Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Št. spolnih partnerjev

Št. spolnih partnerjev

Na žensko moškem sem brala o št. spolnih partnerjev. Če bi našla pravega pri 13 bi imela verjetno samo enga. Do poroke pri 23 ih sem dala dol tromestno številko, sedaj pa 14 let samo eden (tudi oče mojih otrok). In nekatere me imajo za kurbo??? Pa kaj vam je. Če bi bog ne daj ostala sama bi verjetno spet imela ogromno spolnih partnerjev, dokler ali pa sploh ne nebi našla pravega ali vsaj ustreznega.
Nič me ne moti ko srečam koga s katerim sem samo enkrat, niti tistih iz večletnih zvez. Z vsemi se pozdravim, nekaterimi grem na kavo, vsem je jasno, da je sedaj zame samo eden in konec. Nekatere pozna mož, nekateri so prijatelji mojega fotra, nekateri so moji sodelavci, bivši profesorji ali pa ljudje iz javnega življenja. Še s tistimi iz tujine se včasih slišim, sploh če so poročeni z mojimi prijateljicami, sodelvakami.
V spolnosti uživam, pa nimam niti nisem imela nobenih posebnih perverzij, razen parih trojčkov, nenavadnih mest, kostumčkov, frizurc, vibratorjev, vizualnih stimulacij nisem nikoli niti poskusila. Še sedaj sicer včasih z možem kam potujeva in se greva popoldne pocartat v kako sobico in se nama je večkrat zgodilo, da sva osebje slišala ko so naju opravljali, spolh v nekem penzionu na Gorenskem kjer se parkat na leto usatviva.

Bulmastifi štejejo?

LDS press

Mal fantaziraš a ne? Z možem v penzion, prosim te, ne nakladaj. Imaš menda neizživete fantazije! Tromestno število? Kurbica, pač, nimaš kaj!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala bogu, da te nisem oženil. Bogi tvoj mož, ki ima tako zjahano ženo…

zvesta žena, če želiš te še jaz parkrat napumpam?

Kaki prasci ste dedi, če pa vi pojahate tromestno številko, ste pa carji….

Mene je jahal en gospod, star 73 let. Ni ravno trimestno, je pa močno sopihal. 🙂

Po moje si malce frigidna ali pa nimaš rednega seksa, da pišeš take bedarije.

Vidim, da me ne poznaš

Tebe lahko da je , mene pa dva po 25let. 😉

No, zdaj mi je pa nerodno. So me jahali, kdaj, kdo in koliko ne povem. To je moja zasebna stvar.
Tudi fit dedek dobro poriva.

tale ni zjahana…..tale je komaj ujahana……

Slovenke so kurbe. Ne poročite se s Slovenko, ker se bo na poroki pofukala z ženinovo pričo.
Slovenske psice hočejo prikriti fuk. Nabijajo se na vlaku, v WC-ju, na teniškem igrišču …

NE SKRBI, SAJ JE V SLOVENIJI ŽE VELIKO DRUGIH ŽENSK, KI NISO SLOVENKE: HRVATICE, SRBKINJE, MUSLIMANKE, … IZBIRE VEČ KOT DOVOLJ ZATE.

Pred poroko jih nisem štela , jih pa ni bilo malo:-)

Po poroki le moj mož, tako je že 23 let in tako bo tudi ostalo.

do danes je števila okrog 6, ker sem do potankosti izbirala koga, kje, na kakšen način. če se je zdel vreden je kaj dobil, če pa ne pa ne. če bi šla do konca z vsakim s katerim sem vsaj malo bluzila bi bila danes številka okrog 20-30.

nikoli pa nebom razumela tega – če ima moški 3 naenkrat je car, če ima ženska 3 naenkrat je kurba. tako je in tako bo. jaz se na to nisem nikoli ozirala.

zame je to isto, pa naj bo moškega ali ženskega spola je k…

No… zame pa ne.

“Kurba” je zame izključno oznaka karakterja, pa naj si bo ženska ali moški. Če je nekdo položil tromestno število ljudi, to še ne pove o njem/njej nič drugega, kot da ima rad seks (in relativno nizke kriterije).

Sicer pa… ali je v tej temi sploh kakšna poanta ali vprašanje?

stara sem 33 let, samo moj mož:) Smo žurali, se “maškali”, sexala z nobenim!

Jaz sem s 25-imi do 23 leta. Nimam še otrok.

A to je zdaj tekmovanje? 🙂 Kdo bo napisal več? Haha. Čakam junaka/injo, ki bo napisl 4 mestno številko 🙂 Pa lahko pijano, zadrogiramo…. ? Samo, da je število?

Ah dajte no. Raje mi povejte, koliko DOBRIH sexov imate za sabo. Takih, da sse jih je vredno še po letih spomniti?

20 ali pa tri mestno število je pa razlika, če je to sploh res kar je napisala.Pa je vseeno a ženska ali moški je to višek

Vsaka ve koliko jih je probala, drugo je kar vam pove…glede na reakcije bi rekel da več kot 3 ali max 7 je tisto kar boste slišali iz njenih ust. Ker resnica boli.

Mojo je do njenga 25 leta pofukalo 22 tipov. Ko mi je to povedala se mi je kar mal zagravzla, sem vedu, da je bila zelo lahka atakoooo. Ko jo porivam vidim vse te kurce si so jo nategnli.

Vsi tisti, ki štejete št spolnih partnerjev v desetinah (ali celo stotinah) ste zame preprosto kurbe in kurbirji. In z vami intimno nočem imeti nič. Ne ne. Imam kar nekaj izkušenj z različnimi partnerkami. Ampak….dajte no. Zame ste preprosto ….ah no, čustveni invalidi.

New Report

Close