Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj moški noče sexsat

zakaj moški noče sexsat

Sem 40 letna ženska brez otrok,živim sama, dobr izgledam, dobr ker večina moskih in žensk ko komuniciram z njimi rečejo da sem fejst,luštna,komunikativna,da mi ni videt 40, itd…in zlo sexipilna” uf to res boli”,resnično direktne izkušnje
Problem pa je ta:
Pred 2-mi leti sem spoznala res “fajn moškega”.Star je 32 let.Zlo se rad druži z mano, vsak dan, imava podobne interese:slikanje,vrtnarjenje, hoja u hribe ,pogovori ,glede intimnosti pa da nima potrebe po spolnih odnosih,niti po bližini (cartanje ,stiskanje ,božanje).Zanj je 1×na mesec sexat dovolj.In dvom je tu.
Sem ga tut uprašala če je gey..ni..službo tut ma, avto tut, če smo pr materijalnih zadevah.
Jaz pa to nikakor ne razumem. Zato sprašujem prijatelje, zakaj moški noče sexat z mano, enostavno rečejo da je neki narobe z njim.
Berem forume in naletim na to stran .Morda pa ima ASPERGERJEV sindrom,isti znaki: umetniški tip,razpreda na dolg in širok neko temo,oponaša živali, opice so mu vzor človek ne,potrebe po spolnosti ni,tudi čustveno ne reagira ko mu pokažem in povem če mi kaj leži na duši.Prijatelji rečejo da je fajn človek,čistega srca,pošten vendar mal čudn ,to tudi sama vidim.Le kaj bi to bilo?

Ali ne čuti nič do tebe, ker če si res fejst ne vidim ovir zakaj ne sexata več

Še jaz bi te rad spoznal =)=)=)=)=)=)

In zakaj ti rineš v njega? Kakšen sindrom imaš pa ti?

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena, so tudi takšni pač nekateri pa brez sexa ne zdržimo in iščemo še dodatne priložnosti, zato če bi rada res uživala in sexsala brez obveznosti se javi na

Pa je že od začetka tako ali se je sedaj “spreobrnil”?
Lahko, da mu ni več do tebe….. Lahko, da se ne potrudiš dovolj…… Ne vem, pogovorita se odkrito.

Lahko je pa točno tako, kot ti je rekel – da ne mara seksa in bližine. Vzemi ali pusti.

Pomoje se je kljub tvoji jebozovnosti ustrašil tvojih let. Pač, če dečko gleda ene par let naprej in išče partijo za žent. Drugo je, ko se moškemu ta razlika v letih zgodi pri 15, 16 letih, pri teh letih …. pa, hja. Sm nategnil te bi pa ja lahko, če že ni peder. To je malo bolj po domače napisano z moje strani ampak realno, vsakdanje, itak, da se mu bi vsak moški, ki ima rad ženske, smejal.

sploh ne rinem,js sn tut povedala svoje,mene zanima zakaj moški nočjo sexat.Naj napišejo kej moški ki nimajo potrebe po sexu,zakej je tko?

Sej to je tist,zakaj bi se nekdo rad vsak dan družil z nekom če mu ni nič do tiste osebe?

Ljubezenski sindrom,dokler je tko pač je

Od začetka je že tako,zanimiv človek je, nenavaden

Od začetka je že tako,zanimiv človek je, nenavaden[/quote]

Hm, ne vem…. jaz sem tip ženske, ki rabi veliko pozornosti in sexa – šla bi.

obe bi vaji rad spoznal, pustita kontakt

Od začetka je že tako,zanimiv človek je, nenavaden[/quote]

Hm, ne vem…. jaz sem tip ženske, ki rabi veliko pozornosti in sexa – šla bi.[/quote]

Pa sej js tut rabm , srce pa mi ne da,mam ga vseen rada,ko bi moški ki nimajo potrebe povedal zakej je tko da ne rabjo nežnosti ,topline, crtlanja.Res enostavno nemorš verjet da obstajajo takšni ljudje,ker ta je prvi takšen ki mi je prišel na pot,pa sem mela nekaj razmerij pred njim.

Pa uberi drugo pot…… bodi vztrajna in ga počasi prevzgajaj;) Morda je povezano z njegovo preteklostjo ali pa se enostavno ne more odpret in rabi mal več časa ….. če ti je všeč, če ga ljubiš – poskusi….

A misliš obe skupaj? :))))

V bistvu je pa res to eno velko vprasanje. V bistvu to vedo samo oni, zakaj nočejo sexati. Mislim, da problemi izvirajo iz otroštva. Je pa možno tudi, da so skurli baterija na predhodnicah in se jim preprosto ne da več brcat v temo z osvajanjem. Torej lahko, da so ženske ubile moški nagon v njih. To zna bit velik problem v današnjem času, ko emancipacija buta na vse strani tega sveta v ospredje.

Zakaj pa ne, se ne hecam se, bolj bogico ke ženske ne smeš pustit na suhem =))))))

kako pa si ti dober;) vso srečo ti želim:)))))

kak lepo da mi teko sreče želiš, sem si premislo bi mi ti dala to srečo =)))))))

Si pa neodločen, ajjaj ….. raje imam tipe, ki vedo kaj bi radi:) sicer pa imam enega čisto dovolj, ne iščem:)

veš kak pravijo od viška glava ne boli

pa nisem neodločen pač tak je bogica je zagledana v tega tipa, ki je ne zadovolji in se obremenjuje, pri takih tak ni šans ne =)

Meni se ne da seksati, ce me zenska ne privlaci ali, se slabse, ce slabo seksa oz. ni po mojem okusu. Pravzaprav, taksnih, ki ne seksajo odlicno, zadnje case sploh vec ne jemljem resno. So bolj rezerva rezerve. 🙂

Ja poišči enega, ki mu bo pasalo pogosteje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close