Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako to da ene po 25 letu prvič sexajo oziroma se prvič poljubijo?

Kako to da ene po 25 letu prvič sexajo oziroma se prvič poljubijo?

Prvič sem sexala pri 20, poljubila pri 15. Tri med 16 in 19 sem bila bolana, zato se tudi nisem kaj družila z fanti ali hodila ven, zato tako pozen sex. Potem ko pa sem prvič hotela, pa sem ugotovila, da imam predebelo deviško kožico in ne gre!!! Po dolgem brskanju po netu sem komaj ugotovila zakaj ne gre, in jo sama odrezala. Sedaj je ok, ampak fant si bi ga prej zlomil kot dobil noter. Zanimajo pa me zakaj ene komaj po 25 letu prvič poljubijo ali sexajo? Ali nočejo, se bojijo, so bolane, jim ni do tega ali kako??

Ok, samo res me zanima – kako si jo prerezala? Kožico mislim?

Nekatere prej nismo našle pravega. Saj se da tudi kasneje vse nadoknaditi:)

Saj nisi pozna, zakaj bi bila. Jaz sem prvič s_ _ .. pri 19ih in mi ni žal, da prej nisem dala. Poljubila sem se prvič pri 15ih, tako kot ti.
Moj problem je bil nizka samopodoba, imela sem se za debelo, čeprav s 56 kg in 165 cm to nisem bila. Vsakega fanta sem zavrnila, ga ledeno pogledala, samo če se mi je približal.
Evo, to je bil moj problem.

Takih je kar precej, več kot si mogoče mislite.
Moj primer je recimo zelo lepo razložen tukaj, čeprav naj bi bil to bolj moški pojav. Ven skorajda nisem hodila, ker se med vrstniki nisem počutila dobro, sproh pred fanti me je vedno bilo nečesa strah, sram, kaj jaz vem. Samopodoba na nuli očitno. In to se je potem zavleklo tudi v študentska leta, še vedno traja. Bi zelo rada imela koga, ki bi me imel rad, z vsemi mojimi dobrimi in slabimi lastnostmi, a nikoli nihče ni pokazal oz vrnil niti najmanjšega zanimanja, pogleda, nasmeška, nič. Očitno ne znam.

Milili, kot bi mene opisala, samo da sem moški. :/

Joj ta fama okrog prvega poljuba, sexa je res prav smešna no. V končni fazi gre itak samo za številko, to s samim sexom itak nima nič, eni prej, eni kasnej, kot da je važno!
Tudi moja kolegica je stara 28 pa še vedno ni, ona s tem, da še ni sploh nima problemov, se ne obremenjuje s tem, bolj se vsi okrog nje sprašujejo kaj ji je, kar se mi zdi prav bedno, se vtikavat v tuje (ne)spolno življenje.
Je odprta oseba, a sama pravi, da se na njo lepijo sami bedniki, in samo zato, da bo “spadala v nek okvir” se že ne misli dol dajat s prvim, ki bo prišel mimo, ampak s tistim, s katerim si bo ona želela sexat.
Pač kakor komu paše…

