Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu One Night Stand – Izkušnje in prigode

One Night Stand – Izkušnje in prigode

Zanimajo me vaše prigode One night standov.
1.) Kje ste se našli
2.) kje ste našli prostor
3.) kakšno zaščito ste uproabljali

1.) To je bilo še v študentskih časih, na nekem brucovanju
2.) na zadnjem sedežu nejegovega avtomobila
3.) bila sem na tabletkah + kondom (ker je bil neznaec)

Zanimiva izkušnja je biča, ker fanta prej kot ta večer nisem poznala in ker je bilo veliko alhkohola, in je 100 let rabil da se mu je dvignil 🙂

100 let rabil da se je mu dvignil….hahahahaha
Ti si pa gledala pa čakala….kdaj se mu bo….kot da bi dala mleko kuhat,in čakala da ne vzkipi….hahaha

nova
Uredništvo priporoča

Bli smo z frendi v laškem enkrat, pa sem našel eno pijano punco med 20-25 let

1.) Na pivo in cvetje 2011
2.) v enem grmovju za hotelom
3.) brez zaščite

nikol več videl, nikolveč nisem hotel videti

Na rojstnem dnevu mojega bivšega (tudi takrat je bil bivši). Že od prvega trenutka, ko sem ga videla mi je bil zeeeelooo všeč – energija, poglej, način govora, kako se giblje,… Odpeljala sva se k njemu domov – bilo je fantastično. Zelo lep spomin, ki naj ostane točno to – le lep spomin 😉

1.Lokal (Franci na Balanci, KMŠ…pa verjetno še kakšen), malo plesa, poljubi…in brez težav odpeljal.
2.Pri meni doma…ponoči in še 1x zjutraj (ponoči je bilo bolj bogo…pač pijača naredi svoje…zjutraj pa…mmmm…tako da smo pregnali mačka)
3.brez zaščite (sem pa pazil, da ne bom očka – vedno)

Sedaj sem že dolgo v resni vezi…ampak prej, ko sem bil samski – se mi je zdelo, da pri nas dobim s tako lahkoto one night stand, kot cocacolo na Petrolu – pa se ne hvalim, pač povem po resnici.

Je pa res, da nisem nikoli pretiraval z alkoholom in najedal puncam:)

1. na gasliski veselici
2. malo sva ga spila, pleasala, potem sva odšla na sprehod in sva prišla nekam na samo in sva se naskočila kot dva zajca
3. brez kondoma

po tem nisva nikoli več se videla

1. na absolventu
2.mal sem bil prbit pa pogumen, pa sem dražil eno štajerko da je reva pa da nič ne upa… pol sva šla pa na samo in sem jo kresnil
3, z kondomom

1.) V srednji šoli na hodniku
2.) na zadnjem sedežu avtomobila
3.) kondom -rebrast za njen užitek 🙂

včeraj za savo bil na sprehodu in v lovu če se bo kakšna našla. po dveh stavkuih sva se dala dol na mizi pred brunarico divje in noro dobro

a bi se katera dala dol naj mi pise sem zelo potreben pripeljem te do tvojega orgazma pisi na [email protected] hocem fukat

Zgodilo se je večkrat, najpogosteje pa ko sem z motociklom potoval po EU. Včasih tudi s sedanjo partnerico.

1. Najbolj noro je bilo, ko sva z sedanjo partnerico spoznala v diskoteki v Krakovem zelo privlačno bisex dekle in jo odpeljala k sebi v apartma. Dekleti sta obe bisex.
2. Sex z njo je bil nepozaben za vse 3. Skupaj smo ostali 3 dni.
3. Sprva je bila zaščita, potem pa ko je zmanjkalo kondomov pa brez…

One-night jih je bilo veliko, in upam da jih bo še več …

k smo bili mucli smo bili enkrat na veliki planini v eni koči, mulci stari od 20-25 let, pa sem najdu eno pijano, pelal jo na skret in se jo lotil. brez kondoma, niti ne vem kako ji je bilo ime več 🙂

Jaz sem štopal, ona je štopala, oba sva šla iz Ljubljane v Piran, njej je ustavil avto, še jaz sem noter skočil. Med vožnjo sva se spoznala, v piranu šla na pijačo, jaz sem tam imel eno sobo v najemu, prišla je k meni. Izjemna lepotica je bila. Bilo pa je supeeerrr. En najboljših sexov v mojem življenju. Najprej z kondomom, imela sva samo enega, potem pa celo noč brez kondoma. Zjutraj je odšla po svoje, nikoli več se nisva videla.

