Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks v najlonkah

Seks v najlonkah

Punci, ki je zame kazala zanimanje, sem zaupal, da imam fetiš na ženske hlačne nogavice – najlonke, torej da se zlasti vzburim, kadar ima ženska med spolnim odnosom oblečene nogavice. V tistem trenutku ji jr vse dol padlo, pravi, da ji je to čudno. Da ji je čudno, če bi imela med seksom oblečene nogavice.

Pa me zanima, kako ve na to gledate? Bi ustregli takšni partnerjevi želji?

Močno dvomim, da so bili samo štumfi!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Seveda bi ustregla, nič takega.
Tudi mene to rajca …

nova
Uredništvo priporoča

Nisi edini 🙂

Se strinjam.

Čudaška ženska, tale tvoja… Deifinitivno premalo razgledana kar se tiče seksualnosti.

me prav zanima kako se seksa s hlačnimi nogavicami na riti. za samostoječke z ali brez pasa razumem, ampak za hlačne?????? razen če jih vsakih strgaš, da luknjo narediš.

Mogoče se je pa zmotil pa je mislil samostoječe. Vsaj to je ponavadi nam moškim všeč. Lahko pa tudi hlačne tudi to je sexy ;): Sej strgaš oz. potegneš dol haha


Dokler ji nisem omenil fetiša, je bilo vse v redu, je kazala močan interes.


Naj omenim, da je ona pobožna. Mogoče je v tem problem.


Bingo. Na hlačnih izrežem luknjo med nogami, oz. če imajo bombažni všitek, tega odstranim. Da se razumemo, sem s prejšnjimi prakticiral tak seks, da so one imele oblečene nogavice in nobeni se ni to zdelo čudno, pa tudi nogavice zaradi tega niso bile totalka, temveč so bile za večkratno uporabo. Ta sedaj je prva, ki ji je to čudno.


Ti seveda še nisi slišal za samostoječe nogavice ,med ljudstvom poznane kot “schnell &{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$#&”!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

drugič – namesto da razlagaš jo nasadi.
Če bo imela hlačne najlonke bo kot, da ji jemlješ junfer ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ona je še vedno devica. Tako da ne bo nič z “jo takoj nasadi”.


Torej si zamočil ti! Devici ne razlagaš o fetiših!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Itak bi prej ali slej izvedela. Če bi ji za ta fetiš povedal kasneje, kaj bi sledilo? Menda bi se razšla.


Dokler boš razmišljal samo s tičem, bo tako! Uporabi zgornjo glavo, pa boš dosegel karkoli! Ko “žajfaš” bejbo, delaj to počasi.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mnogim puncam sem že kmalu po tem, ko smo se spoznali, zaupal svoj fetiš, pa jim to ni bil problem (pa je med njimi bila tudi ena verna), so moji želji ustregle. Pri tej pa tudi čez čas ne bi bilo nič drugače, je preveč konzervativna.


Torej, kje je problem? Ena ti ni dala, pa si depresiven! Poišči naslednjo, ali si tvoj ego tega ne more odpustiti??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nič bat, nisem zaradi tega depresiven. Sem ji povedal, kakšna je situacija pri meni, ona pa mi je povedala, kakšna je situacija pri njej, torej da seks v nogavicah pri njej ne bo šel čez, tudi čez čas ne. Rekla sva si Adijo, pa veliko uspeha pri iskanju.
Vem, kaj me vzburja, vem, kaj mi je všeč, zato ni druge kot da poiščem dekle, ki ji moj fetiš ne bo nič čudnega.

Lol meni se pa zdi neumno zaradi tega prekiniti stik z žensko. Tudi sam imam tak fetiš, pravtako imam fetiš na usnjen a ženski. Pa zdej, če se mi ona do konca življenja ne bo oblekla v usnje ne mislim prekinit z njo… Važno, da je seks dober 😉

AnalFreak, js ne bi zmogel celo življenje seksati z nago žensko. Ne rečem, da mora čisto vsakič imeti kakšno krpico na sebi, toda čisto vsakič z nago pa tudi ne morem.

v seks šopih prodajajo hlačne nogavice z luknjo v mednožju ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Res je, na to se ni noben od nas genialcev spomnil 🙂

Niti ni potrebe po obiskovanju erotičnih trgovin. Hlačne nogavice prodajajo domala v vsaki trgovini, najbolj so mi pa všeč tiste iz Mullerja, Interspara in Hoferja. Potem samo izrežeš luknjo med nogami oz. če imajo všitek, tega odstraniš in nogavice so pripravljene. Dobijo se pa že od 2 evrov naprej, pa do nekje 5 evrov. Pa tudi ceneje je kot v seks shopu.

Še naprej vprašanje za žensko populacijo; kako ve gledate na naošenje nogavic med spolnim odnosom in ali bi ustregle taki partnerjevi želji?

Ja bi, seveda, nič takega ni. Če bi tebe rajcalo, bi mene prav tako.
Samo res, Fetish, najprej jih malo pripravi, ne pa kar takoj usekat s fetišem. To so ful delikatne stvari, če pa si prijazen in počasi napelješ, previdno, mimogrede, se da ogromno doseči pri nas. Potrpežljivo!
Vi bi tudi ponoreli, če bi me rekle že na začetku – odnsei smeti, pospravi obleko, zloži čevlje, pomij posodo itd.

New Report

Close