Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem sex prijateljico

Iščem sex prijateljico

živjo,
iščem punco za avanturo ki rada sexa in se druži, nič resnega. Star sem 20 let, visok,suh,špotnik,temno rjavi lasje, in zelo rad sexam, saj mi primankuje tega. Iščem pa punco staro do 25 let, k je bolj športenga duha oz. športne postave , rada sexa, je zabavna, sproščena.

Ce se oglasis v baru l jo dobis takoj.radodajka tam dela taka blodi malo starejsa ampak sm da je sex kr na sanku,wc…

Resno.35 letni fant.Iscem samsko vitko dekle za sex. Sem sportne postave,simpaticen in nenasiten(pripravljen na vse packarije kar jih tvoj um premore)
Ce znas locevati sex in ljubezen in nimas predsodkov…mi pisi na
[email protected]
Pogoj: vitko dekle.

nova
Uredništvo priporoča

Fantki,fantje in moški
99,9 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vas ne zna napisati kar bi ženske rade slišale,nekateri odgovarjate na poste izpred 10 let..a ste nori ???
Malo si poglejte atume preden tipkate…
Slovenia 20 tebi garantiram,da ne boš nič našel…pa še kdo drug tudi ne…
1. napiši kaj iščeš
2. napiši vsaj s katerega konca naše prelepe dežele si..
Pa še kaj…..

Iščem žensko za občasna srečanja katera je željna sprememb tako v sexu kot življenju.
Ne iščem samo sexa, ampak tudi cartanje, pogovor, nežnosti, lahko tudi dolgoročno…
Iščem žensko ki potrebuje zaupanje, diskretnost, tako ki bi rada svoje želje in skrite fantazije spremenila v realnost, tako kot jaz.
Sem vezan, 177cm/78kg iz okolice Kranja. Sem čisto normalen moški,simpatičen,vesele narave, družaben, rad imam humor.
Doma je postalo vse monotono, seksa in romantike skoraj več ni, jaz pa si tega še želim.
Če tudi tebi manjka teh stvari se mi pridruži, seveda diskretno. Lahko se imava skupaj lepo. Zakaj bi bila zaradi neinteresa partnerja prikrajšana
za lepe trenutke. Bom vesel če se mi javi kaka z resnimi nameni.

Groza, grozaaaaaaa………. Saj ni čudno, da je doma tako kot je. Si se vprašal, mogoče si problem ti? Ali se sploh zavedaš v kaj se spuščaš, boš še doma koga okužil, upam, da si tvoja polovica tudi išče ljubimca za sex, romantiko in pa seveda crkljanje…
Slučajno sem naletel na ta oglas!
👍🙂

New Report

Close