Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu veliko orodje

veliko orodje

Lep pozdrav vsem skupaj.
Sem zelo postaven fant, visok, simpatičen, frendi, lajf vse štima kot je treba. Imam pa težavo. Ljubim sex in kar me še bolj ubija, da velikim orodjem, to delam v (zame) majhnih količinah. Vem, da imajo mnoge ženske rade res velik bogastvo med nogami. To tudi imam, ampak ne vem katero žensko bi to res interesiralo. Rad bi spoznal žensko, ki bi s tem res uživala, ampak ne vem kako do nje. Ne morem kar v javnosti bleknit kaki ženski, ki mi je všeč da imam res ogromnega in če bi bila za kaj več. Hkrati se mi ne da z njo 2 mesca mučiti, da bi jo spravil v posteljo, ker sem zelo zaposlen z dejavnostmi, zato bi pač rad starejšo žensko, ki zna držati skrivnost zase in potrebuje ljubimca. Če bi to rekel kaki vezani mamici me lahk ma za norega, to pa nisem in nočem izpasti kot kreten. Zato vas prosim za nasvet, kako povedati ženski, da bi rad bil njen ljubimec, da sem daobro obdarjen in da mi lahko 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaupa? Vem, da so take ženske, ki si tega želijo, ampak pristop je lahko zelo neprijeten, če jo napačno presodim in tega ne želim.

Mogoče bi natisnil vizitke? Z osnovnimi podatki, z nekim pametnim ponudbenim besedilom, in jo vsaki, ki ti je približno všeč potisnil v roke. Prepričan sem, da bi se dalo ob enem takem sprehodu, recimo po Celju, razdeliti sigurno 100 vizitk. Če imaš realizacijo samo 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in če to narediš po petih večjih mestih v Sloveniji, imaš do konca drugega tedna 15 potencialnih ljubimk.

ja no, ideja ima in nima svoje dobre plati. Sicer bi rad 1 ljubimko, ne 15, ampak ja, štekam tvoj point. Je pa fora, da nikoli ne veš, kakšni osebi daš to ‘vizitko’. Lahk se iz tega izcinijo nevšečnosti, da te kontaktira pol nekdo X, pa take scene. Drugače pa hvala za predlog, ampak za enkrat ne bom oddal 300 vizitk, da ne izpadem mal čuden s tem po Lj 😀

nova
Uredništvo priporoča

in vse tiho je bilo…

Spoštovani!

Da vam omeni agonijo ki jo imam sam. Star sem 27 let, športnik, visok 195 cm. Problem je moj velik penis. Vsi ki sanjate da bi imeli velike, vam zavidam vaše normalne. Moj penis je dolg 23 cm in ima obsega 16 cm. Z vsako žensko katero sem bil je dobesedno pobegnila po enem tednu od mene. Ne zato ker ne bi bil pozoren, ampak zato ker imam prevelik ud. Vse so pametne, ko pa jim ga pokažem pa se ustrašijo. Meni je osebno to res nočna mora.
Zapomnite si vasih je preveliko preveliko…

en znanec je imel vizitko z opisom dejavnosti:

Valjanje, porivanje, delo z vibratorjem

aja … šel se je urejanje dvorišč ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Skoraj ne verjamem, da ni punce oz. ženske, ki orjaka ne bi mogla spravit vase in pri tem uživat. No, nekatere pa ne moremo uživati s premajhnimi oz. povprečnimi, ker jih preprosto ne čutimo dovolj.

jaz bi takoj….uff

Res je nekatere (verjetno jih je več takih) ne morejo z velikim, ker jih pač boli. Se pa najdejo tudi take, ki jim je to v pravi užitek. In ne nazadnje najdejo se tudi takšne, ki rade takega fašejo tudi v rit, in to s čim manj lubrikanta, da fajn žge. Sem bil kar presenečen 🙂

Problem velikega orodja ni toliko v obsegu, kot je lahko dolžina in tu morate pazit pri penetraciji. Težava je lahko tudi v tem, da nožnica ni dovolj vlažna in pri velikih orodjih je bolje, če je fajn namočena, potem pa je to en velik užitek. Jaz se tudi strinjam, da raje večje kot manjše, sicer smo si ljudje različni, a ko enkrat poizkusiš je težko preit na povprečne.

