Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu z žensko bi….

z žensko bi….

Sem v 40ih letih in zadnje čase se mi meša.Sem poročena,ljubim moža,najin sex je dokaj v redu,a jaz bi rada poskusila žensko muco.Rada bi,da mi jo ona poliže.Madona sem že mokra.
A je to normalno?Ali ima še kakšna take zaenkrat samo misli?
Rada bi to realizirala.Kje naj najdem žensko,ki misli enako kot jaz?

evo nadaljevanje. Ja super je. Ne nisem je prej poznala. kaj več bi ti pa lahko na kufetu povedala. Skratka, se splača, sploh pa če te že misel na to omokri.

Nič ni narobe s tem klar si želiš. Kako boš realizirala, ti pa ne znam svetovati.
Priporočam, pa da se prijaviš in prebereš v pripeti temi kaj gre skozi in kaj ne.
pozdrav
moderator

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

Ja kar huda je zadnje čase.In zavedam se da je to varanje moža,ker on za to absolutno ne bi smel vedeti.

lej, če bi te jaz v postlo povabila men dol visi a tvoj mož za to ve ali ne. To je tvoj lajf, ki se mene ne tiče.


Hvala moderator Paco.
Ne bom napisala s kje sem,tudi ti ne boš,se pravi se ne moreva dobiti.Boh ve kolk sva daleč.

Ma si prepričana, da ga nebi tudi njega ta tvoja ideja rajcala? Ker v večini moški razmišljajo o kakem trojčku in to je FFM, tako da lahko ne bi imel nič proti. Si kaj omenila te tvoje fantazije svojemu?

Zame to ni varanje, če si samo z žensko. Jaz sem mojmu povedala in mu razložila da ni bilo moškega zraven in je bilo ok. Mal je bil sicer presenečen to je pa tudi vse. Verjemi pa da se splača probat meni je blo super.

js sem iz lj…zakaj se ne bi mogli dobiti. Registriraj se, pa tam detajle dorečeva( sam vem da se ne upaš), jaz se ne morem, sem že oba odprta mejla ponucala, pa se ne bi s starimi niki prijavlajla gor.

Ne nikoli mu nisem rekla za moje fantazije.Mislim,da ne bi bil prav vesel.Misliš,da naj mu omenim?


Ne ne bom se registrirala tukaj.Sem pa z NG,zdaj moram nehati,mož prihaja,jutri bom spet tukaj.Bova se jutri zmenili.Rada bi te videla.Kar gorim.Hvala ti.


Zanimivo razmišljanje!
Torej če gre moški z moškim, to tudi ni varanje??
Ali se morda motim in velja kakšen drug člen ustave?

I. ČLOVEKOVE PRAVICE IN TEMELJNE SVOBOŠČINE
14. člen
(enakost pred zakonom)
V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine,
ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno
stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.
Vsi so pred zakonom enaki.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


na http://www.gmail.com si odpri nov račun … samo za takšne primere ☺

aja … jaz bi pa eno zelo glasno kresal ♥♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Zanimivo razmišljanje!
Torej če gre moški z moškim, to tudi ni varanje??
Ali se morda motim in velja kakšen drug člen ustave?

I. ČLOVEKOVE PRAVICE IN TEMELJNE SVOBOŠČINE
14. člen
(enakost pred zakonom)
V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine,
ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno
stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.
Vsi so pred zakonom enaki.[/quote]
Meni je varanje že to,da toliko premišljujem o tem.Ampak želja je večja kot moja slaba vest.
Bojim pa se,da bi s tem početjem potem,ko bi 1x probala hotela nadaljevati.
Bojim pa se tudi spolno prenosljivih bolezni.
Mislim,da pa tukaj zaščite ni.

Zmešanka prijavi se in piši na mail; moja žena enakih let kot ti in ti bo uresničila željo, seveda pa bom jaz zraven gledal. Sva iz osrednje SLO.

Premišljevanje in fantazije ne moreš smatrat pod varanje. Prej bi rekla, da vsako prekrivanje, kjer se z nekom dobivaš in imaš s to osebo intimen odnos je varanje.

Morda bi ga najprej malo “potipala”. Ni potrebno kar udarit z resnico. Kaj pa ti misliš, kako se ti zdi.. 🙂
Potem pa boš videla kako in kaj naprej


Brez gledalcev!!!!!!!!!!!!!!!


Zanimivo razmišljanje!
Torej če gre moški z moškim, to tudi ni varanje??
Ali se morda motim in velja kakšen drug člen ustave?

I. ČLOVEKOVE PRAVICE IN TEMELJNE SVOBOŠČINE
14. člen
(enakost pred zakonom)
V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine,
ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno
stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.
Vsi so pred zakonom enaki.[/quote]
Meni je varanje že to,da toliko premišljujem o tem.Ampak želja je večja kot moja slaba vest.
Bojim pa se,da bi s tem početjem potem,ko bi 1x probala hotela nadaljevati.
Bojim pa se tudi spolno prenosljivih bolezni.
Mislim,da pa tukaj zaščite ni.[/quote]

se mi zdi da znaš mal komplicirat, ja sej bi bili vsi že bolani, če bi se spbji samo z oralo tako hitro prenašali…skratka, med moje rjuhe gre lahko sproščena, odprta, sexi dama, ki ne komplicira,. ki poliže pic…tako kot je treba, ne samo nekaj površinsko, ima, da jo poje. Med ženskama pridejo do izraza seveda sex igračke.


Brez gledalcev!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Pole tudi svojemu ne boš nič omenila al kako? Nimam predsodkov, da ne bo pomote, me pa zanima kako boš to speljala!


Meni je varanje že to,da toliko premišljujem o tem.Ampak želja je večja kot moja slaba vest.
Bojim pa se,da bi s tem početjem potem,ko bi 1x probala hotela nadaljevati.
Bojim pa se tudi spolno prenosljivih bolezni.
Mislim,da pa tukaj zaščite ni.[/quote]

se mi zdi da znaš mal komplicirat, ja sej bi bili vsi že bolani, če bi se spbji samo z oralo tako hitro prenašali…skratka, med moje rjuhe gre lahko sproščena, odprta, sexi dama, ki ne komplicira,. ki poliže pic…tako kot je treba, ne samo nekaj površinsko, ima, da jo poje. Med ženskama pridejo do izraza seveda sex igračke.[/quote]
Potem nisem primerna da bi sla z mano.nisem sexi.

Ampak vseeno bi ti jo….požrla bi jo,jezik bi ti vzikala v vse luknje.Mnjami.


Brez gledalcev!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Pole tudi svojemu ne boš nič omenila al kako? Nimam predsodkov, da ne bo pomote, me pa zanima kako boš to speljala![/quote]
Ne moj mož ne sme nič zvedeti.Pojma nimam kako bi to izvedla,ampak moram,drugače me bo razneslo.

Tale “onanija” ne pelje nikamor.
Ali začniteresno debati (zainteresirani/e) ali pa brišem temo!
Paco

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

OK moderator se opravičujem.Če se vam zdi da je potrebno brisati,potem brez slabe vesti brišite.Po pravici povedano tole res ne paše na forum.BRIŠITE!!

New Report

Close