Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

No, dragi moji pa mi povejte. Sem poročena, trenutno v zakonu zelo prizadeta in iščem nekoga, ki bi mi to razočaranje pomagal pozabiti. Poudarjam, sem poročena, zato bi želela diskretnost. Kje naj iščem? Grem ven v soboto, se prijavim na internetne čveke, Ona-on, Badoo, avanture.net ipd… Kaj je zdaj v “modi”? Kako pristopiti?
Pa brez moraliziranj in pametnih nasvetov, sprašujem povsem resno. Sem pa v zgodnjih tridesetih.

Registrirajo se in ti pišem na za. 😉

Sory… ZS.

nova
Uredništvo priporoča

Ali pač poišči prijavljenega in mu napiši ZS.
Lp Paco

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Haj napisi vsaj od kod si?menda je to dovoljeno,a ne?

jaz sem za, ampak naj bo takoj jasno, da sem občutlljiv na higieno.Sam higieni posvečam zelo veliko pozornosti in imam visoka merila.Sploh pa zobovje.
Če imaš ti podobna merila, mi lahko pišeš na
E-naslove neusmiljeno brišem!!

Joze, potem bi bilo pa fajn da maš debelo denarnico, da ji plačaš kakšnega zobarja, da si jih malo porihta, tako da bo zadostilo tvojim merilom.
Čeprav bi nekateri samo fukal, se hvalili kaj vse imajo, ko bi bilo lepo kakšno darilce prinesti, pa nič od tega. Joze umivaj se doma, pa priporočam, da se še namočiš v 100 odstotni alkohol, da boš res razkužen.

Kakor pristopiti do ženske sem tudi jaz spraševal v nekem drugem postu. Ker je to bolj stvar nas moških se tebi ni treba s tem toliko ukvarjati. Zdi se mi povsem ok tudi če ženska pristopi do moškega in začne pogovor. Lahko se urediš in greš v kakšen lokal ter plešeš. Zakaj bi preveč časa izgubljala na internetu. Lahko mi pošlješ sporočilo in greva na pijačo. Kaj več ti ne morem reči. Zanima me več zmenkov, ker bi preko njih rad spoznal nove ženske in izboljšal sproščenost pri komuniciranju z njimi.

Povej, če hodiš na kakšno klepetalnico, se tam dobiva pa se dogovoriva, če nebo konkureca hitrejša.

PACO, zakaj si pobrisal moj post?
Sem koga žalil morda,napadel,govoril nespodobno????
Pa kaj je tebi človek!!!

Jožko, beri zgoraj!! E-NASLOVI NISO DOVOLJENI!!!!
Imej jajca in se prijavi!!!! Na ZS ni omejitev!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

redn sm na relaciji nm-lj.
ce isces obcasna srecanja mi pisi na zasebnga.
imam 26 let,skuleran,urejen.
vec pa privat
lp

na parkingih za tovornjake bi lahko celo kaj zaslužila v € ne samo v sunkih v mednožje ☺

neznanka prvo swe loči potem se pa gončkaj naokoli

Ojla najmanši problem, poiščeš preko neta in se zmeniš, tudi jaz sem poročen in mi je diskretnost največ pomen, če si resna glede tega mi javi prosim na mail in se kaj pogovoriva in potem ugotoviva kake želje imava in jih uresničiva.

Sorry Bolek nisem pozabil zbrisati maila!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kar pogumno,a na portalih boš težko kaj resnega našla.

Najbolje, da se prijaviš, da ti lahko odgovorimo na ZS 🙂

tale mrhica vas je samo malo narajcala potem pa repek med noge stisnila
,ko je videla da bi jo jo rado več poseksali

Malo vas je nakurila

hahaha..BRAVO!!!!!!!!!

Marsikje. Tudi na tem forumu se najde kakšen 🙂 Če še vedno iščeš, me kontaktiraj, da ugotoviva, če sva na isti valovni dolžini 🙂 LP

Zelo enostavno. Pokličeš mene,sem tudi poročen in se bova skupaj tolažila…Piši [email protected]

Tudi jaz si želim spoznati takšno dekle,da mi bi si polepšala vikend ali kir drugi dan.
Piši mi pa se najdima

Hja draga neznanka….najdeš lahko marsikje marsikaj…sem v enakem položaju kot ti,verjemi kaj resnega na klepetih ni najt,večjemu kak onenight stand…se pa najdejo izjeme…če pa že biš iskala pa imej svoja merila in bodi direktna…ne nasedaj tipom ki nimajo časa za kak klepet in prvo kako pijačko da se sploh spoznata…veliko sreče

kje najti žensko za redna srečanja je večja težava 🙂

New Report

Close