No, jaz sem pa tista ki ne maram velikih (obseg boljš kot dolžina) 🙂 Na začetku, ko je še zaljubljenost, vse gre, potem, ko je ni več, pa so mi tudi cm odveč! Sama imam tipa, ki ima 19cm, pa mi je preveč! Velikokrat se naredi, da nama ostane samo ena pozicija, kjer zdržim. Sem poskusila z 24cm, oh joj. Prvič in zadnjič. Nobenega užitka. Ta bi lahko dal samo glavico notri in bi bilo mnogo bolje 😀 V glavnem, meni je the best okol 16 cm dolžine in 14cm obsega. Lahko se f**am kakor hoče, lahko nabija kolikor hoče, v vseh pozicijah in to mi predstavlja užitek, dolgotrajen. Z fantom, ki ima preko 20cm, bi bila skupna pot le leto, dve in konec. Pa še to je vprašanje.

Brez pogovora z osebo, ki bi ti bila všeč se bo težko kaj izcimilo oziroma, da bi bilo kaj več. Namreč iz pogovorov, debat lahko razbereš, kaj si oseba želi oziroma kam te dejansko bo napeljala. Tu velja dodat tudi kako reagirajo na določene stvari in predvsem je pogled tisti, ki razkriva marsikaj. Bo pa potrebno si vzet čas, bolj kot to je potrebno potrpljenje.
Za nekatere so problem velika orodja, spet za druge bi bil to izjemen užitek, tako da ni potrebno obupat nad tem, le na taprave očitno niste naleteli.

In to je zate veliko orodje??? Jaz imam 26 cm doložine in 18 cm obsega, pa nihče ne jamra. Saj ni treba porivati vseh 26 cm. hudiča..

Rekorder!

Res nisem še slišala, da bi nekdo imel tako veliko orodje. Zdej mi ni jasno zakaj se ženske odpravljajo na sex turizem v Kenijo, če imajo tu pred nosom tisto, kar gredo iskat tja dol?

Rekorder!

Res nisem še slišala, da bi nekdo imel tako veliko orodje. Zdej mi ni jasno zakaj se ženske odpravljajo na sex turizem v Kenijo, če imajo tu pred nosom tisto, kar gredo iskat tja dol?[/quote]

A bi ti bilo hudo a iskrena, ko bi mela tako batino v luknjici tam spodaj.

Potapljač!

Izpusti tisti cinizem pri kraju! Ker če se te jst lotim se ne boš pojavil še nekaj časa na tem forumu! Dejansko te ne razumem zakaj zapneš za nekoga in ne odnehaš? Sem kaj spregledala? Sem kaj narobe razumela? Daj dejansko povej kaj te žulji, sedaj tu gor!!!!!

Potapljač!

Izpusti tisti cinizem pri kraju! Ker če se te jst lotim se ne boš pojavil še nekaj časa na tem forumu! Dejansko te ne razumem zakaj zapneš za nekoga in ne odnehaš? Sem kaj spregledala? Sem kaj narobe razumela? Daj dejansko povej kaj te žulji, sedaj tu gor!!!!![/quote]

Očitno nisva na isti valovni dolžini. Torej je bolje vse skupaj pri miru pustiti, kot se preganjat v nedogled.
Pa brez zamere.

Moj ima 20d in 17o, zelo uživam, sex je res dober, ampak imam občutek, da lahko vase sprejmem še več, in če sem iskrena, si to tudi želim.

Dejansko je tvoj post deloval provokativno in bolj kot kaj, da želiš nekoga zbost. Če pa že hočeš vedet, sem tudi med tistimi, ki so bolj za nadpovprečna orodja. Z mano se ne boš preganjal v nedogled le pametno komunikacijo dobi, pa te ne bom raztrgala. Saj smo vendar odrasli in se lahko vse zmenimo mar ne? Kot sem ti rekla, lahko sem jst kaj narobe razumela, na tebi pa je da zadevo obrazložiš!

