Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu swinger klub sežana

swinger klub sežana

Tisti ki imate predsotke prosim ne komentirat.
Je kdo tukaj ze obiskal swinger klub? Kako to izgleda? S partnerjev isceva par ali zensko, da bi popestrila spolno zivljenje. Pa ne najdeva resnih kandidatov. Ratmisljava o obisku swinger kluba pa ne vem kako to tam poteka.
Je kdo pripravljen delit svoje izkusnje?

pobrskaj forumsex v mestu, pa tud funkcija išči ti zna pomagat, ker tega je blo kar nekaj tle gor….samo je razmetano po raznih forumih

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

SEX v mestu bi bil bolj pravi forum, kaj mislita? 🙂
Vse kar se išče se najde, le pravilno je treba vprašat predvsem pa na pravem mestu! 🙂

..

Zakaj imam občutek da sploh ne veš kaj swinganje pomeni?

Je tudi en tak klub v Šobčevem bajerju. Dobimo se vsak petek ob 20.00.

Zdravo.

Midva sva zainteresiran, sva par pri 50, urejena in izobražena.
lp

Opažam da obstaja kar nekaj swinger klubov širom Slovenije…

samo v tem primeru ti priporočam trojčka z žensko..pa še potem si omislita žensko, ki je homoseksualna. lezbijka..

ker drugače lahko pride do nevarnih scen, ko bo ona intimna na različne načine s tvojim partnerjem

midva sva tudi par pri pedesetih , sma zainteresirana, urejena , že zelo dolgo porocena. nimava teh izkusenj, malo naju je strah vendar bi probala vzpostavit kontakt.

to bi morali prepovedati, ker je ta razvrat nenormalen.

Tako je, treba jih bi vse zaprt v kletko, pa naj se tam fu-kajo, do nezavesti, hehe…., zna bit, da je to vreme tako čudno zarad razvrata, ki, ga vsakdan doživljamo, jojjj, kam gre ta svet….

Kdo bo zaščitil otroke? Aleš kje si?


Nama ni všeč to po klubih.Tam je vse nekako manj sproščeno.Sva prešaltala na privat.Dobiva se s parom in užitek je enkraten.Seveda vsi 4 si moramo biti všeč.Dami pa odločita,če gremo ali ne gremo.Moški tukaj nimajo besed.


Kdo si pa ti,ki bi odločal kdo bo kaj počel?Mene pa moti ,ker ti seksaš samo z eno osebo.To bi treba prepovedat takšne primitivne zveze.

Kako tam poteka, kako tam poteka? Kaj nas briga.Pejt tja pa boš videla.Nas ne zanima .Sicer si pa lahko svoje življenje popestriš tudi z delom in študijem.Da ne boš mislila samo na svojo fračo med nogami.Imaš namreč tudi možgane.

Sklepam, da so ženske popolne, moški malo manj. Se motim?


Swingerji zgledajo čisto enako kot neswingerji.Mi gre na smeh,ko to berem kako zgledajo.Veliko je tud parov kjer je on popoln ona pa debeluška.In kakšne ima to veze.Pa ne moreš si sploh mislit kdo vse je v teh vodah.Sva srečala tud koga poznanega na swing zabavi.Ampak swingerji so zelo pošteni in prav nikoli ne izdajo nikogar. To so ljudje višjih moralnih norm.V bistvu so najslabši tisti,ki tole početje obsojajo.Ti so žleht zelo.


Swingerji zgledajo čisto enako kot neswingerji.Mi gre na smeh,ko to berem kako zgledajo.Veliko je tud parov kjer je on popoln ona pa debeluška.In kakšne ima to veze.Pa ne moreš si sploh mislit kdo vse je v teh vodah.Sva srečala tud koga poznanega na swing zabavi.Ampak swingerji so zelo pošteni in prav nikoli ne izdajo nikogar. To so ljudje višjih moralnih norm.V bistvu so najslabši tisti,ki tole početje obsojajo.Ti so žleht zelo.
[/quote]
Midva bi šla, pa imam jaz zadržke, ker nisem 175 in 55 kil. Sem si predstavljala, da so tam
same misice.

Mal je smešno vse skup,da ne najdete žesnko za v trojčka.

In z možgani, polnimi slame.


Nama ni všeč to po klubih.Tam je vse nekako manj sproščeno.Sva prešaltala na privat.Dobiva se s parom in užitek je enkraten.Seveda vsi 4 si moramo biti všeč.Dami pa odločita,če gremo ali ne gremo.Moški tukaj nimajo besed.
[/quote]

Moški so itak vedno za.

KDO OD NORMALNIH LJUDI bi rad, da mu ženo ali moža j…be nekdo drug?!? Svet gre res navzdol. Preklete svinje postajate.


Swingerji zgledajo čisto enako kot neswingerji.Mi gre na smeh,ko to berem kako zgledajo.Veliko je tud parov kjer je on popoln ona pa debeluška.In kakšne ima to veze.Pa ne moreš si sploh mislit kdo vse je v teh vodah.Sva srečala tud koga poznanega na swing zabavi.Ampak swingerji so zelo pošteni in prav nikoli ne izdajo nikogar. To so ljudje višjih moralnih norm.V bistvu so najslabši tisti,ki tole početje obsojajo.Ti so žleht zelo.
[/quote]

Pošteni ni najboljša opredelitev. Bliže resnici smo, če rečemo, da vrana vrani ne izkljuje oči. Ne moreš obsojat in blatit nekoga, ki isto počne, kot ti. Saj sta vendar v istem čolnu!

http://www.avanture.net, pa se bo našlo vse kar želita. Samo previdna moreta biti, ker se včasih za ženskimi imeni skrivajo pedri.

New Report

Close