Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu MILF

MILF

Star sem 27 let, vezan, s sexom doma skrajno nezadovoljen… Rad bi poizkusil s starejšo “pravo mačko”… 30 – 45 let… A katero zanima?

Iz kje pa si decko? 🙂

Primorska.. ti?

nova
Uredništvo priporoča

In zakaj pri tako maldih letih vztrajaš v zvezi, ki te ne osrečuje?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ker mu vse pobegnejo. če bi bil kej prida bi tut svojo znal pripravit.

torej ne išče žensko, da bi jo zadovoljil, ampak učne ure za telebane :))

Če ne poznate vse zgodbe ne obsojajte…. torej se raje držite teme in se ne poglabljajte v partnerske probleme…. Zakaj vztrajam v zvezi??? .. verjetno zaradi navezanosti, skupno stanovanje,… in zato ker vse drugo štima… samo sex pač ne… zame pač ni dovolj 1-2x letno…

Mi ne pobegenjo, ker nisem šel še nikoli do take meje.. ta bi bila prva… tako da tega ne vem
Ne iščen učnih ur za telebane (že dolgo let nisem teleban ) 🙂 … ponujam pa marsikaj dobrega … 🙂

Torej če je kje kakšna “huda milfica” ki si želi popestritve naj se javi 🙂

kake teme, lepo te prosim, teh f.. fehtarjev jamrgli tle gor. huda milfica, ježešna no

verjetno zaradi navezanosti…….dej fant mal se zbrihtaj

ne delaj si sramote okol, lepo bodi priden – sej eš – vsak dobi kr rabi in kr zmore

okol popestritve ti pa čist verjamem – tale srečna dobitnica te ziher ne bi nikol pozabla…… sam vprašanje zakaj ne

27-letnik seksa 1x-2x letno? WTF?????????????????????????? :D:D:D:D:D Adijo pamet!!!!!!!!!!

pri 27 pa že tak kešqurac?
to najbrž pomeni, da živiš v njenem stanovanju, zaposlen si pri njenem fotru, ona ti vse rihta, ne sprašuje kod hodiš in kaj delaš, in zakaj tako slabo seksaš

Sami “pametnjakoviči”….

ne sekiraj se, toti ko ti pluvajo po tvoji temi ne upajo napisat kar si ti in te blatijo, vstrajaj pri svojem in mogoče boš imel srečo

Navezanost pri 27-ih??? Sej pišeš kot kakšen zdolgočasen 50-letnik. Kako lahko v zvezi, kjer seksaš 1-2 krat letno, kakroli štima???

Če si ded, zaključi to seanso in potem samski lovi, kar hočeš. Če pa nisi ded, potem pa furaj to žalost od zveze, kjer seksaš 1-krat letno, še dalje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider….verjemi mi, da ni tko easy… Vsaj meni… Sem pač tak tip. In je še tolk stvari zadej, da se mi zdi moja ideja najboljša… Svinjska in egoistična, pa vendar najboljša…

pri 27 si izkušen jebač? hahahahahahahaha .. ko boš 45 in boš gledal nazaj boš dojel, da si bil pri 27 popoln teleban, drži se svojih vrstnic, milf te bomo zmlele in izpljunile.

kak tip? Pokvarjen in hinavski?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

kak tip? Pokvarjen in hinavski?[/quote]

Ja, enkrat sem lahko za spremembo tudi jaz…

kak tip? Pokvarjen in hinavski?[/quote]

Ja, enkrat sem lahko za spremembo tudi jaz…[/quote]

beden izgovor še bl bedne kreature, ki išče krivce tam kjer jih ni

Mlajši bi starejšo, globalno gledano sva vrstnika, no, jaz sem malo starejši, ravno zato mi tudi slučajno ni jasno, zakaj pri 27-ih vztrajaš v zvezi, ki te ne zadovoljuje. meni je to dizaster. Če bi naslovni post pisal 50-letnik, bi razumel.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Avtor, Spider ima čisto prav. Lej moja zveza je bila tudi nekako zakomplicirana, sem mislila da je boljše vztrajat kot iti narazen. Sedaj pa sem prav hvaležna, da nisem več z bivšim skupaj. Pa tudi vse se je lepo izšlo, bilo je malo boleče, ampak to mi je koristilo, da sem sebe spoznala in malo razmislila.

Vedno več opažam, da je od približno 23-30 letnikov, letnic, ki kar vztrajajo v res bednih vezah. Mogoče smo bili tako naučeni, no vsaj meni so do sedaj starši ubijali v glavo, da če ne bom nič potrpela bom vedno sama. Ampak to ni res in pri teh letih bi pa že lahko začeli razmišljati s svojo glavo! Pa če misliš, da si dober v sexu, če vadiš 1-2x/leto, se prekleto motiš 🙂

Dvigni si malo standarde, razmisli, če je to res dobra zveza, pol pa pogumno naprej, ker čisto vse se da rešit in zmenit, če le hočeš.

Mi je kar žal za tebi podobne, ki sploh ne vidijo kaj zamujajo.

Če sta v tako rosnih letih pristala pri enkrat do dvakrat na leto, nikoli ni moglo biti ravno bogve kaj od seksa.
In zdaj iščeš najslabšo možno bližnjico …

Jaz niti pri 50 ne bi pristala na kaj takega (ko pišete, da bi štekali, če bi pisal tip, star 50 let), kaj šele pri 27. Ravno seks je pokazatelj, če sta dva skupaj z dušo in telesom, v trdni navezi se intimnost dogaja sama od sebe in bližina spodbuja še večjo željo po bližini. Ko imaš nekoga rad, mu hočeš prebujati prijetne občutke, čim večkrat, to je del naslade. Vidva nista predana drug drugemu, vidva sta samo vdana vsak v svoj usodo. Verjemi, punci boš naredil uslugo, če jo boš pustil, oddahnila si bo … ti pa tudi.

Pred seboj imaš cirka pol stoletja življenja. Ti si se namenil naslednjih 20 let preživeti z žensko, ki te ne ljubi in ki je ti ne ljubiš, zelo verjetno boš v tem času postal oče, preselila se bosta v hišo, nabavila tourana ali espaca in cliota, otroci bodo rasli, vama pa bo pokal film. Zaradi lastne oportunosti te čaka težka, dolga, boleča ločitev, namesto da bi problem začel reševati takrat, ko se je pojavil. Zapravil boš najlepših 20 let svojega življenja.
Katera le bi te hotela?

Hey glihkar preselil v lj in bi rad en vecer gledo na pareširca in res imel dober sex…. brez velikih debat katera za stvar?

Hej Preseren
pareširca- prevod prosim….
Micka Kovačeva še pisat ne zna bo pa sexal.
Ta pa je…


Zdi se mi da je potrebnež tujec, ki ga še malo daje jezik. Z nekoliko truda mu bo zalaufalo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ke te mam ke te nimam

Koga?

New Report

Close