Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SEXAL BI….

SEXAL BI….

SEXAL BI, PA NIMAM ŽENSKE…

… glede na velike, mastne črke bi rekel da te bo prej kakšna slišala iz ulice, kot pa tu na forumu.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

V Salomoncu poišči kakšno številko.

Tu na forumu smo tako grde, da bi vrane še lansko koruzo prinesle.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

PLAČEVAL NE BOM ZA SEX !!!

To bi pa verjel, a to zase govoriš, da si grda?

Potem pa uporabi Ančko. Zanjo plačaš samo 1x !!!

PLAČEVAL NE BOM ZA SEX !!!

To bi pa verjel, a to zase govoriš, da si grda?[/quote]

ti misliš, da boš dobil zastonj? pa tkole obupano kričiš???
no, optimist…

PLAČEVAL NE BOM ZA SEX !!!

To bi pa verjel, a to zase govoriš, da si grda?[/quote]

ti misliš, da boš dobil zastonj? pa tkole obupano kričiš???
no, optimist…[/quote]

1raglja, optimist bi pričakoval, da mu po vezah zrihtamo Candice Swanepoel.

Hotel mama ima prekleto neugodne posledice.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

piši z velikimi črkami, ker to v spletu pomeni glasno vpitje. Tudi če pišeš z malimi, razumemo. 🙂

Povabi kakšno, ki je prosta in ti je všeč na kavico. Mogoče bo vesela. Naprej boš pa že videl.

notri je vse na črno… tisto delo ni prijavljeno in potem bo Barca zopet gonila kako ona vse plača in kako so taki primeri kot bi bil tvoj v škodo državi in da je to sramotno za vse, ga ni hujšega od tega, da opraviš neko delo in optem od njega ne odvajaš davka

priporočam ti Desanko Rukič, pa kak redtube, xhamster,…. tam bi moralo biti precej gradiva zate

ne igraj se s plačljivim sekskom ker bomo potem brali o tem kako se davki ne odvajajo in potem bo cela štala

PA NE BOŠ!!!

😉

http://www.youtube.com/watch?v=y7wZz0XDTIw

seksala in imela ob sebi partnerja, zaradi katerega mi po seksu ne bi silile solze v oči. Si tak? Ali bi samo seks?:-)

Ja sprobaj me, pa boš videla..)

Pravi moški brez težav dobi seks. Ostali pa…

vsak normalen si želi sexa. meni posexu želo paše crkljanje, ki prebudi ponvno željo po akciji. za dober sex je potrebno ogromnega garanja, domišljiije in nazadnje tudi fizične kondicije. ko normalno in potrebno žensko razkuriš, moraš dati vse od sebe, da jo zadovoljiš, sicer se te v bodoče izogiba. pa obstaja še kje normalna in potrebna ženska

Jaz bi imela pa samoroga in bi letela z njim po mavrični deželi, med puhastimi oblački…

Ce si lep
Pazi res luskan.
Jz sem zlo simpaticna. Tipi kar sem jih mela , no trije pa niso bili neki.
Bi pa prov zares mela enga ki bi mi bil na oko lep.
Za karakter me ne zanima . samo sex, ce si za oko .

Pusti kak kontakt, zanimivo bi te bilo spoznati. Lahko bi si izmenjala slike, in boš povedala, če bi me gledala…

Pusti kak kontakt, zanimivo bi te bilo spoznati. Lahko bi si izmenjala slike, in boš povedala, če bi me gledala…
[/quote]

Poslji na [email protected]

New Report

Close