Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste slovenke res tak zavrte ?

Ste slovenke res tak zavrte ?

Zdaj bom verjetno popljuvan ker sem recimo temu malo bolj grob z izjavo, da ste slovenke zavrte…..ampak vseeno ste res ? …ok saj vem avanture so itak “kriminal, neetične, nenormalne, to se ne dela, to delajo prasci…itd” ..dobro preskočimo to…..ampak vseeno sam iščem avanturo že nekaj časa…ker me to mika..nikoli še nisem samski sem…jebiga torej zakaj ne moje mnenje…in če sem iskren bolj kot ne neuspešno..pa če glih sem ok izgleda recimo…24 let..visok, temnolas, skrbim za svojo postavo…itd…ampak vseeno ni nekega uspeha…ne pri mlajših ne pri starejših …ok neke meje mam ampak nisem zbirčn po večini…torej v čem je problem… na kaj ženske gledate ? sem prej prebral v eni temi tukaj gor…se je pojavil en odvetnik s podobnimi željami…in takoj jih je par trznilo pa čeprav človek ni omenil niti kako izgleda itd….torej res še pri avanturah gledate na kurčev, naziv, status, debelino denarnice itd…

niso zavrte, samo dovolj pametne, da se takih zadrtih prepotentnežev z razmetanim podstrešjem izogibajo kot kuge. ne vem kako ti naj povem, pa ti bom kar direkt: slab človek si, oddajaš negativno energijo, zato se ti večina ljudi izogiba. ker si ženskomrzen. vem, da ne boš razumel, ker tega nisi sposoben razumeti. nimaš srca.

Pobič, ko boš dojel ženske in njih razmišljanje, bo to dan pred smrtjo!
Začni razmišljati da trd tič ni edino o čemer razmišljajo ženske!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

1. ni problem v ženskah ampak v tebi
2. a kdaj pogledaš okoli sebe kakšne bejbe vodijo naokoli nikakvi (na pogled) tipi?
3. žensk, ki si želijo ljubimca je ogromno (v SVN je 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+ ločenih žensk!)
4. do žensk se ne pristopa po načelu :potreben sem – fuka se mi (saj se njim tudi) ampak po načelu “igre”:
– ženska ob povabilu na drink VE, da je to vabilo na seks – ampak ona pričakuje “igro” / osvajanje in to v njej gradi občutek koga bo pripustila.
5.ženske v zvezi” in z več potrebami igrajo še bolj perfidno … moraš najti vzrok! zakaj naj bi ona šla od doma (npr, povabilo na badbintov, savno, .. nekaj kar ima družbeno sprejemljiv smisel – tudi npr. da pogledaš ali ima nen avto ustrezno porabo, zadosti profila na gumah …
5. vsekakor moraš pohvaliti (ko pride na zmenek) njen izgled — zelo pali, če rećeš kam gresta, ker je presegla tvoja pričakovanja — OK železniška postaja in drage restavracije odpadejo … ampak kakšna galerija, muzej z bifejem pa pali )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne morem verjet….odziv, kot da sem napisal..vso stvar na kakšen klerofašističen forum : )……ampak vseeno hvala….glede prvega odg. nisem napisal, da so glupe…ampak, da so zavrte…upam, da si sposeben ločit to dvoje…kakšen človek pa sem pa verjetno sam bolje vem kot pa ti…in tudi to kak se me ljudje izogibajo ali ne…..glede 2. odg. …. vem, da o tem ne razmišljajo cel čas…ampak tu pa tam pa le ali ne.. : ) ?


