Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj ste nazadnje seksali – pri meni se že pajčevina dela

Kdaj ste nazadnje seksali – pri meni se že pajčevina dela

Nisem seksala že 4 leta. Me bo moral moški na novo razdevičiti?

koliko si pa stara?

Halo. A ne poznaš nič človeške anatomije?

Si pa tudi Mona, da si nisi sama pomagala…..

Nema veze kdaj sem nazadnje, bom spet v nedeljo !

[img]http://img3.fotos-hochladen.net/uploads/29onwwgw5iz9dbq.jpg[/img]
Jaz pa nimam pajčevine, le malo odebeljena so zaradi pomanjkanja osemenjevanja.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Zakaj pa ne seksaš? Kdo ti brani?
Saj bi se sam ponudil da te “ponovno” razdevičim, pa sem nekak preveč len za take stvari. hhaha

No, jst nism len za te stvari in ti lahko pomagam pri razdevičenju, brez nekih težav.

jaz te vodim
nisem že 6 al celo 7 let
se ne spomnim več
enostavno mi ni, pa sem rada sexsala
ampak mi je partner vzel vse veselje
a ni to žalostno

Ene par dni nazaj. Kdo ti je kriv, da nisi že toliko časa?

Zadnjikrat sem imela spolni odnos pri 42 letih.Potem sem nagnala partnerja,a je v moji zavesti že naredil toliko škode,da se moškemu izognem na daleč.Nimam želje po odnosu in včasih se pošalim,da luknice ni več.Torej,trenutno vodim jaz,ker bo kmalu minilo že 10 let.

več kot 9 let.Povej a kaj pogrešaš
zakaj misliš, da si nehala
jaz mislim da mi je resno partner vzel veselje
in je on kriv da mi več ni, ne z njim ne zdrugim.

Sam kake partnerje ste si to izbrale, da so vam po x letih vzeli vse veselje? Sigurno mora biti tudi nekaj vase krivde.
Nazadnje se nism, bom pa zdele kmal:-)

Pri enih je vedno moški kriv za vse same ste si krive kar si izberete to mate .
Ali preveč kompricirate nakoncu zbirek dobite 😉

In se nič ne čudim ,da je tako za ene je najbolje ,da si jo date zavezat 😉

Ti raglja pa vidim ,da si pametna ženska 😉

Ljudje smo različni,imamo globoka čustva,enim je pomembnejši jaz in ne oba,drugi imajo plehka čustva in ne zmorejo globjega.
Zakaj sem nehala?Ne čutim ničesar do drugega moškega.Vsak,ki mi je poskušal priti blizu,oz. navezati stik, sem pomislila;kaj,če….ima doma ženo,otroke.Ne,sama sem dala skozi varanje in posilstva,ker nisem želela več biti z njim.Ne bom tvegala in povzročala,kar je bilo meni.
Če pogrešam?Moram biti odkrita.Ja,včasih.Želim si ljubezni in le z ljubeznijo bi lahko šla dlje.Tega pač ne bo in prav nič se ne obremenjujem.Moje življenje je polno in srečno.Pa kaj je sploh sex?Za orgazem ne potrebujem moškega in jasno tudi ženske ne.
Ko želim,se v temi posvetim sebi in božam.Meni zadostuje.
Za druge neumne komentarje,pa ne izgubljam besed.Kot sem že napisala;ljudje smo različni.Jaz sem zase najboljša.
Punce in avtorica, uredite si tako,da boste srečne.

Upam da resnično imaš polno in srečno življenje. Če te takšen način življenja kot ga živiš trenutno veseli in osrecuje potem super.
Zakaj bi pa potrebovala žensko za orgazem? Ta tvoja biseksualnost ponovno ven udarja kajne?
Če te ženske tako zelo mikajo probaj zaživeti s kakšno žensko ker na stara leta ti zagotovo ne bo lepo biti osamljena.
Glede na to da imaš slabe izkušnje z moškimi probaj ljubezen / srečo poiskati s kakšno žensko.

Jaz pa upam, da še nisem nazadnje! 🙂

No, tu je naš popajče, da vam vsem pomaga iz zagate. 😀

Sama več ne veš kdaj si nazadnje imela jebacino. V enem izmed tvojih komentarjev si lepo napisala da nisi imela jebacine ze 9 let.
Nisi imela jebacine ze 6, 7 let ali 9 let?

Okoli deset let od oka. Leto gor ali dol. Nikoli nisem imel nekih blaznih želja po seksu, predvsem zaradi babje histerije, da se mora dec potrudit najprej za njih, za njih, za njih, ko je njim v redu, je pa tudi zanj dovolj dobro. Take ste babe. Samo na svojo egoistično rit gledat v vseh področjih življenja, pri fuku pa še bolj pridete do izraza. Meni se je kavsarija z babetinami že v dvajsetih zagravžala. Če ne morete descem parirat v umetnosti, obrtništvu, inženirstvu, znanosti, poslovnem svetu … se poskušate pa pri fuku nekaj ven metat. Zakaj se ne bi raje v gospodinjstvu?

14 let bo. Nekaj časa pogrešaš, potem pa ne več. Zdaj ne bi več, pa če mi plačaš.

Ma, ne , devica nisi ;-).
Si pa postala ožja. Kar bo naslednjemu moškemu všeč. Tebe bo bolelo, a bo po parih seksih tudi to nehalo. Njemu seveda povej, da bo na začetku bolj previden. A potisnit ga bo mogu not. To vzdrži.

za koliko se je v 2,5 leta povečalo pajčevine ☺

Danes zjutraj.

Olivče, jst očitno sm teb pomagam tukej, očitno orgazmiraš večkrat dnevno na moj nik. Tistga leta 13 bi ji še pomagal, avtorici, zdej se pa sm za tebe brusm.

Po tem stavku sklepam, da si zato raje prešaltal na dedce? 🙂

New Report

Close