Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Rada bi se dobro poseksala

Rada bi se dobro poseksala

Šla sem narazen s fantom, kjer je bil seks bolj tako tako. Sedaj sem samska in sicer spoznavam neke moške, ampak same vezane, poročene ali takšne, ki me ne privlačijo, dolgočasne duhamorneže.

Kje naj spoznam mladega, privlačnega, seksi tipa, ki je samski in pripravljen na seks, poln energije in volje do življenja, ki si upa zagrabit žensko in ji pokazat kaj zna? Pomembno je tudi, da si želi seksat vsak dan oziroma skoraj vsak dan. Ker večinoma moški to samo govorijo, od njih pa je potem bore malo.

Aja, pa ne želim iskati na kakšnih portalih ali klepetalnicah.

Hja… če imaš dokaj precizne pogoje, ne želiš pa iskati tam kjer je moških veliko… ne vem, pač išči kje drugod.
Ideje zate pa nimam – želel sem le izpostaviti, da si vsaj malo nesmiselno zastavila.


Zastavila je čisto prav, samo ceno je pozabila napisat :-))

nova
Uredništvo priporoča

1. Na celi črti si falila forum! Tukaj ne boš dobila desca – ker so vsi antipenisači.

2. Kvečjemu te bodo zdaj začele zajebavat ločenke, reve, debeluške, zakompleksanke,
brez keša, samohranilke, razočarane in jezne na cel svet!

3. Noo, najprej bi sevedal dobila žrebce na portalih…..Se sami ponujajo!

4. Ker pa nisi za to, se moraš malo opedenat in oditi na kakšno promenado. Ne vem, koliko si pogumna in kakšne kriterije imaš.. Ampak taki se hitro povohate
Poskusi s kakšnim (domrim, starim) oglasom. In potem izbiraš, preizkušaš, testiraš……

Ja pa kaj, jaz že nekaj let nisem seksala, pa tega ne obešam na veliki zvon, tako pač je to v življenju, sigurno boš našla takšnega, ki mu bo mogoče 1 x na mesec, mojemu še 1 x na leto ni, jaz pa bi lahko vsak dan, sem se pač udala v usodo.

pridi, greva v bosno. tam se najdejo taki, ki znajo žensko prijet in iz nje naredit kraljico. pusti slovenceljne, oni psloh ne vejo zakaj ženska je. 🙂 (odštej kuhanje, likanje …)

Ma nočem portalov in oglasov, ker želim očesni stik v živo. Ga pogledaš in mu v očeh vidiš, če imata podobno energijo. Ne da se mi dopisovati, gledati slik in hoditi na slepe zmenke.

Drugače sem stara 31, dobra postava, luškana, fajn se zrihtam, ampak, ko grem čez vikend ven so sami “gobcači” (stari prdci, ki gledajo mlajše, poročeni, ločeni vdovci in takšni me ne zanimajo) ali pa sicer mladi in luškani, ampak celi prestrašeni. Nič ne upajo. Če bi želela kaj od njih, bi jih morala najbrž posiliti. Jaz pa želim takšnega, ki si me bo upal zagrabiti.

He, he… točno moja poanta.
Takole gre bolj slabo.

Očesni stik in energijo se da pustiti za prvo srečanje, sploh če znaš nekaj začutit iz napisanega in na podlagi tega izločiš enake brezjajčnike o katerih pišeš, da jih srečuješ ko greš ven. Zato sem omenjal net možnosti.
Sicer pa… uspešen lov!

Ma nočem portalov in oglasov, ker želim očesni stik v živo. Ga pogledaš in mu v očeh vidiš, če imata podobno energijo. Ne da se mi dopisovati, gledati slik in hoditi na slepe zmenke.

