Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lizanje Ritke

Lizanje Ritke

Hej…

Zanima me kliko od tukaj prisotnih žensk/moških liže svoji partnerki/partnerju ritko med oralnim zadovoljevanjem? Seveda od primerni higieni.
Zadnjikrat sem v družbi slišal kar veliko negativnih kritik na ta račun, ker da naj bi bilo nehigienično neetično ….
Sam to svoji partnerici redno počnem, in me to neizmerno vzburja. Prav tako mi je vseč, da ona meni izvaja Riming (za tiste ki bodo takoj napisali da sem gey —> NISEM GEY in tudi BIsex ne). Mi je pač vseč občutek.
Torej izvajate svoji patrnerki / partnerju riming? A je to pri vas pogojeno z analo?…

Jaz svoji partnerici to izvajam redno in pri tem oba neizmerno uživava. Kaj si pa o tem mislijo drugi mi pa kratko malo dol visi! V glavnem vidva samo uživajta in se z ničemer ne obremenjujta.

Zakon je. Oba obema. In ne ni pogojeno z analo. Kakor komu paše. Uživajta!!!

nova
Uredništvo priporoča

lizanje ritke ni anala
lizanje anusa je anala
lizanje pičke je orala ………….


Daj nooo, ne smeši se..

To je zelo zdravo početje. Najboljše je, če partnerki ali partnerju z jezikom obdeluješ krvave hemeroide, zlato žilo po domače.

prvo more tale rit sploh met hemeroide, kot imaš ti, pol jih pa lahko ližeš, mi ližemo luknje brez hemeroidov, ker jih enostavno nimamo, he he he

Jas mojemu vedno polizem ritko bi pa rada da je se ena polek da njo poriva med tem ko mu jas ritko lizem..ce je kje kaka naj se javi [email protected]

Sami gnusnjaki ste tu gor brez lajfa

Mene najbolj od vsega napali ampak res najbolj, ko mi moja napise da pridem v sobo in ji zlizem ritko…vendar njej ni to nic posebnega ampak ve da js najraje to delam,lahko lizem vsaj 30 min pa se ne navelicam…me pa jezik zacne bolet ker lizem tko da cel jezik not vstavim… Skoda ko to 1x mesecno narediva… Js bi pa vsak dan 2x

New Report

Close