Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu erotična masaža

erotična masaža

No, pa sem bila…..krasna zadeva, čudovita izkušnja…dame, priporočam!

In kako to izgleda?

še kakšna podrobnost…kako poteka…cena…kje jo izvajajo

nova
Uredništvo priporoča

Zaželela sem si žensko maserko, golo…sprva podobno klasični masaži, le da je vzdušje in okolje veliko bolj erotično, dišave, razsvetljava, pa seveda tudi pričakovanje in veliiiiko adrenalina.
In od klasične masaže loči tudi še po masiranju ritke, prsi, bradavičk, intimnih delov…do vrhunca, če ste dovolj sproščeni. Jaz sem vsekakor bila, pa si nisem mislila, da bom. A eno vodi k drugemu in..hja, bilo je ful dobro!
Aja, idejo dobila na “Zadovoljna. si”…tam tudi bila! Oba z možem pravzaprav!

Huudo. Kje pa to delajo, če nam lahko zaupaš?

Moža je obdelal moški?

to potem pomeni, da sta bili obe goli…verjetno mora biti zanimiva izkušnja, če je maser moški :)….a pol se mož še vedno strinja…moj ne vem, če bi se
aja kako pa poteka erotična masaža pri moškemu


:)))…ne, tudi gola ženska…elaine, se mi zdi, ko te skoz berem, da imaš lep in zdrav zakon, kaj pa vem, ji ne bi (in seveda sebi:) ) privoščil takega presenečenja? Za Valentinovo? Samo razmišljam pač, saj veš!

Ne, ravno obratno, mojemu možu je bilo zeeeelo všeč, ker me je masirala…ženska!:)

kako to misliš…sta lahko en drugega gledala med masažo….a moškega tudi pripeljejo do vrhunca?…cena?

Ha, ha provokacija

Se mi postavlja več vprašanj. Kam maserka ulovi spermo? Te je božala po ščegetavčku? Nič ljubosumja?

Kaj je razlika med erotično masažo, pri kateri maser-ka s načrtno in izvedensko poskrbi, da te pripelje do vrhunca, in potešitvijo pri prostitutki/prostitutu?

Na začetku za popenit, odkrito! Nisem vedela, kaj pričakovat in predvsem, nekaj je v glavi, drugo je reala. Zdaj se na vse skupaj oba nasmehneva, ena dobra izkušnja pač in se mi zdi, kot da sva še bolj povezana…tisto “samo nekaj najinega”…..
Na drugi vprašanji pa…ne vem, nisem upala gledat, sem samo slišala, da je trgala papirnato brisačo (na trebuh najbrž)…in ja, tudi tam!

Ostalim pa..ne, ni provokacija, še manj pa reklama! Kaj bi imela od tega? Vem samo, da je bilo pred časom nekaj govora o tem, pa sem samo povedala, da sem bila. To je to in to je tudi vse!!!!
Lep dan!

naslednič pa pojdita v svinger klub. :)))))) sej tisto tam tudi ni varanje, povezana bosta pa še bolj, sploh če boš vidla, kako tvoj mož z drugo uživa. :))) pa ne samo v ročnih spretnostih.

mimogrede: n če bi šel on sam še enkrat k tisti maserki brez da bi ti povedal … bi znorela? bi rekla, da te vara? resno sprašujem.

Kakšna pa je cena?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A lahko poveš kje sta bila al je to taka skrivnost. Se spomnem da se je o tem že govorilo tu na forumu pa nihče ne pove kje in kakšna je cena.

To je vendar prostitucija, skrita pod bolj “nobel” ime.

Erotična masaža je plačljiva seksualna usluga = prostitucija. Po odzivu sodeč vas bi bilo kar nekaj pripravljenih na tako izkušnjo:))) Ponudbe je ogromnooo tko da nič bat in uživajte.

živa kur..arija

🙂 seveda nihče ne pove v katerem salonu je bil in koliko je dal, če pa je bil pri prostitutki. to pa je ja skrivnost. 🙂

takole na oko bi ocenila da je pol ure fuk masaže 50-70 eur, z orzamom mogoče 80 eur. krat dva … jap, se splača. pa samo drkaš in drgneš jih. :)))))))

http://zadovoljna.si/clanek//strogo_zaupno/z-masazo-do-vrhunca.html

Tu sta bila, kaj ne?

http://vancka.moj-album.com/

Kok ste prfuknjeni eni!! Erotična masaža pač ni prostitucija,oz.”kurbarija”, je le sprostitvena masaža celega telesa,in ni boljše relaksacije kot orgazem. Tle ni seksa,niti se ne dotika maserke po spolovilu! Niti orale ni,ampak pač ročna masaža dejansko celega telesa. Idioti

se strinjam z “zlagan nick”, treba je sprobat tako masažo, boste videli kakšen užitek je to
bil že večkrat na taki masaži, čudovito
ponavadi vsaka pusti božal vsepovsod, samo vtikat ne dajo (seveda moraš upoštevat maserkine zahteve) al pa katera tud

lep pozdrav berem kako izvajamo erotično masažo oz kako naj bi bila sam eni ste pa res mal prfuknjeni. tisti ki nil še nikoli na masaži ne ve kaka je masaža še manj pa kaka je erotična. ČE PA KOGA ZANIMA EROTIČNA MASAŽA NA DOMU mi lahko piše [email protected] l.p. maser

New Report

Close