Iskerna, ti dam popolnoma prav. za žensko si je treba vzet čas in bo urejeno 🙂 tudi dosti lažje je v živo kot prek virtualnega sveta.
Za vse ki jamrate da imate prevelike…bogi vi 🙂 js sm res dobr obdarjen, ampak še nikol nisem imel večjih težav. edin enkrat pri manjši ženski nisem mogel v določenih položajih, to je pa tudi to od slabih izkušenj. Predpogoj je vlažnost, ker če ženske nisi sposoben vzbirit, da se na vlaži, pol je boljš da špilaš rokomet. Od začetka lepo počasi, ko zadeva steče pa ni nobene ovire, se ni treba šparat 🙂 edin pazit moreš da s pregloboko penetracijo ne povzročaš bolečine.
Nekaterim ženskam to ne sede…nekaterim pa to tako sede, da bi ubijale za dobro kito 😉 tisti, ki ste take, to že dobr veste 🙂 sicer se pa noben ne opogumi prek ZS 😀

Tudi tu ni potreben rokomet, je pa lahko potrebno in priporočljivo uporabit kak lubrikant, še po starem so znali uporabljat pripomoček, dobri stari vazelin!

Mogoče, ker (mnogo vas, ni mišljeno samo nate) iz takih oglasov, kjer deluje, da bi jo samo položili in tu se zadeva konča. Če veš, da je potrebna komunikacija je mogoče smiselno zadevo drugače napisat. Pa še kak izlet ali skupno druženje ni nič slabega, če pa je oglas (mnogo je tu na MONU tudi vulgarnih, da ti slabo pride) kot da iščeš samo sex JE SMISELNO DOBIT ENO PROSTITUTKO, ki je v svojem delu tudi profesionalna! To je kot dobronamerno in ni mišljeno osebno, da bi ti sesula moralo, daleč od tega, le pogumno naprej.

A vidiš, meni pa tole da ga porine samo do 3/4 noter ni nič. Moram ga čutit do jajc, da se mi v ščegetavček nabija. Tudi pri meni odpadejo nad 20….ampak k sreči smo si različni, in prav je tako.

Res smo si vsi različni,jaz sem imela partnerja,ki je imel dolgega okrog 10cm,to ni blo nič od nič,pa še obseg je bil majhen.Šla sva narazen,potem sem imela nekaj tipov,ki so imeli nekje povprečne18cm,blo je čisto nekaj drugega.No sedaj pa imam moža,kateri je res obdarjen,ni predolg nekje 19 cm,kar pa je res je pa zelo debel.Ko sem ga prvič videla sem rekla joj kam ga bom pa dala,no pa je šlo in še sedaj gre.Je pa res,da se morata ljubit in je sex resnično nekaj najlepšega in si ga res želim.Pa tehnika je tudi važna,vzdušje in še kaj.Lepo se imejte in uživajte.

Bi človek res pomislil, da smo nekje v Keniji… En ima 24 centimetrskega, drugi 26, izpod 20 nobenega… Se kar bedno počutim s svojimi 16 cm :(. No, na srečo je moja žena zadovoljna (vsaj tako pravi) z “mojo malenkostjo” :).
Fantje, dajte še to enkrat pomerit. Ne vem zakaj imam občutek, da niso ti podatki čisto resnični
Uživajte

meni osebno pa velikost, še bolj pa debelina zelo veliko pomeni…sem probala od majhnih do res konkretnega in povem vam ženske…če tega še niste okusile ne veste kaj zamujate!! Sex je noro boljši z velikim, kot pa kakšnimi povprečnimi sicer sama sem v zvezi in težko si predstavljam, da bi moj imel majhnega…preprosto mi preveč pomeni ta užitek, ki ga s tem dobim…mislim, da bi morala vsaka enkrat v življenju to doživet 🙂

New Report

Close