Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Cuckold

Cuckold

Pred časom mi je znanec govoril o cuckoldu. Če sem jaz prav razumel naj bi šlo za neko obliko wife sharinga, kjer mož in žena izbereta tretjega, s katerim ima potem žena odnos, mož pa opazuje. Sliši se precej neverjetno, ampak očitno ni. Sedaj me pa tako čisto iz firbca zanima, ali se to prakticira tudi pri nas? Je kdo že slišal ali ima celo izkušnje s tem? Za swingerje vemo, ampak za tele junake pa vsaj jaz še nisem slišal. Kako je s tem?

Seveda se prakticira tudi pri nas. Meni osebno je to najbolj neumna in patetična stvar na svetu.
Jaz kot bodoči mož tega nikoli ne bi dovolil niti se ne bi pustil toliko ponižati. Ampak eni moški pač nimajo ponosa…
Prvič ko bi moja omenila “cuckold” bi letela skozi zaprta vrata. Sploh pa ne bi imela razloga za to. To ponavadi delajo “razočarane gospodinje” in njihovi ljubljenčki od “možev”.


Glej, gre se za variacijo fetišizma! Kot vedno zagovarjam, da tisto kar dvema paše ni skregano z logiko, seveda, če nikomur ne škodi.
Za vsak slučaj sem si ogledal še nekatere druge tvoje odgovore in razmišljanja, ki pa so popolnoma skregani s tem kar pišeš tu.
Torej, če tebi ni všeč, še ne pomeni, da nekomu ni.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

Mah daj Paco ti boš meni o mojih odgovorih in o skregani logiki…
Dobro vem, da gre za fetiš, vseeno morajo biti neke meje pri sexu in fetiših. Pač eni nimajo ponosa in pri tem bom ostal. Če ti rad gledaš, da ti en tujec f.u.k.a. ženo pred tvojimi očmi in pol ližeš spermo z njene muce potem si pač bolan. Tako kot ostali, ki to prakticirajo.
Če nimaš kaj pametnega za dodati bodi raje tiho namesto, da samo provociraš ljudi. Kot moderator bi lahko premogel malce več inteligence…


Pametno dodajaš ti?? Pusti ljudi naj živijo svoje sanje! Kaj jaz rad počnem je popolnoma moja stvar. Zagotavljam pa ti, da je v mejah normalnega.
Torej, če ti kaj ne sede, napiši NE! Meje si postavlja vsak sam! Poizkusi to spoštovati!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mislim, daje vsak upravičen do svojega mnenja in pogleda na stvari. Nikomur jaz ne ukazujem naj neha s tem… Mislim konec koncev smo na forumu kjer ljudje sprašujejo za mnenja in nasvete, in to je bilo moje mnenje. Jao Paco…

Pač eni nimajo ponosa in pri tem bom ostal. Če ti rad gledaš, da ti en tujec f.u.k.a. ženo pred tvojimi očmi in pol ližeš spermo z njene muce potem si pač bolan. Tako kot ostali, ki to prakticirajo.

Tvoje mnenje?? Žaljenje bi rekel!
Vprašanje, ki je bilo postavljeno si preberi zgoraj, v prvem postu!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

AnalFreak, ne piši bedarij, če NIMAŠ POJMA. Gre za vrsto submisivnega obnašanja moža. Poduči se, potem kokodakaj.

In kaj je s tem narobe? Če nekoga rajca, da mu drugi ali več drugih obdeluje ženo in se ona s tem strinja, je to njihova stvar, mar ne? Fetiš, fantazije ali karkoli…če drugim ne škoduje, potem je vse OK…

Ritopikfanu, je samo njegova fantazija normalna!

en cuckold je v forumu varanje, samo ne vem več v kateri debati…

Z možom prakticirava to. Hodiva ven skupaj, najdem si enega za avanturo, mož me opazuje med tem. Mene pač vzburja razburljivost ko seksam prvič z novim moškim, njega pa vzburja ko me pozazuje kako se predajam drugemu.

