Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu iščem..

iščem..

žensko ali dekle, ki si želi občasno dobivati brez obveznosti. Sam sem drugače vezan, malo nad 30, ampak v določenih pogledih nisem najbolj zadovoljen in bi si želel malo popestritve.
Če si tega želiš tudi ti se mi oglasi s privat sporočilom.

Če si bova zanimiva v sporočilih se dobiva in potem vidiva kako in kaj.

Izgleda, da je vse skupaj zvenelo preveč kot oglas, da ni neke zainteresiranosti…sem pa skoraj siguren, da po teh straneh lista tudi kak žensk, ki bi si želela kakšno občasno spremembo in da nismo samo moški taki.
Lahko se odvije tudi kakšna debata, da tema ne bo čisto brez sporočil..no kje ste ženske??? 🙂

Si misli, da prežijo na to, da kdo ponudi tiča?? Počakaj do večera, ali konca tedna, pa bo morda kakšna zainteresirana. V slabih dveh urah se malo zgodi!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

za začetek predlagam intenzivni tečaj “mrežnega marketinga”
da se navadiš tipkati s čistimi, postriženimi nohti, brez vrtanja po nosu … skratka vsaj toliko urejen kot je tip za na fuzbal tekmo žnj lige ☺
Potem je tu še “stil pisanja” … dobro je ponuditi kakšno protiuslugo (od pranja avtomobila naprej) ..
pa izražanje “nezadovoljstva” tudi ni primerno … razmišljaj progresivno – torej, da je doma vse OK, ti pa bi še kaj več (ženske to razumejo kot potentnost, pohotnost ☺ )

(za ta denar toliko nasvetov ☺ )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hvala za nasvet…:) nisem hotel preveč komplicirati s pisanjem in ponujati neke kontra usluge….heh.

Zase drugače lahko rečem, da sem urejen, točno vem kaj si želim, ne kompliciram….isto si želim tudi jaz..:)
Če se vidiš v tem se mi oglasi s privat sporočilom (maile brišejo), pa se dogovoriva naprej, Drugače sem z osrednje Dolenjske.

V to, da veš točno kaj hočeš, ne dvomim, vendar ženska ni ringlšpil, ker plačaš Ciganu nekaj malega.
Ženska je človek! Oseba z vsemi pravicami, zahtevami, potrebami in pričakovanji. Obstajajo tudi obupanke, ki bi ti znale odgovoriti. Spoštuj tudi njih in jih pelji na “male vampe”, preden odpreš šlic.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Lahko pa oblečeš kilt in si prihraniš opravek s šlicem…

hehe ti si pa iz mojega konca 🙂

Bi te zanimalo 🙂 😉 ??

Glede na prebrano v ostalih temah (na tem forumu) in podobnih želja s strani žensk sem pričakoval vsaj kakšen odgovor pod privat sporočili….izgleda, da ni zainteresiranih ali pa pač najdejo koga na drugačen način…najbrž bi mogel stvar malo podpihniti s kako neresnico, kar pa ni moj način.

Ponudba še vedno velja…;)

Zgleda da majo dame dovolj fehtarjev. Bo kar treba v reali v akcijo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Koliko časa je že minilo od te moje objave.
Se je v tem času kar zgodilo nekaj stvari. Glede na moje želje takrat, pa če koga zanima kako se je vse skupaj razpletlo lahko napišem, da je bilo nekaj uspeha, ampak je potrebno kar vložiti trud v iskanje.
Kot sem že rekel sem si želel spoznati ženske izključno preko interneta, da sem z njimi iskren glede svojega življenja (vezan..itd..), da so tudi one diskretne, da se njim lahko zaupa in da si kljub mojim “pogojem” vseeno želijo česa. Tukaj sem sem pač ciljal na sex, dopisovanje. V “karieri” nekje od 2011 naprej, ko sem se prvič prijavil nekam pa do 2015 sem uspel navezati stike z 11 ženskami starimi od 23 do 48 let s katerimi je bilo tudi kaj več, kot le pogovor. S tem, da sem bi časovno zelo omejen samo na čas med službo.
Posluževal sem si tudi ostalih strani, kjer se lahko navežejo stiki nekako najbolj uspešen je bil en portal kjer se črka začne na “B” nekje 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk pa je bilo iz tega foruma.

Sedaj po nekje treh letih zopet razmišljam, da bi si umislil kaj podobnega.

Da malo napišem statistiko sem se odločil za to, ker nisem nikoli nikjer zasledil, da bi kdo napisal koliko dejansko je bilo uspeha. Upam, da ne bo preveč obsojanja, ampak bi samo želel, da se za kaj podobnega odloči še kdo.

Sram te naj bo!

So že obsojanja in komentarji…, vsak naj se zase briga.

Aha torej, če bi se nekdo hvalil kako je nekomu nekaj ukradel, bi morali biti tiho!? Ne!

Vsak ali vsaka se sam odloča v kaj se spušča glede na situacijo v kateri živi. Nekdo ki je zadovoljen s svojim življenjem in odnosi, ali pa misli da je zadovoljen, niti ne razume te situacije…

Iz kje pa si?

Če te zanima zame sem iz Dolenjske….

