, jst se bom šel pa jutri savnat, če katero zanima naj mi piše. Lp

madeus…daj kontakt

New Report

Close