Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kolikokrat zapored sexate

kolikokrat zapored sexate

ko začnete? Ponavadi samo enkrat ali večkrat?

Časi večkratnih zaporednih odnosnov so žal za naju že minili :)))

Pred dvajsetimi in več leti pa je šlo po dvakrat – trikrat zaporedoma, tu pa tam tudi štirikrat :)))))

Seksam 25 let, pa še nikoli nisva kar takole zaporedoma…
Pač-malce premora rabim, on pa tudi.
A je to kakšna anketa za diplomsko???

ni anketa, ampak zadnjič sva z mojim petkrat zapored pa mi ni jasno, kako:-)

Ko enkrat začnem, se ne ustavim …. kar napraj, naprej do ranega jutra :-)))

Nič več zaporedoma, sedaj enkrat pa še to pazljivo počasi, v teh letih te lahko v križu vščipne, kolk ven vrže, krč v nogo itd.
Lepo počas oduzad, ona na kolenih,komolcih, pred sabo križanko, jaz kakšno knjigo na njeno rit in berem, obenem poooooočasi migam , kadar bo pa bo ( orgazm mislm ), ven ga ne jemljem, še prerad sam ven zleze, je že tako, v teh letih ga not daješ takega kot si včasih ven jemal :))))))

odvisno koliko je ognja, če fajn gori potem je treba pazit da ne pogasi ;))))

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Maratonske variante so za frišno zaljubljene, mi ostali to naredimo 1x ampak temeljito tako, da ni potrebe po ponovitvah.

Ja dobro-čestitam.
A zdaj preverjaš če kaj štrliš iz povprečja.
SEVEDA in to je super…
Eni ne seksamo po 5 dni, ti pa kar 5x dnevno.
Carica.
AJA-veš kaj?
Moraš pazit da ne bosta postala preveč tekmovalna in se želela primerjat z drugimi, saj bo v tem primeru tvoj probal še pri kateri drugi.
Ne-saj te hecam.

S kravo 3 X potem pa še sosedo.

Skrivnost je v modri barvi :-)))

Petkrat zapored?? Vsaka vama čast, nama kaj takega ne ustreza. Parkrat na leto dvakrat zapored, drugače vedno 1x in to je to, res si ne predstavljam, da bi tolikokrat, pa to imaš že vse razbolelo…

Začel sem pri šestnajstih in nisem delal zarez, tako da povprečja ne vem!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Kako je pa to dobro napisano.
Pa vse je še kako res…Zadnji del stavka je pa špica.


Kako je pa to dobro napisano.
Pa vse je še kako res…Zadnji del stavka je pa špica.[/quote]

Cavazza hvali viagro, je za probat po moje, da bo še žena imela kej od križanke :)))))

ja še pred par leti sva tudi midva večrat zaporedoma…vem da sva največrat 8krat v enem dnevu. Ti časi so sedaj minili ker časovno ne bi zneslo :)Še vedno pa tko rekoč vsak dan.

Skupaj sva 25 let, seksava lahko le še dvakrat zapored, hahahah
jaz 3 orgazme, on 2:)

Ti Jon si pa taka faca, pravi car.

Taki ljudje so mi všeč. Pa ne zato, ker počasi seksaš, ampak znaš vse obrnit na humorni način, kar pa danes ljudje že skoraj več ne znajo.

Ostani tak.

Kje so ze ti davni casi? Sedaj na morju v 10 dneh ene 5x:(((

S seksom je tako,kot s čokoladno torto:ne moreš jo jesti trikrat zapored ,pa vsak dan-ker potem ni več tako dobra…

Za takole laž, greš še topel v pekel :))))

EMSO naredi svoje predvsem pri moških, se je treba sprijaznit s tem ali pa mlajšega najt.

[/quote]

EMSO naredi svoje predvsem pri moških, se je treba sprijaznit s tem ali pa mlajšega najt.

Ne jebi ježa u leđa:)) ni povsod enako, v večini si primerov si moški iščemo(jo) mlajše.
Ni ga slabše kot fukat staro babo, to je takšne od 45 dalje, takšnim tako ni več do seksa, oz. so neuporabne.

EMSO naredi svoje predvsem pri moških, se je treba sprijaznit s tem ali pa mlajšega najt.

Ne jebi ježa u leđa:)) ni povsod enako, v večini si primerov si moški iščemo(jo) mlajše.
Ni ga slabše kot fukat staro babo, to je takšne od 45 dalje, takšnim tako ni več do seksa, oz. so neuporabne.[/quote][/quote]
Sanja kuža o klobasi, pri teh letih boš dobil mlajšo samo, če jo plačaš, oz. če imaš res denar , pa tudi pri njej te bo stojko izdal, za večkratni seks bo treba viagro goltat kar z zajemalko, posamezna tabletka ti bo pomagala samo pri lulanju, saj veš, da se ne poščiješ po čevljih .
Predvsem pa , 45 let ni stara baba , je ženska srednjih let in kot se reče, večina je vredna greha, pri teh letih je večina urejenih in pazijo nase , kar za moške težko rečem, večina od 45 leta dalje so zavaljeni , pivski trebuh, neurejeni , samovšečni , predvsem pa nakladači, ki bi pof… vse kar leze in gre, seveda s tujim ku..em , svojega še doma ne nucajo !!!!

Takoj čez mejo v Avstriji maš robe kokr češ…osnova 25€ za 15 minut…dodatne usluge seveda proti doplačilu….

Jah, zavaljen smrdljivc s fecljajočim jezikom in bingeljnom lahko res le sanja o frišnem mesu…obstajajo pa tud solidno ohranjeni, gobčni tipčki,po možnosti ne preveč revni in z avtom višjega razreda( magari oldtimerjem), zelo aktualni za 10, 15 let mlajše……

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

New Report

Close