Žal nisi dojel odgovorov!
Preberi še enkrat kar ti je napisal NM!
Pogled v ogledalo, je včasih neprijeten!
Če si misli, da moško “pleme” vedno pomaga ranjenemu moškemu egu, se hudo motiš. To je prej lastnost žensk.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


ej lahko izvajaš manualna dela … če seks kor meniš, da je tvoj pristop tisto pravo
kvelj je v tem, da je vsajza seks potredno, da se dva strinjata z DRUGM, ne samo s sabo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

1. Sprejmem to delno…čeprav menim, da je problem pol pri njih pol pri meni….
2. Pogosto pogledam in vidim to…(zelo pogost je predvsem prizor..50.000 eur vreden avto…grbavi starec na voznikovem in prikupna blondinka na sovoznikovem sedežu) ampak dopuščam možnost..da gre za kako družinsko ali sorodstveno povezavo…kdaj pa kdaj…
3. Verjetno je to res.
4. Nikoli ne pristopam na ta način.
5. in 6. Delno delam to…ampak vseeno iščem žensko za seks in ne za ogled muzejev…itd….


Žal nisi dojel odgovorov!
Preberi še enkrat kar ti je napisal NM!
Pogled v ogledalo, je včasih neprijeten!
Če si misli, da moško “pleme” vedno pomaga ranjenemu moškemu egu, se hudo motiš. To je prej lastnost žensk.[/quote]

Ni nič ranjenega pri meni…..tak, da se umiri…ker si ti tisti, ki deluje zafrustrirano tukaj…sem prebral…je napisal nekaj pametnega za razliko od tebe. Lp

Kordes, zavedam se, da bolj ali manj izgubljam čas, ko ti poizkušam razložiti, da delaš napako.
Razumeti žensko pamet je hudičevo težko in še veliko težje s tvojim načinom razmišljanja.
Bilo bi pa zelo dobro, če bi jim dovolil, da delajo tisto kar želijo. Če karikiram: Zakaj jim nebi smelo srce zadrgetati šele pri kubaturi čez dva litra, sivih laseh in debelejši denarnici, ali izobrazbi, ki garantira vse to??
Tiste zgodbe o klerofašizmu, in udbomafiji in ne vem še kakšnih organizacijah tu ne peljejo v dobro smer. (udbomafijo sem dodal jaz)
Si pač mlad, fit, črnolas…………………. bla. bla……….! Nimaš pa šlifa, kot se je temu nekoč reklo.
To sem ti hotel povedati, ko sem napisal, da ženske ne padajo samo na trdega tiča.
Verjetno pa obstajajo tudi takšne, samo poiskati jih bo treba. Morda boš malce razočaran z izbiro letnikov, vendar boš pa navdušen nad odprtostjo in raznolikostjo potreb in znanja in tudi debelina denarnice te zna presenetiti, pa kubature in konji so tudi prisotni.
Veliko sreče in strpnosti ti želim!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ti si pa merska enota za tisto kar je prav, al kako :))

to, da si temnolas in visok, pa tvojih 24 let in 13,4 cm….. to je podatek sam zate k se v špegu gledaš in si si všeč

zbirčen nisi, ker pač nimaš neke silne lastne vrednosti, torej pobiraš vse, ker zaradi sebe tak kot si ne moreš delat neke selekcije, ker bi se ti res zapestje pol vnelo

ja pol pa še ti napiši, da si odvetnik :)))))) sej ene 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških itak laže, da sploh lahko kdaj seksa, tko da očitno je računica tut pri tem

meni pa je najbolj žalostno pri tipih to, ko vidiš, da ima podstrešje prazno…..tko da do avta in ostalega že težko pridemo 🙂

Meni tu nekaj nea štima. Visok, črnolas, dobra postava, 24 in nič uspeha? To bo bolelo, ampak, moraš biti osebnostno zelo štorast, da s tako, baje odlično konstitucijo nimaš uspeha vsaj pri 20-letnicah, ki so precej bolj obsedene s fizičnimi atributi, kot starejše ženske.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zivjo

Dej ne jokej, da ne dobis avanture…raje se prasej kasne neumnosti strelas med pogovorom.