Drugače sem stara 31, dobra postava, luškana, fajn se zrihtam, ampak, ko grem čez vikend ven so sami “gobcači” (stari prdci, ki gledajo mlajše, poročeni, ločeni vdovci in takšni me ne zanimajo) ali pa sicer mladi in luškani, ampak celi prestrašeni. Nič ne upajo. Če bi želela kaj od njih, bi jih morala najbrž posiliti. Jaz pa želim takšnega, ki si me bo upal zagrabiti.[/quote]

Jaz te upam zgrabit ampak ti bo hitro vsega naenkrat preveč in ne boš sproščena… polega tega vsak dan ODPADE na celi črti…
Ponavadi ste ravno največje papice tud najbolj sexualno zavrte…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ma nočem portalov in oglasov, ker želim očesni stik v živo. Ga pogledaš in mu v očeh vidiš, če imata podobno energijo. Ne da se mi dopisovati, gledati slik in hoditi na slepe zmenke.

Drugače sem stara 31, dobra postava, luškana, fajn se zrihtam, ampak, ko grem čez vikend ven so sami “gobcači” (stari prdci, ki gledajo mlajše, poročeni, ločeni vdovci in takšni me ne zanimajo) ali pa sicer mladi in luškani, ampak celi prestrašeni. Nič ne upajo. Če bi želela kaj od njih, bi jih morala najbrž posiliti. Jaz pa želim takšnega, ki si me bo upal zagrabiti.[/quote]

Zdaj smo pa tam, če se bo poročen spustil v tole bo, prasec, kurbir, če se pa ne bo, bo pa, peder, brezjajčnik, reva itd,itd.

tukaj sem ljubica

http://www.youtube.com/watch?v=IqzsIHGKZfQ

Ma nočem portalov in oglasov, ker želim očesni stik v živo. Ga pogledaš in mu v očeh vidiš, če imata podobno energijo. Ne da se mi dopisovati, gledati slik in hoditi na slepe zmenke.

Drugače sem stara 31, dobra postava, luškana, fajn se zrihtam, ampak, ko grem čez vikend ven so sami “gobcači” (stari prdci, ki gledajo mlajše, poročeni, ločeni vdovci in takšni me ne zanimajo) ali pa sicer mladi in luškani, ampak celi prestrašeni. Nič ne upajo. Če bi želela kaj od njih, bi jih morala najbrž posiliti. Jaz pa želim takšnega, ki si me bo upal zagrabiti.[/quote]

Zdaj smo pa tam, če se bo poročen spustil v tole bo, prasec, kurbir, če se pa ne bo, bo pa, peder, brezjajčnik, reva itd,itd.[/quote]

Pa kaj ti ni jasno. Če sem napisala, da hočem mladega in samskega in ne takega, ko mu MONa doma ne da fukat, pol pa bi bil z mano.

Vprašanje je kaj nudiš tudi sama, če je pol tega kar pišeš boš našla takega deca brez težav…, ja kater pa noče vsak dan??? Meni je to logično, samo ženske ponavadi nočejo.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Vprašanje je kaj nudiš tudi sama, če je pol tega kar pišeš boš našla takega deca brez težav…, ja kater pa noče vsak dan??? Meni je to logično, samo ženske ponavadi nočejo.[/quote]

Kaj nudim? Pač seks brez obveznosti, brez teženja in zbujanja slabe vesti. Že dolgo nisem spoznala moškega, ki bi hotel oziroma zmogel vsak dan. Najprej se vsi nekaj petelinijo, ko je treba od teorije k praksi pa nič iz njih.

Hey Weronika!

Ti kr na [email protected] pisi, se vse zmeniva 🙂

Cmok

Ja tko je to – pri 31 si že mal stara, se ti ne zdi? Sexy tip ne bo šel porivati starih kur ampak si bo našel mlado meso. Pri teh letih, ki jih imaš verjetno nosiš s seboj še en kup kužnih bakterij, glivic pa še kakšno spolno boleze, čez par let se ti bo pa itak že biološka ura za naraščaj iztekala in boš hotla imet otroka s katerim pridejo obveznosti. Mogoče pa tudi ne, ker zgleda, da nisi preveč bistre glave, ker edina stvar, ki si jo želiš je fukanje. Sicer pa da sploh ne omenim kako uber nesposobna si – sexy, lepa, vitka, fuka željna in si ne moreš najti pravega tipa – očitno bi ti Bog moral tipa prinesti v naročje. Prav smiliš se mi, kako nesposobna si. Še dobro, da se ti biološka ura isteka, da boš postala kmalu še manj zanimiva za oplojevalce. Frigidna si pa tako ali tako, ker pri teh letih še nimaš otrok tko da tipi prste stran od te kure!

