Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Včeraj sem bila z dvema

Včeraj sem bila z dvema

Bila sem z dvema korenjakoma v postelji,bila sta dva kolega, oba sta mi ga porivala noter naenkrat, vse se je začelo z malo pijače, pol so zavore popustile, znašli smo se v postelji,… A ste že izkusile kaj takega?! a sem pokvarjena,,se vam zdi to sprejemljivo… ?

…da zdaj obžaluješ? Če ti je bilo lepo, naše mnenje sploh ni pomembno. Enkrat se živi! Uživaj!

Sama si se dala v takšno situacijo. Seveda sta poizkusila kapitalizirati in je uspelo.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj ti mar če se nam zdi sprejemljivo. To nima za tvoje življenje in tvoje užitke nobenega pomena. Glavno je kako si se ti počutila in kako se počutiš zdaj. Če ti je pasalo, še večkrat ponovi, če ti ni pač ne.

Drgač pa se meni zdi popolnoma sprejemljivo.

Super zate… 🙂

Pol si se pa zbudila…….joj samo sanje so bile…….

a za FFM te tudi srbi ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Uh, js bi tud kaj tazga… Kje dobiš take odbite in sexy kolege? 😛 😀

Jaz ti lahko samo rečem enkratno, upam, da si uživala.Jaz sem bila pred leti tudi v podobni situaciji sicer sem iskala dva primerna tipa in jih našla in se prepustila užitkom.
Nepozabno dobrrrr!!

Malce se moraš potrudit. 🙂

V naši družbi ni bilo nikoli takih junakov, smo bli zgleda bolj stare šole:)

Bi z veseljem probala to.

Kandidatov kot listja in trave.

verjamem dajih je.

Moških je dovolj, ženske so bolj redke…

Kandidatov kot listja in trave.[/quote]

Kaj pa s parom?

Kandidatov kot listja in trave.[/quote]

Kaj pa s parom?[/quote]

Kaj s parom?

Zanimalo me je za malo_30 če jo zanima s parom…pa sem videl v eni temi, da že ima izkušnje s tem. 😀

Hmmm, jaz bi tudi z dvema – je kakšen kandidat,ki bi se pridružil nama s partnerjem?

Kaj pa bi ti bilo všeč par par ? 😀

malamuca11, lahko se zmenimo sem za

Nič se ne moreš zmeniti, ker nisi prijavljen!
Moderator

In zakaj to nam zdaj pišeš da si bila z dvema, nisi ne prva ne zadnja. Takole ti bom rekla, tudi jaz sanjam o temu in upam da mi kmalu uspe to izvesti ..Super da si….

iše zato, da pove da je uresničila svoje sanje, za razliko od tebe 🙂 in da te vzpodbudi, da nehaš sanjat 🙂

hey hey gospodicne jaz bi pa probal oz z dvemi puncami se nikol nisem a zellja skozi bo vstala:)ce se kaka pogumna najde naj kontaktira na zs:)pozdravcki

Evo mene, sem v vrsti, da pomagam uresničit željo- rada bi z dvema.

New Report

Close