če bi igral gluhonemega, bi mu ziher kej ratalo. pol pač človek sprejme, da nekdo nima kej povedat. takle primerek je pa boljš, da nč ne pove, sam problem je v tem, ko taki najbolj radi kej povejo in pol namesto da ti pride, te mine :)))))))

20-letnice niso glih pametna bitja, pa tud naivne so. Sumim, da je tako pasiven, da niti gobca ne stegne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne jokam.. : ) pa ne dobim je v Sloveniji… sem bil dosti po tujini, hodim dosti okrog in tam je s tem veliko lažje predvsem na Jugu…tam so ženske veliko bolj …bi rekel temu… open mind … bolj ne vem strastne in odprte…na primer v Romuniji in Srbiji ni nobena redkost…da ima ženska po 2,3,4 naenkrat… vem iz osebnih izkušenj…in brez sramu govorijo o tem… take bi npr..stare zafrustrirane debele koklje iz tega foruma…verjetno tu žive odrle.. v Sloveniji pa se mi zdijo ženske veliko bolj zaprte…hladne..pač take so moje izkušnje …

In zakaj bi moral izkoriščat to njihovo naivnost… ? Pač povem zakaj se gre…ne vem zakaj bi izkoriščal rožice…če jih ne bo….Drugače pa ti kr sumi dalje…

Ajde…reči katere neumnosti točno so te zmotle… ?

ti si pa merska enota za tisto kar je prav, al kako :))

to, da si temnolas in visok, pa tvojih 24 let in 13,4 cm….. to je podatek sam zate k se v špegu gledaš in si si všeč

zbirčen nisi, ker pač nimaš neke silne lastne vrednosti, torej pobiraš vse, ker zaradi sebe tak kot si ne moreš delat neke selekcije, ker bi se ti res zapestje pol vnelo

ja pol pa še ti napiši, da si odvetnik :)))))) sej ene 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških itak laže, da sploh lahko kdaj seksa, tko da očitno je računica tut pri tem

meni pa je najbolj žalostno pri tipih to, ko vidiš, da ima podstrešje prazno…..tko da do avta in ostalega že težko pridemo :)[/quote]

Glej s tabo se sploh ne nameravam ukvarjat…sem že dobil par zs-jev…da si malo neuravnovešena oseba….za moje zapestje pa ne skrbi…glej, če je že sila…dobiš v Grazu za 50 eur tako žensko, da jo težko v slo najdeš…..in ne nisem merska enota niti ti ne….mer res zanima kaj se ti je zgodilo v življenju da taki žolčni izpadi…. : ) vsak pač počne v življenju kaj hoče… ne bit jezna : )

ti si pa merska enota za tisto kar je prav, al kako :))

to, da si temnolas in visok, pa tvojih 24 let in 13,4 cm….. to je podatek sam zate k se v špegu gledaš in si si všeč

zbirčen nisi, ker pač nimaš neke silne lastne vrednosti, torej pobiraš vse, ker zaradi sebe tak kot si ne moreš delat neke selekcije, ker bi se ti res zapestje pol vnelo

ja pol pa še ti napiši, da si odvetnik :)))))) sej ene 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških itak laže, da sploh lahko kdaj seksa, tko da očitno je računica tut pri tem

meni pa je najbolj žalostno pri tipih to, ko vidiš, da ima podstrešje prazno…..tko da do avta in ostalega že težko pridemo :)[/quote]

Glej s tabo se sploh ne nameravam ukvarjat…sem že dobil par zs-jev…da si malo neuravnovešena oseba….za moje zapestje pa ne skrbi…glej, če je že sila…dobiš v Grazu za 50 eur tako žensko, da jo težko v slo najdeš…..in ne nisem merska enota niti ti ne….mer res zanima kaj se ti je zgodilo v življenju da taki žolčni izpadi…. : ) vsak pač počne v življenju kaj hoče… ne bit jezna : )[/quote]

hahaaaaaaaaaaaa si pa res ena pomembna persona, da te tkole dobronamerno opozarjajo

sej ne si kakih utvar delat lepo prosim, ukvarjanje z mano ni blo mišljeno v mojem pisanju. v koker tega nisi razumel, pol je res velik problem z dojemanjem tukaj

in jezit zarad enga potrebneža – dej no 🙂


In zakaj bi moral izkoriščat to njihovo naivnost… ? .[/quote

Glej, sej ti ni treba, lahko se dalje pritožuješ, to je to, kar v bistvu tudi počneš.