Kje se pa nahajaš, da se še midva spoznava. Mogoče pa bi tudi jaz poizkusu to varjanto. Zelo si želim.

Moraš razumeti da to ni taka varianta da se lahko predam kar vsakemu. Z možem sva v zgdnjih 30 letih, sva zelo aktivna športnika in paziva na svoje telo, tako da moraš razumeti da ni zame (za naju) dober vsak ki pride mimo. Mora imeti šarm, lepo telo, zdravje.
Edino pravilo ki ga imava je da se uporablja kondom, in da se testira za SPB, predenj sexava.
ona-on in urgenca imava slabe izkušnje.

jazprakticiram: torej ni res, da kar gresta ven, najdeš nekoga, s katerim se daš dol in to je to. ti najdeš nekoga, potem ga pa stestriraš, pa pregledaš, če je zunanjost v redu in šele potem se daš z njim dol. sori, stara, ampak to ni avantura, ni spontano, ni naravno, je en sam blef, zafrkancija z vajine srani, ker vama je dolgčas, ker se nimata rada oz. se spolno ne privlačita. najbrž sploh ne veš, kaj to slednje pomeni, ker če bi vedela, ne bi tipa najprej stestirala, mu prebrala pravila igre in se šele potem dol dala z njim.

Najprej predlagam da brišete neumne objave, ker se vidi da ljudje nimajo pojma kaj je cuckold.
Ko si sposoben toliko ljubezni in premoreš toliko samozavesti se to lahko greš. Govorim za oba. Midva še nisva tam je pa to ena izmed najrajc stvari, ki si jo par prilagodi po želji.

Midva z mojo tudi prakticirava redno cuckold. Ona rada nastavi tipu jaz pa rad vidim kako jo en obdela 🙂 zadeva če imaš v glavi pošlihtano, maš samozavest, ljubiš in zaupas svoji partnerici zna bit neizmerno rajcig. Zato priporočam vsem, ki majo željo probat naj probajo.

Če je kak par, ki bi rad poskusil, sem 30 let, športnik, zdrav, atletske postave,…

Kaj pa ženski cuckold?
Sem raziskovala pa ni veliko na to temo

mal pomislil…mala….joj si res tak nedolžna?

Ja cuckold se pojavlja dosti zadnja leta v zahodnem svetu,se pa konča
90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} katastrofalno,namreč zaupanja med partnerjema ni več.
Tako če želite poskusiti kaj takega ne pred 50 tim letom,ker se navadno potem
razideta ali živita v malem peklu.
Tako če ima kdo željo začeti kaj takega v mladih letih,se je poročil z narobe partnerjem.

Pomoje je to zadnja postaja pred raspadom zveze oz je folku tok dosadno da so si zmislili to opazovanje za popestritev. Sj spoštujem da ma vsak pravico do tega sam mislim da je preveč stvari ki lahko pridejo na plano ,ki jih nismo predvideli. Če ma folk tok odprte veze in so svobodomiselni je to ql sam ne preveč to objavljat da nebojo kakšni desničarski konzervativci po referemdumu segli če so to sploh ljudje al…….

zdravo,

prihajam iz ljubljane. tudi sam sem ogromen fetišist na tem področju in mi je to čisto normalno. če vaju slučajno zanima kak resen moški za cuckold varianto me lahko kontaktirata brez obveznosti na mail: [email protected]
lahko kako rečemo, če najdemo skupen jezik toliko bolje in potem dalje…čisto brez obveznosti.
lep dan še naprej obema.

Mali šuti in rasti in vse če ti se samo kazti ..

Zdravo, osebno se mi zdi ta cuckold varjanta interesentna. Vprašanje za ženske, kako bi reagirale če bi vam partner predlagal, da lahko seksate z ostalimi moškimi in bi ga rajcalo da gleda seks oziroma bi želel da mu opište kako je seks potekal?

New Report

Close