Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu do orgazma na javnem kraju

do orgazma na javnem kraju

Ko greva z možem v toplice, on najraje plava v bazenu, jaz pa čepim v masažnem bazenčku, kjer nas je ponavadi najmanj pet. Se naštimam, da me mehurčki božajo in v 10 minutah doživim orgazem. Prekrasno! Ostali tega sploh ne opazijo, ker se trudim ne pokazat. In to me še bolj vzburja. Niti možu ne povem.

in za kaj imaš potem sploh “desca” zraven če rabiš mehurčke da doživiš orgazem? Kar tako za imidž najbrž?

Naj mož posname, ti nam pa daj sem gor, da vidimo, če se res ne opazi.

nova
Uredništvo priporoča

dolg rabiš haha

ene šobe so prov strokovnno naštimane ja 🙂


Ker ma keš

jaz tudi to delam….nor občutek

kak ne pokažeš?! pri meni se ne da skrit, vzdihujem in krilim kot gejzir

Ah,kolikokrat se je to že meni dogajalo,pa še kje drugje.

To je tako za usput.Ni tako ,kot z moškim.

Ajde!

na biciklu?

Zdej mi je jasn, zakaj je zmer taka gužva v tistih masažnih bazenih ;-))))

odslej jih bom fuuul opazovala :)))

odslej jih bom fuuul opazovala :)))[/quote]

Greva skp, morava strateško poiskat ta prav ležalnik:-)))

Ampak jaz tam ponavadi vidim upokojenke, ki so pogovarjajo o štrikanju puloverjev.

Ampak jaz tam ponavadi vidim upokojenke, ki so pogovarjajo o štrikanju puloverjev.[/quote]

A misliš da nam 60+ pa orgazmi ne pašejo več.
Kar predstavljaj si kako moje sramne ustnice plapolajo, ko partizanski prapor na burji.

Lepo a ne?

Ampak jaz tam ponavadi vidim upokojenke, ki so pogovarjajo o štrikanju puloverjev.[/quote]

A misliš da nam 60+ pa orgazmi ne pašejo več.
[/quote]

Tega vsekakor nisem rekla! Samo čudno se mi zdi, kako vam med pogovorom o štrikanju uspe še orgazmirat.

A misliš da nam 60+ pa orgazmi ne pašejo več.
[/quote]

Tega vsekakor nisem rekla! Samo čudno se mi zdi, kako vam med pogovorom o štrikanju uspe še orgazmirat.[/quote]

A za štrikane kondome pa še nisi slišala, lahko naštrikaš takega s širokim ovratnikom.

Ampak jaz tam ponavadi vidim upokojenke, ki so pogovarjajo o štrikanju puloverjev.[/quote]

A misliš da nam 60+ pa orgazmi ne pašejo več.
Kar predstavljaj si kako moje sramne ustnice plapolajo, ko partizanski prapor na burji.

Lepo a ne?[/quote]

Sej bi vprašala, je zato tak dren penzijonistk tam notri, ker je le ta še edini, ki ga doživite?

Mal ste nagravžni. Ne sicer kot da bi scali v bazen. Dosti drugače pa tudi ne.
Kupite si vibrator, pa to delajte na mestih in bazensčkih, ki jih drugih ljudje ne uporabljajo.

a ti si tista, ki je danes oba otročka noni podturila, da je uživala v masažnem bazenu?

Kadar grem v savno grem vedno še v masažni bazen in tam se namestim tako, da curek vode brizga tam spodaj. Super občutek.

Sej bi vprašala, je zato tak dren penzijonistk tam notri, ker je le ta še edini, ki ga doživite?
[/quote]

dej ne bodi tak nesramno zajedljiva; tudi ti boš verjetno enkrat penzjonistka – pa da te vidimo, če ti bo sploh uspelo , da te bo še kaj potreslo in zdrmalo okol ščegetlna…
Očitno si ji fouš, ker te že sedaj bolj malo 😛

dej ne bodi tak nesramno zajedljiva; tudi ti boš verjetno enkrat penzjonistka – pa da te vidimo, če ti bo sploh uspelo , da te bo še kaj potreslo in zdrmalo okol ščegetlna…
Očitno si ji fouš, ker te že sedaj bolj malo 😛
[/quote]

Ragljin post je star 6 let…skoraj 6 let.

Ragljin post je star 6 let…skoraj 6 let.
[/quote]

saj zato, spreglej sarkazem… v tem času že marsikatero orgazmiranje ugasne 😛

saj zato, spreglej sarkazem… v tem času že marsikatero orgazmiranje ugasne 😛
[/quote]
Pa za boga svetega niti po šestih letih me ne spraviš med tiste upokojenke, ko zmer pomislim, da jim lahko kaj spušča. Fuuuj, mi je neapetitlih.
Niti takrat ne :
[youtube]8MtTUk9hnSA[/youtube]


Pa za boga svetega niti po šestih letih me ne spraviš med tiste upokojenke, ko zmer pomislim, da jim lahko kaj spušča. Fuuuj, mi je neapetitlih.
Niti takrat ne :
[youtube]8MtTUk9hnSA[/youtube]
[/quote]

Lej, ti privoščim inkotinenco, še predno postaneš upokojenka. Da se boš potem lahko zgražala sama nad seboj, ker se sedaj norčuješ iz zdravstvene hibe nekaterih…..Pfej in fuj!

New Report

Close