Drugače pa, tudi pri ans imajo ženske po več ljubimcev, le da se o tem ne govori glih dost, ker smo pač taka družba.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne jokam.. : ) pa ne dobim je v Sloveniji… sem bil dosti po tujini, hodim dosti okrog in tam je s tem veliko lažje predvsem na Jugu…tam so ženske veliko bolj …bi rekel temu… open mind … bolj ne vem strastne in odprte…na primer v Romuniji in Srbiji ni nobena redkost…da ima ženska po 2,3,4 naenkrat… vem iz osebnih izkušenj…in brez sramu govorijo o tem… take bi npr..stare zafrustrirane debele koklje iz tega foruma…verjetno tu žive odrle.. v Sloveniji pa se mi zdijo ženske veliko bolj zaprte…hladne..pač take so moje izkušnje …[/quote]

ne vem zakaj jokaš tukajle, ko pa imaš rešitev na dlani. romunke ali srbkinje morajo igrati na več kart hkrati, saj se tako poveča verjetnost, da se bo našel lolek, ki jih bo potegnil ven iz njihove bede v domovini. torej si pripelji eno gor. ker je očitno, da nimaš dovolj keša, pa si lahko trije ali štirje tipi kar eno razdelite.

Ne jokam.. : ) pa ne dobim je v Sloveniji… sem bil dosti po tujini, hodim dosti okrog in tam je s tem veliko lažje predvsem na Jugu…tam so ženske veliko bolj …bi rekel temu… open mind … bolj ne vem strastne in odprte…na primer v Romuniji in Srbiji ni nobena redkost…da ima ženska po 2,3,4 naenkrat… vem iz osebnih izkušenj…in brez sramu govorijo o tem… take bi npr..stare zafrustrirane debele koklje iz tega foruma…verjetno tu žive odrle.. v Sloveniji pa se mi zdijo ženske veliko bolj zaprte…hladne..pač take so moje izkušnje …[/quote]

ne vem zakaj jokaš tukajle, ko pa imaš rešitev na dlani. romunke ali srbkinje morajo igrati na več kart hkrati, saj se tako poveča verjetnost, da se bo našel lolek, ki jih bo potegnil ven iz njihove bede v domovini. torej si pripelji eno gor. ker je očitno, da nimaš dovolj keša, pa si lahko trije ali štirje tipi kar eno razdelite.[/quote]

prenost je tut, da ga ne razumejo kaj govori :))


Moje izkušnje so drugačne, le pokazati je treba mnogo več ko le “radiatorčke” in dolgega in debelega tiča!
Tisto o starih debelih kokljah ne zdrži resne debate, je pa primerna tema za šankom, po primerni količini nekih substanc, ki jih država velikodušno dovoljuje in pobira davek z njih!
Ko boš dojel ženske drugače, kot le objekt za praznenje nakopičenih spermijev, se bo tudi za tebe našlo kaj primernega!
Odprtost in lažje sprejemanje tvojih zahtev v balkanskih državah se bo končalo, ko ne bo več krize!! Ekonomska in moralna kriza se neha, ko lakota popusti. Takrat boš spet (oprosti izrazu) drkal!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Moje izkušnje so drugačne, le pokazati je treba mnogo več ko le “radiatorčke” in dolgega in debelega tiča!
Tisto o starih debelih kokljah ne zdrži resne debate, je pa primerna tema za šankom, po primerni količini nekih substanc, ki jih država velikodušno dovoljuje in pobira davek z njih!
Ko boš dojel ženske drugače, kot le objekt za praznenje nakopičenih spermijev, se bo tudi za tebe našlo kaj primernega!
Odprtost in lažje sprejemanje tvojih zahtev v balkanskih državah se bo končalo, ko ne bo več krize!! Ekonomska in moralna kriza se neha, ko lakota popusti. Takrat boš spet (oprosti izrazu) drkal![/quote]

Če ne drugega me vsaj na čase nasmejiš. Ampak sem si odahnil…saj mi glede na gospodarske indice v teh državah še nekaj časa kot vse kaže nebo treba drkati.

New Report

Close