Jaz sem ena od teh, po tvojem mnenju nenormalnih žensk. Prvič sem sexala pred enim letom, pri 25-ih. Nisem ne grda, ne debela (bila fotomodel nekaj časa), ne psihično motena, niti nesamozavestna, lezbijka, ljudomrzna ali karkoli takega. Razlog je bil pri meni zelo preprost: sex sem povezovala samo z ljubeznijo. Bila sem prepričana, da se ne bom nikoli dala dol z nekom, v katerega ne bi bila zaljubljena. Kot pa se v življenju navadno zgodi, se mi je načrt zalomil. Ko sem bila stara 15 let, sem se zaljubila, edinkrat v življenju. S tem fantom sva razvila čudovito prijateljstvo, jaz sem hrepenela po ljubezni, a sem vedela, da mi on čustev ne bo nikoli vračal. Pa vendar mene ni minilo in sem ga ljubila na skrivaj … 10 let sem ga ljubila in 10 let je trajalo, da sem končno dojela, da se psihično uničujem in da moram nekaj ukreniti. V vseh teh letih se me ni dotaknil noben moški, čeprav sem si včasih želela … sem pač normalna mlada ženska in me moško telo vznemirja in privlači … ampak se nisem nikoli uspela pripraviti, da bi kaj ukrenila v zvezi s tem, pa me je veliko fantov osvajalo. Počutila bi se “umazano”, kot da varam fanta, ki ga ljubim, če bi bila s kom drugim, čeprav nisva bila nikoli skupaj, niti ni vedel za moja čustva. Kot rečeno, to se je vleklo do lani, ko mi je končno prebilo in sem potegnila črto. Kot nalašč sem čez par tednov zvečer zunaj srečala prijatelja iz otroštva, sva se zaklepetala, zažurala … me je povabil spet ven naslednji vikend … z njim sem potem spala. Čeprav je super fant, do njega ne čutim ničesar, me pa privlači. Ker nimam nobenih izkušenj z razmerji, tega niti ne želim, mi je povsem tuje in mi zaenkrat popolnoma zadostuje samo seksualni aspekt zadeve.
Tako da, avtorica, tudi take smo, in tu imaš del odgovora, zakaj obstajajo tudi device pri 25-ih ali pa še starejše. Pa ni v bistvu nič narobe z njimi, samo v zanko lastne zaljubljenosti se ujamejo, kot sem se jaz. Zdaj moram pa nadoknadit, druge punce mojih let jih imajo po 8, 10 za sabo, jaz pa enega … hmmmm … :))


a bi probala z mano in ti bom numero due

Nimajo jih vse 8, 10 za sabo, jaz jih verjetno nikoli ne bom imela toliko in upam, da tudi ti ne. Žal mi je, da si imela takšno izkušnjo, ampak samo zato, ker nisi sprobala prave ljubezni in ne zaradi tiste 25- ice. Nič ni pozno, tudi za pravo ljubezen imaš še dosti časa, samo ne obremenjuj se s tem!

To, da imaš zaradi let debelejšo deviško kožico, je čisto za lase privlečeno. Sama sem se prvič podala v posteljo z možem, približno en mesem po poroki pri 31 letih. In ni bilo nobenih travm. Tudi njemu je bilo to prvič. Pa nisva s kmetov, pa nisva pobožnjakarja. Ampak telo nama pač nekaj pomeni in spolnost za naju ni neka zabava, ki se jo lahko greš z vsakim, ki ti je malo luštkan.

Izkušnja prvega odnosa je bila za oba izjemno lepa, ker sva z odnosi dejansko začela, ko sva si želela, ko ni bilo strahov, kaj, če zanosim (itak sva si čimprej želela otroka), oba sva bila že osebnostno precej zrela. Skratka, vsem privoščim take čudovite izkušnje. Če pa mislite, da kaj hudo zamujaš, če se tako pozno podaš v spolnost, potem seveda počnite, kot vas je volja.

Zanimivo in lepo je slišati, da so na svetu ljudje, ki znajo počakati na pravega … pa četudi pozno.

Končno ena, ki so upa tole jasno povedat. pa nas je več takih. Prvega fanta sem imela pri 16, s prekinitvami sva hodila do mojega 20. leta. On je bil dve leti starejši. Spala skupaj nisva, ker sva se strinjala, da za to še ni čas. Drug drugemu sva obljubila, da “bova pazila drug na drugega”. In vedno, ko bi šle nežnosti predaleč, se eden ovedel. Prakticirala nisva tudi nobenih drugih tehnik zadovoljevanja. Ampak nekako potem ni bioi več to-to in sva se na mojo pobudo razšla.
Moj naslednji fant je prišel naokoli pri mojih skoraj 23. Pri 25 sva se poročila in tudi najin prvi odnos ni bil podoben temu, da se “pes strga s ketne na poročno noč”. Prvič sva zares sexala po kakšnem mesecu. Zdaj sva poročena 18 let in se imava super. Spolnost naju bogati in povezuje, tudi slučajno pa ni edina!
Oh, kako bi privoščila vsem ljudem tega sveta izkušnjo, da sex ni le številka ali šport, da ni le kjlukica, ki jo odkljukaš, ni le nekaj kar se zgodi na žuru, ko je pač fajn, ampak je podaritev sebe drugemu, ko si na to pripravljen in v zameno dobiš neskončno mnogo več kot samo en ušiv orgazemček.