Se še spomnim kako je bilo ko smo hodile z kolegicam še po lokalih, se ga ubili z bambusom in juicevodkam. za kolegicin 19 rojstni dan smo se ga pile in plesale celo noč. Takrat sem cel večer dražila enga varnostnika, ki mi je bil luštkan nabildan, velik, črn… Ko so lokal zaprli, me je peljal domov, pijano napolno. Ko me je pripeljal do bloka, sva šla v klet (moja ideja) tam me je pa tako poseksal brez kondoma da sem se čist streznila in tresla od tega kako mi je prhajalo še celo nedeljo. Prov spomnim se ko me je mat zbudila za kosilo in smo v nedeljo opoldne jedel kosil mi je še nejgova sperma tekla v potoku iz mene. To je bil edini onenightstand in eden najboljših sexov evvverrr!

Edini onenight stand sem imela ko smo šle s prijateljicami kamperati v Lucijo. V šotoru pri enemu nemcu. Z kondomom. Bilo je boljprerivanje kot sex. Ni ni bilo dobro. Imam raje resnega fanta.

Enkrat še dolgo nazaja ko sem bil še v študencu, sem kresnil na wc-ju eno bajsico (also fat chick needs love), kot bi vodno posteljo natrpaval… Nikoli več… Takrat sem se zresnil in skelnil da sinjih kitov ne bom več prerival 🙂

Prvič pri 19ih, Nizozemka na morju.Kar na plaži pod pomolom. Nikoli je ne pozabim!! Zakaj? Ker sem spoznal kako lepe so te dogodivščine in se jih držim še vedno, skoraj 10 let.

1.) Bar Luna Vransko
2.) šla sva tam kjer je steber od avtocenste
3.) kondom

Bila sem na enem koncertu in sva se tam spoznala, on je prišel podpirat svojega prijatelja, ki naju je kasneje tudi predstavil. Ker je bilo to prvič, da sem kaj takega naredila, da sem šla s tipom, ki sem ga spoznala še isti večer, sem imela najprej kar nekaj prepirčkov sama s sabo v glavi, ampak na koncu sem se odločila, da ja in mi ni niti malo žal. Šla sva k meni domov. Sex je bil fenomenalen, samo se spomnim in mi začne ščemet po trebuhu… 😀 Uporabila sva kondome.

1.) Franci na balanci
2.) Pri gasiilnem domu
3.) kondom (če ti da fu..hat po 2 pijačah pol nisi ne prvi ne zadnji)

Sošolka s faksa je imela 30-letnico. Fešta okoli 40 ljudi. Okoli 2h zjutraj sem bila že kar fajn nadelana od borovničk in sem hotela iti domov, pa je prišel za menoj en tip lušten s fešte, da ne vozit, da naj ostanem, da me bo peljal domov. Bila sem takrat samska, dogajal mi je itaq na polno glede sexa ker že nekaj časa nisem. ni dolgo trajalo, da sva ustavila v eni kolovozni poti in sva se naskočila kot dva potrebna zajca. Kondoma nisva uporabljala.

Če iščeš avanturo, sporoči 😉

1) na izletu
2) avtobusna postaja
3) kondon

Ko šem bil mulc smo včasih iz Ljubljane šli fantje z Tomosi štirkami in forčomatiki poleti v Portorož za vikend. Tam sem spoznal dol ene Nemce, pa je bla tud ena punca vmes. Jaz sem bil 19 ona pa 25.pa sva bila mal pod gasom, sva šla na nočno kopanje pol je pa kr sama dala pobudo, mi ga je začela cuzat, kondom mi je dala, pa mi je rekla kar ne bom nikoli pozabil: Jetzt fick mich gut,,zeigt mir wie slowen ficken!
Pol sem ji pa pokazal vraga!

New Report

Close