Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvi seks pri 13 letih

Prvi seks pri 13 letih

Pozdrav, stara sem 13 let in bi zelo rada imela spolne odnose s fantom starim 14. Skupaj sva že več kot 1 leto in bo za oba prvič. Malo me je strah saj se bojim da bo bolelo in da bi starša ugotovila xD. Zanima me če bom potem morala k ginekologu … Tega si res ne želim (da bi zvedla) … V glavnem če je tukaj katera ki je že imela prvi spolni odnos pri 13 naj mi odpiše in pove kako je bilo in če je še prehitro!!! 😛 Aja pa glede zascite (kondoma) kje ste ga dobile ?
Že vnaprej hvala za odgovore!
Čaw

Ne veš niti kje se kupijo kondomi pa bi sexala…
Jaz bi na tvojem mestu počakal vsaj do 15 leta. Pa že pri 15tih je hitro. Še razvita nisi tako kot je treba. V glavnem oba sta še otroka in nimata pojma v kaj se spuščata.
Imej močno voljo in reci ne. Če fantu ni kaj prav naj gre :).

Vem kje se kupijo samo nočem da bi kdo vido da sem še otrok pa grem takšen šit kupovat!!! + Jaz hočem met spolne odnose … On še ni za to !!! T.T

nova
Uredništvo priporoča

Ti nas malo fiju, fiju, a ne? In kao pri 13. hočeš imet spolne odnose? Dej, popij kozarec mleka in pejt igrat igrce. Sex pa prepusti tistim, ki so dovolj zreli zanj!

Ženske, ki s spolnimi odnosi začnejo tako zgodaj, so frajerke le pri svojih kolegicah, pa še to le krajši čas. Kmalu se jih namreč prime sloves “punc za zabavo”, s katerimi fantje začnejo ravnati kot s cigaretami: zgrabi-uživaj-odvrzi.

Potem je pa cel kup razočarank, ki iščejo uteho v pogostem menjavanju partnerjev, čeprav jih tudi to na koncu pusti čustveno prazne. Take tudi mečejo slabo luč na vse ženske, ki so morda še poštene.

vidva sta še mlečnozoba oba, tko da tvoje vprašanje oz. anketa je čist brezpredmetna.

če te je še kondome sram kupit in jih imenuješ šit … bo treba še mal žgancev pojest dabosta oba doumela, čemu je spolnost sloh namenjena

očitno ima 14 letnik mal bol pošlihtano v glavi … dejta najprej sploh preverit, kaj sploh je tam spodi, pa kaj kam paše, pa kaj komu paše ipd.

predvsem se pa mal seznanita s posledicami in ja, fino bi blo it do ginekologa preden začneta.

Ti nas malo fiju, fiju, a ne? In kao pri 13. hočeš imet spolne odnose? Dej, popij kozarec mleka in pejt igrat igrce. Sex pa prepusti tistim, ki so dovolj zreli zanj![/quote]

Itak provokacija nekoga, ki ima očitno preveč cajta.

probaj z mininicami za tehnične svinčnike: H5 ☺
čez leto kar s svinčnikom

čez 5 let z mobijem

pri 19_ih boš pa zrela za tiča od tipa ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ojoj otrok, kam smo prišli. Idi rajši risanke gledat, kot da pa maš take nore ideje.

ja ja pol bomo pa snemal odajo mama pri 13 shov slovenski.. groza kam gre svet


btw: taj je svet že bil in je v kakšnih kulturah še.
konec koncev imajo 13_letnice že menstruacijo in so zrele

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Nikakor ne bi želel delati reklame, ampak ali je kdo pomislil na Prešerna????
Ja, ja na tistega pedofila, ki nam je napisal himno!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

paco

mal namiguješ ane? da bi nas strpali u čuzo ))))

POL LAHKO MLADOLETNICE GLEDAMO?

leta letijo - iščem stevardeso


btw: taj je svet že bil in je v kakšnih kulturah še.
konec koncev imajo 13_letnice že menstruacijo in so zrele[/b][/quote]
Zrela je med nogama , v glavi ji pa zrelosti še kar manjka .

