Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu želim si mlajšega ljubimca

želim si mlajšega ljubimca

želim si slišati samo izkušnje tistih žensk (med 30 in 40 leti), ki so si omislile mlajšega ljubimca.
Stara sem 35 in kar naprej razmišljam o avanturi z mlajšim moškim (cca 23-max30 let). Vedno pogledujem za njimi..eni so noro dobri. Vem, da me mal razganja zdajle spomladi…poleti bo še huje.
Tiste, ki ste si želele mlajšega ljubimca in st ga tudi dobile…ali je bilo to tisto kar ste si predstavljale..je bilo vredno…mene ful mika

Kdor želi obsojat naj se raje ugrizne v jezik

….da si faca 🙂

Iskušenj pa nimam, žal, žal,….

A moža si si že omislila? Njega vprašaj. Sicer pa, če nisi že v razmerju, zakaj pa ne. Nekje do 10 let razlike še gre, več pa so že prevelike razlike v razmišljanju.

nova
Uredništvo priporoča

sem pozabila napisat….sem poročena

Jaz si tega sicer nisem želela, se je pa zgodilo 🙂 Krepko mlajši ljubimec je bil vrhunski v postelji in tu se je vrhunskost tudi nehala – dejansko je bil dober le za seks. Pogovarjati se nisva imela kaj, saj se je tu zelo videla razlika v letih in čim je začel govoriti, ni bil več tako seksi. Res pa je, da ta “moj” ljubimec ni bil ravno razgledan. Zato pa zelo lep in odličen v postelji 🙂

Ti med fukom razmišljaš? Ljubimci so namreč temu namenjeni. Verjetno se ne bo potem poročila z njim, sploh, če ima že možeka. 😛

ona 35

tvojemu možu želi, da si čimprej najde drugo. Držim mu pesti !

sliši se fajn…lepo..v postelji ne rabim razgledanega ljubimca…samo strastnega in luškanega..pa seveda mladega

Ja probaj madona no, če te mika probaj, boš videla kako bo, sicer pa je tako, nisi si vsi enaki, en mlajši bo super, drugi polomija…..torej je tudi rizik, da bo totalno zanič.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

sliši se fajn…lepo..v postelji ne rabim razgledanega ljubimca…samo strastnega in luškanega..pa seveda mladega[/quote]

Ja, sem potem videla, da si poročena in dejansko rabiš samo nekoga za strasten sex 🙂 Tako da go for it 😉
Jaz sem pa že nekaj let samska in bi si od moškega želela še kaj več kot samo odličen sex 🙂

ja zgleda bo res treba probat..

mlajši so zakon,. luštni, brez prtljage, vampa… energični, poskolni, sladki. mmm…

Ne vem, zakaj ne. Pazi samo, da se ne bo finančno obesil nate.

Oj ona 35 🙂

Imaš skype ali kakšen drug kontakt?

pridi ob 18 na chat(zmenkarije) in imej isti nick :):)

Hudič te fentaj, baba prevarantska!

Tvoj mož se mi smili. Upam da te čimprej pusti.

in zakaj se nisi ugriznila v jezik….ne teče pogovor o mojem možu

Tvoj mož bo dobil drugo. Nisi ga vredna. Zapomni si. Nisi ga vredna. Molim, da ga druga zajaha, in ostane srečna z njim. Lp

Jaz res upam, da mon populacija ni odraz ženske družbe na splošno čeprav se bojim da je. Ženske ste ratale izpod vsake kritike.

in zakaj se nisi ugriznila v jezik….ne teče pogovor o mojem možu[/quote]
Daj ne pametuj.
A te je vest zagrabila da se izogibaš pogovoru o tvojem možu?

Kakorkoli obrneš, pogovor o tvojem možu tukaj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spada zraven, saj bo na koncu on tisti ki bo prevaran…
Bogi človek, misli da ima angela, v resnici je pa satan!

Samo pomislila je, saj ni varala.

Pri 35 letih si za mlajše nezanimiva imajo več kot preveč 20 letnic ali še mlajših , morda bi se kakšen 50-60 letni spravil nate samo tudi oni imajo na izbiro 25 letnic kolikor hočejo , si ravno v letih, ko si za vse nezanimiva, no morda, če boš mladega jebača vzdrževala se te bo držal, dokler bo denar seveda , ko bo konec bo pa možek dober !

moj ljubimec je 22 let mlajši, 27 jih šteje…res se kaj dosti ne moreva pogovarjat, ampak za pogovor imam kolegice 🙂
pa nič kaj dosti me ne stane, sobe so danes poceni – 35 € za cel dan, ko je pa sam doma, sva pa pri njemu …

ko sem prestopila mejo 40 let, so me starci nehali zanimat… pa še preošabni so. mladeniči dobro zgledajo, vedno so pripravljeni, pa po rokah te nosijo…

požrite se!

Jaz ga imam. Pa nisem tega načrtovala. On je začel mene zapeljevat, najprej sem se malo branila, ker me je osem let razlike motilo, potem sem rekla no pa dajmo se mal zabavat, sem nameravala enkrat, dvakrat seksat z njim in ga odpikat. Ampak kaj ko sem se tako noro zatreskala v njega, da sem čisto zmešana. Zdaj to traja že tri leta, jaz zaljubljena kot najstnica, on pa me vrti okoli malega prsta. Do zdaj je bilo vedno obratno, ta pa mi je dal vetra.

Ni mi žal, ampak pazi, da se tudi ti ne opečeš. Sicer pa se je bolje tudi opečt kot živeti puščobno življenje brez ljubezni in iskric in metuljčkov 🙂

Jaz pa starejšega pri mojih 33

Mogoče čez 40 pridem do točke, ko me zamika mlado meso.

New Report

Close