Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Opišite vaš najboljši in najslabši SEKS!

Opišite vaš najboljši in najslabši SEKS!

Opišite vaš najboljši in najslabši seks. Enako ženske in moški.

začni…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

najboljši je aaaaaaa
najslabši je pa uuuuuu
ha ha…kako se to opiše?

Mulc, a spet na internetu visiš? Bejž se učit in delat nalogo! [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif[/img]

______________________

Najslabši: se zmenim s tipom, po netu sva se našla, samo s tem namenom. Greva na kavo potem v avto. Še preden sem hlačke slekla je že špricnil. Kaka beda….pa dobro je bil obdarjen. Nikoli več ga nisem videla.

Najboljši: upam da še pride.

To se ti pa zgodi, če se kar z enim tipom zmeniš in greš seksat. Btw, kaj niti za kak poceni motel nista imela?

To se ti pa zgodi, če se kar z enim tipom zmeniš in greš seksat. Btw, kaj niti za kak poceni motel nista imela?[/quote]

Bi bil stran vržen denar 🙂

Meni so najboljši €vri.
Ni mi važen seks, važno je, da mi jih dovolj da.
Običjno računam 200, če pa da več, to ni nič slabega. Fafam za 70.

Mulc, a spet na internetu visiš? Bejž se učit in delat nalogo! [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif[/img][/quote]
QBR,kje si dubu tele smajlije?

Zakaj? Da ti bo lažje prišlo????? Koliko plačaš, pa te pripeljem do vrhunca!!!

To se ti pa zgodi, če se kar z enim tipom zmeniš in greš seksat. Btw, kaj niti za kak poceni motel nista imela?[/quote]

Bi bil stran vržen denar :)[/quote]

Misliš, da niti plačal ne b on? :)))

[/b]

Bi bil stran vržen denar :)[/quote]

Misliš, da niti plačal ne b on? :)))[/quote]
Ne to verjetno bi, samo glede na trajanje tega sexa , sobe tudi odklenil nebi ko bi bilo že konec 🙁


je.bi se pa gnar šparej

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

pika javi se na ZS 🙂

Jaz ne bom nic opisovala,samo Pika20+ picka,kurba … si. Najvecji dar ki ga lahko das si sam. In ce to das vsakemu ki ti bo placal 70 € izgubi čar.
Drugace sem se devica.

Ok, mene pa zanima, kak veš, da izgubi čar, če še nisi probala niti za in niti brez evrov? Lahko, da če boš predolgo devica, da boš morala celo dat evre. Imaš tudi mulce, ki se jim jebhe za čar in grejo nad stare device

hehe ampak ga nisem niti še začel. Bila babica v jakuziju in sem bil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da se nastavlja. Začel sem jo malo po nesreči dotikat, potem pa normalno navalil nanjo pa mi je rekla, da kaj si mislim 🙂

Izredno. Kaj ne izgubi čara ,če se po tebi na noč slini 50 moških? Da se prodajaš vsakemu ,ki ti plača več kot 10€? Mogoče res ne vem. Ampak je kaj narobe če bi bila zavedno devica? Je bolj na noč imeti 30 kurcev v sebi? Ne moreš mi reči ,da nimam prav. Morda ne izgubi telesnega užitka ampak izgubi čar. To,da si svoje telo pripravljen dati samo nekomu. Ta čar sem mislila


Si ti ena devica Marija ja.

Sem ja. V nasprotju z vami kurbami ,ki se slinite po vsakemu ,ki pride mimo in plača več kot 10€.
Kaj me hočeš podjebavati z tem svojim imenom? Nemogoce je ,da ne bi imela prav prisvojih zgornjih izjavah


Ja ne vem lej, vsesorte zgodbic pišeš tu po forumih. Da si devica, da imaš enomesečnega sina, da si tvoja sestra, da si tvoja soseda ali prijateljica, potem da nisi tvoja sestra, ki bi pretepla otroka.
Mislim da si nekdo ki mu je malo dolgčas in išče pozornost pa si izmišljuje za lase privlečene zgodbice.

Ime se mi je zdelo kul, inspiracija pa je res od tvojega.

Tole je zdaj tako. Moja sestra uporablja isto ime in živi v Ameriki s svojim sinom.Jaz imam isto ime in zato razumem ,da vas neke stvari motijo. Svoji prijateljici sem pustila ,da na moji tablici piše po tem forumu v mojem imenu, sestra je pa na smrt skregana z menoj in zato pod istim imenom piše kako zelo sovraži otroke in podobne bedarije. Jaz sem stara 19 let,nimam otrok,devica sem,živim pa v Sloveniji.

Pozdravljena,
jaz bi rad spoznal nekoga za druženje ali pa morda še kaj več. Tudi sam sem star 19 let in živim v SLO, rad športam in raziskujem ter odkrivam lepote narave. Če si me želiš spoznati mi pošlji ZS ali sporočilo na mail.

Lp 😊

Pozdravljena,
jaz bi rad spoznal nekoga za druženje ali pa morda še kaj več. Tudi sam sem star 19 let in živim v SLO, rad športam in raziskujem ter odkrivam lepote narave. Če si me želiš spoznati mi pošlji ZS ali sporočilo na mail.

Lp 😊
[/quote]
Tudi jaz živim v SLO in sem zelo potrebna packa.

Pozdravljena,
jaz bi rad spoznal nekoga za druženje ali pa morda še kaj več. Tudi sam sem star 19 let in živim v SLO, rad športam in raziskujem ter odkrivam lepote narave. Če si me želiš spoznati mi pošlji ZS ali sporočilo na mail.

Lp 😊
[/quote]
Tudi jaz živim v SLO in sem zelo potrebna packa.
[/quote]

Pol pa kar v akcijo 🙂

New Report

Close