Zrele za?

Tudi pri nas smo imeli 2 taksni sosolki v osnovni soli. Seksali ze pri 13/14. Glavni frajerki, vedno s cigaretom v roki. Ko se je razvedelo, si ju je privoscilo vec kot polovico osmosolcev. Tako kot je ze nekdo napisal.. nategni in pobegni, resnega tako nista mogli dobit, ker so ju vsi imeli samo za eno stvar…
Danes 20 let kasneje nista vec taksni frajerki… Ena z dokoncano zivilsko solo, druga se brez tega. Ena cistilka, druga prodajalka v euro spinu. Ne recem, da vsako zensko, ki prezgodaj seksa caka kaj taksenga… Je pa verjetnost veliko vecja, kot pa ce se podas v te stvari ko si zrel za to. In ko te je dovolj skupaj, da si upas kupiti tudi kondome. Ker tisti “nisem vedel/a, da lahko ze prvic zanosi/m” ti potem cisto nic vec ne pomaga…

mislim da sta oba dejstva (starost prvega sexa in končana izobrazba) OBA posledica nizke samopodobe, slabe družinske razmere itd.

Problem mladih ki se vzamejo za velike in zelijo delat vse kot njihove velike sestre ali tudi mame
ki tudi niso prevec stabilne ..Emel sem enga kolega v tovarni v Celju pa mi rece , pridi gremo skupaj
je tam vse polno deklet kolko ti hoces jas jih dobro poznam pravi on ..Pa greva na drugi kraj mesta pol na pes pol z avtobusom .In pridemo do neke bajte in za ograjo je blo vse polno smrkelj od 13-16 leta
ki so provocirale in se malo cudno za dobro vzgojeno dekle ravnale ..Njihov govor se je veliko vrtel okoli sexa . jas sem v teh casih imel 16 let moj kolega pa 18 let ..Mene je to motilo ker sem bil bolj sramezljiv njega pa ne in se je kar rezal z temi smrkljami brezobraznimi …bile so to srbjanke on pa Velika bukva 185 cm Crnogorec pa bi jim skoraj po postavi oce bil ..Ko me je to ponasanje jezilo in smrklje so ble premale sem kar sam domov odsel on pa z njimi tamkaj .ostal . Ko se je pa vrnil pa se je pohvalil kako jih on vse …Meni se je to zdelo nesramno da se z tak mladimi bavi mu nisem vec govoril ker sem se zavedal da vecji morajo na majhne paziti cetudi so bolj bedasti kot je treba .Jas sem pa sele zacel po 18
letu naprej ko sem prvo zaljubljen imel .

Sicer pa, zakaj se nebi v sex podali že tako mladi? Hčerka je končala 8. razred in mi je že sredi 8. razreda govorila, da imajo že zdaj spolno vzgojo in te stvari. Vprašala pa me je če ona tudi že lahko! Stara pa je 14 let!!!

kje živiš

nyancat1

stara sm 11 in sm ze imela sp. odnose potem pa se je iskazalao da sem noseča moja mami nic ne ve. help please!!!!

NyanCat1 probi najprej iz samozadovoljevanjem pol boš pa videla kako pa kaj drgač si pa za moje pojme mal premlada najprej mal razmisli o tem jst sm star/a tut 13 let pa bi tut že seksal/a ampak jst bom še kake 3 leta počaku… drgač se pa samozadovoljujem pa je občutek božanski zato bom pa še počaku za sex par let da bo tut božanski

ja a nista imela zaščite pač kondom

Punca vas je resno vprasala vi pa natrosite kup šita.

Mal se uprašite kok ste stari in kako imate sami poštimano u glau!!!

Ne sicer vsi ampak večina postov v tej temi je primernih osnovnošolskemu nivoju.

Punca, obstaja forum za pomoč mladostnikom na mon-u, mogoče tam ne bomo sami bedniki.

Pa fajn se mejte vsi!

New Report

Close