Hahaha, pa kakšni pamži. Nekateri ljubimo življenje brez obveznosti, plenic, otroškega joka in tako dalje. Še naslednjih 10 let želim uživati, potem pa bodo pamži na vrsti. Pa ponavadi je frigidna ravno tista, ki že ima pamže, saj nima ne časa ne volje za seks, pa še spolovilo ima raztegnjeno od poroda.

Drgač pa sama trenutno gledam za 20,21,22 letnimi MONOvskimi sinčki. Kr vprašajte svoje pamže, če porivajo stare kure?

Hahaha, pa kakšni pamži. Nekateri ljubimo življenje brez obveznosti, plenic, otroškega joka in tako dalje. Še naslednjih 10 let želim uživati, potem pa bodo pamži na vrsti. Pa ponavadi je frigidna ravno tista, ki že ima pamže, saj nima ne časa ne volje za seks, pa še spolovilo ima raztegnjeno od poroda.

ojoj, teb pa je dolgcajt, pa provociraš, a ne? hehehe

Drgač pa sama trenutno gledam za 20,21,22 letnimi MONOvskimi sinčki. Kr vprašajte svoje pamže, če porivajo stare kure?[/quote]

Zakaj bi provocirala? In zakaj bi ženska pri 31 morala imeti družino? Jaz imam trenutno vse drugo v mislih. In nočem obveznosti.

mislim, da si zgrešila forum, pa poklic, saj lahk F…Š tud za dnar in to brez obveznosti z mladci, v glavi pa imaš itak slamo, pazi, da se ti ne užge!

Oprosti, ampak res si čudna. Do rednega seksa vsak dan (in parkrat na dan) boš prišla samo, če si boš res našla tipa. Ker tisti, ki radi veliko in redno seksajo in so ob tem svobodni kot ptičica na veji, počnejo to vsak dan z drugo. :))))

mislim, da si zgrešila forum, pa poklic, saj lahk F…Š tud za dnar in to brez obveznosti z mladci, v glavi pa imaš itak slamo, pazi, da se ti ne užge![/quote]

Ma težko bi prišla do takšnega delovnega mesta s slamo v glavi. 🙂 Eni ste pa res omejeni.

mislim, da si zgrešila forum, pa poklic, saj lahk F…Š tud za dnar in to brez obveznosti z mladci, v glavi pa imaš itak slamo, pazi, da se ti ne užge![/quote]

Ma težko bi prišla do takšnega delovnega mesta s slamo v glavi. 🙂 Eni ste pa res omejeni.[/quote]

Nikol nisem maral babe, ki se ponuja!!! pa ne samo jaz!! tud moji frendi mislijo isto, daj oladi se in se skenslaj od tu, včasih smo takim P.č.a. pravili fukfehtarce

hmmm glih vsak dan sex brez obveznosti boš pa težko našla …da bo vsak dan hodil moški k tebi za uro dve da se dol data….lahko pa kot je že nekdo omenil cena…. imaš pač vsak dan drugega moškega ali pa na vsake štirinajst dni..

Zdaj smo pa tam, če se bo poročen spustil v tole bo, prasec, kurbir, če se pa ne bo, bo pa, peder, brezjajčnik, reva itd,itd.[/quote]

Pa kaj ti ni jasno. Če sem napisala, da hočem mladega in samskega in ne takega, ko mu MONa doma ne da fukat, pol pa bi bil z mano.[/quote]
Men je vse jasno, očitno pri tebi šepa, dobiti nekoga, ki te bo vsak dan drgnil, ne bo težko, samo drgnil bo morda mesec max dva, potem se naveliča, pa ne fukat, naveliča se ene in iste, saj veš, bik lahko drgne do 10x dnevno, ampak nikoli iste !!!

New Report

Close