ja, če se predolgo čaka menda lahko tudi otrdi kot koža na podplatih. V najhujših primerih je potem potrebna tudi kakšna vrtalka ali celo “štemarca”.

Jaz sem star 34 let in me nobena noče.

Mimogrede se zgodi. Oboje sem doživel po 20. letu. Vseskozi sem bil zanimiv le vizualno neprivlačnim dekletom, katere sem zavračal. Npr. ko sem na plaži srečal skupino treh deklet oz. one mene, so se v hipu zaljubile vame, toda kaj ko mi vizualno niso potegnile. Še brat je rekel “To sta dve grdi in ena povprečna.” Ko pa sem si pri 18. prvič zaželel zveze, me je udarila realnost in sicer dejstvi, da z dekleti sploh nimam stikov, kot tudi da ne znam navezovati stikov z njimi. Je moralo miniti nekaj let, da se je začelo dogajati, pa še pri tem sem imel kar veliko sreče.

Prvic sm pri 21ih. Ne da prej ni blo prilik, ampak sm hotla, da je z nekom, s katerim se mava rada.

Take teme sploh ne bi smele obstajati. Kot, da je pomembno kdaj je kdo prvič… Tudi sam sem šele po 25tem. Zakaj? Ne vem, nisem čutil potrebe/želje, pa nasploh sem bolj zadržane sorte. Moška družba, sami moški v času izobraževanja, kasneje pa spet samo moška družba na delu. Zaprta družba, ljudje v zaprtih skupinah in se je težko kar “vključiti”… Brez pristopa, pač ni šlo, kakor pri določenih, ki jim je to tuje, in so že od rojstva obkroženi z nasprotnim spolom. Ponavadi je pa bilo tudi tako, sploh kasneje, ko je želja že bila, pa ni bilo pravega odziva s strani žensk. In potem se za tista “mlačna” namigovanja pač nisem zmenil, ker sem menil, da je grdo pristopiti do žensk. Pač splet okoliščin, dogodkov ipd., ne razumem, zakaj bi se kdo sploh s tem obremenjeval.

Na Ljubezenjski Nasveti je bla ena tud ko ni še pr 25-ih… Razlog ? Disfunkcjonirana familja (odsotn fotr), punca se je pa navlekla feminizma kr je dodatn onemogočl njeno že tko al tko velko asocialnost.


A veš, kaj pa mene fascinira? Da so ljudje tvoje sorte tako prepričani, da vejo, kaj imamo ali nimamo drugi.

Zaradi težav pri navezovanju in ker se jim v preteklosti zgodijo kakšne travme. Tako jaz kot moja sva to izkusila. Meni je kar nekaj deklet reklo da sem lepotec, pa sem prvi poljub in prvi seks doživel pri 23 s tem, da sem imel srečo večjo kot pamet, da sem bil ob pravem času na pravem mestu in spoznal prvo dekle (zdaj že lep čas bivša). Zdajšnja punca pa lahko na fotografijah izgleda kot manekenka, prava lepotica. Še zdravnik se je na pregledu čudil kako to, da je tako lepa punca še vedno nedolžna (stara je bila 24, 25 let). Ne hodi ven, nima prijateljic, v srednji šoli jo je nekaj vrstnikov trpinčilo.

New Report

Close