Ja napiš še kakšno vrstico. A to so bili enkratna srečanja. Izkušnje z ženskami, ik ali razočaran. Je bila kakšna znanka umes …

Ne. Med njimi ni bilo nobene, ki bi jo že poznal od kdaj prej.
Večina je bila vezanih in so si tudi same želele, da je vse ostalo skrito.
Z večino je bilo dosti “rajcanja” po mailih, sem ter tja kaka razgaljena slika, ki je se vse skupaj malo podkurila.
Parkrat so se stvari dogajale tudi v avtomobilih, kje v gozdu, večkrat se je najela tudi soba.
Vse so bile zelo pri stvari, ko se je kaj dogajalo…v treh primerih je slo samo za enkraten sex z ostalimi pa po večkrat.
Tko nekako v grobem….Če koga zanima se kaj pa rade volje se kaj napisem…

Danes sem malo obujal spomine na vroče dogodke, ki so se zgodili v preteklosti.
Eno dekle mi je zelo ostala v spominu..vedno nasmejana, simpatična…od tedaj pa do sedaj je minilo že 8 let…no pa začnimo.

Listam po seznamu deklet, ki so trenutno prijavljene in naletim na en nasmešek, kliknem in vidim, da ni tako zelo oddaljena, simpatična, 24 let, všeč na prvi pogled, malo temnejši lasje, na paž, vitke postave…in kliknem za klepet.
Kmalu mi odgovori in kaže zadovoljstvo na to, da sva si dokaj blizu glede razdalje. Pohvalim jo glede izgleda in mi vrne kompliment in dopisovanje je steklo….
Naslednji dan si zopet dopisujeva in tema je nanesla na razlog zakaj je kdo prijavljen. Razložim ji, da si želim kako novo poznanstvo, dopisovanje in mogoče še kaj več, če bi bil interes z obeh strani…razložim ji tudi da nisem samski in da je čisto na njej kaj se odloči.
Na moje začudenje ni prekinila in je nadaljevala pogovor v smeri kaj točno si sploh želim. Ker so mi od nekdaj všeč vroča dopisovanja in podobno sem ji za začetek omenil to in odgovorila je da je to všeč tudi njej. Izmenjala sva si e-mail in telefonski cifri, da se pred vsem tem slišiva, da en drugemu potrdiva resničnost oseb. Vtipkam telefonsko, zvoni in hitro se oglasi nežen glas, potrdi, da je prava…super si rečem 🙂
Potem so si kar nekaj časa sledili e-maili. Vsakič, ko sem poslal svojega, sem komaj čakal na odgovor. Pošiljal sem ji opisane svoje fantazije, kaj si želim, kaj mi je všeč, kaj bi ji počel in ona meni isto v odgovoru…celo poslala mi je sliko v spodnjem perilu (res top postava) za ostalo pa mi je rekla, da mi pokaže v živo. Vedno sem bil povsem vzburjen ob sporočilih, tudi ona mi je pisala, da je vsa potrebna, da se mora zadovoljit ob sporočilih…
Sva si pisala kar kak slab mesec, preden je prišlo do prilike, da se dobiva…..več pa naslednjič..

Kot sem že napisal, je po dobrem mesecu pisanja sledilo srečanje v živo. Že v sporočilih sva si rekla, da če bodo v trenutku srečanja preskočile iskrice, da se bo zgodilo še tudi kaj več….
Prišel je dan.
Iz službe sem odšel dobri dve uri prej na mesto srečanja. Bil sem točen.
Pogledam okoli po parkirišču in nisem opazil njenega avtomobila, zato pokličem na GSM in pravi, da vsak čas pride. In res, čez dobro minutko se že pripelje. Opazila me je že malo prej in mi takoj namenila nasmešek. Opazujem jo, ko je parkirala poleg mene..lušna, nasmejana..
Stopi iz avtomobila, si dava roke in pozdraviva drug drugega. Oblečena je bila v kavbojke in bi se reklo eno malo majčko, ker je bilo zunaj kar toplo. Zelo mi je bilo všeč kar sem videl. Ves čas je bila tudi nasmejan in zelo zgovorna. Nekaj časa sva klepetala nato, pa sem jo vprašal ali je za da se odpeljeva kam na samo? Privolila je, zato sva se usedla v moj avto in se odpeljala. Vonjal sem, kako lepo diši…mmmm…

Nadaljuj, kaj je bilo potem….če ni vse skupaj fejk…

Lepo je dišala….
Odpeljala sva se po eni cesti, ki je šla proti hribom kjer je bilo veliko gozda. Oba sva oprezala za kako gozdno potko, ki bi zavila iz glavne ceste. Po parih km-jih sva našla lep kotiček, kake 50 m iz glavne ceste. Dejansko se je videlo, da sva oba malo živčna, oziroma nestrpna. Šla sva iz avtomobila, se malo nasmihala en drugem in stopila bližje skupaj. Pohvalil sem jo, da super izgleda in pač kot večina žensk je malo postokala, da ni ravno vse tko super :D…sem se nasmehnil in rekel, da ni res. Prijel sem jo za pas in rekel naj gre malo bližje, ter se z ustnicam usmeril proti njenim. Sledil je prvi previden poljub, nasmeh in potem sta se združila že tudi najina jezička. Všeč mi je bilo poljubljati njene malo polnejše ustnice, mehke in tudi jeziček je zelo prijetno vrtela okoli mojega..mmmm. Po parih minutah sva se malo ustavila, pohvalil sem njeno poljubljanje in ona obratno, ter minutko za tem nadaljevala.
Med poljubljanjem sem…

Kaj dolgoveziš model, cagav pob še ni dečve položil.

New Report

Close