Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Svinganje

Svinganje

Ve ki vse veste o vsem.Kje v Ljubljani je kak swinger klub?Mogoče privat druženja kjer se seksa, ljubi,zabava…?Želiva si malo drugače kot samo monotono v dvoje pa doma.

v dvoje je monotono?!
prvič slišim

Pokliči Jurija. On ve.

nova
Uredništvo priporoča

Aha, ker starševski čvek je res najbolj primeren naslov za taka vprašanja. Google najbrž nič ne najde a ne?

Joj da se vam da tako prozorne provokacije dan za dnem gor objavljat.

Ja treba je poskusit še z večimi privlačnimi osebami.Ljudje smo čredna bitja zakaj bi seksali samo z enim partnerjem.Saj vsak dan iste juhe se tudi naveličamo.Ahh ste zaplankane ene starokopitnice.

tvoja izprijena tema in grozen nick – nista zaželeni na sč, ker ga berejo tudi naši otroci najstniki, da te ni sram kaj takega pisat na tako dobrem forumu, fuj

sam res, to se je en zmislu, da mormo sam z enim..
ljudje nismo tko, narejeni..veš, kok bi blo boljš, če bi moj mož
šel do sosede, ji ,ko bi bla na vrtu pa plela, hlače dol potegnu, jo nahitr nažgal..
sosed bi prišel do mene , mi dal tiča v roke, pa gasa..tko, čist mim grede naj bi se to zgodil…pol zvečer, pa bi se še midva mal pocartala…mislim čist tko gemitlih, bi mogl sex jemat, ne pa tok resn

pol se zbudiš in še enkrat padeš dol na suho

No jebačica, če vse to poznaš pa bodi še malo iznajdljiva. Saj taki kot si ti se hitro povohate med sabo.
Fu*ljaj se s komer hočer, kadar hočeš, s katerimi hočeš…. Če se lahko daješ dol in ti je to isto kot umivanje zob……..

Jaz ti svetujem, da prečekiraš naslove samskih domov in se greš nastavljat.

Nisem starokopitna ampak, da bi svojega moža delila še s kakšno v postelji ni govora.
Grozote, da bi po meni plazil kak tujec pa si tudi ne morem predstavljati. Mi je čisto
lepo z mojim ljubim. In do sedaj mi nikoli ni bilo monotono.

in še enkrat podpišem!
mene moj tako obdela, da nimam časa dihat, samo stokam od luštnega pa vriskam da je joj, niti ne pomislim na kej drugega tok mi je dobr ko me penetrira in ostalo vse počne, carski je, ta pravi desc
ne dam ga za nobeno reč na svetu, je samo moj, moj lepotec

in še enkrat podpišem!
mene moj tako obdela, da nimam časa dihat, samo stokam od luštnega pa vriskam da je joj, niti ne pomislim na kej drugega tok mi je dobr ko me penetrira in ostalo vse počne, carski je, ta pravi desc
ne dam ga za nobeno reč na svetu, je samo moj, moj lepotec[/quote]

To so sanje vsake sodobne ženske.

in še enkrat podpišem!
mene moj tako obdela, da nimam časa dihat, samo stokam od luštnega pa vriskam da je joj, niti ne pomislim na kej drugega tok mi je dobr ko me penetrira in ostalo vse počne, carski je, ta pravi desc
ne dam ga za nobeno reč na svetu, je samo moj, moj lepotec[/quote]

To so sanje vsake sodobne ženske.[/quote]

vidiš, to je moja reala, zato zanj naredim vse, čisto vse

To so največje neumnosti, kar jih lahko človek napiše in zagotovo to napiše takšen, ki nima otrok ali pa se ne ukvarja z njimi. Kot da najstnike briga, kje lahko kupijo pohištvo, kakšno službo ima kateri in če kdo prodaja brunarico.

a si čist brez morale?!

leta letijo - iščem stevardeso

Vsi svingerji, ki jih poznam, hodijo na take zadeve pretežno v tujino, pri nas je scena premala.

Se podpišem 🙂

Svinganje je še vedno veliko bolj normalno in moralno od varanja.

Ja Jaka, ker vsi odgovori tega sveta so napisani na naši dlani.

Niso, ampak če nekomu obljubiš zvestobo in ga/jo prelomiš, si pač baraba.

Imaš prav. Misliš tisto, zvestoba do groba. Enim to uspeva. Drugim pa postane jasno, da se takih obljub ni enostavno držati. Še pri bolj preprostih stvareh ga polomimo. Razlogov imajo oboji na zalogi toliko, kolikor nas je, bilo in nas bo kdaj tlačilo travo tod naokoli. In kljub temu se vrti.

mama45 a daš mail 🙂

Se strinjam s tabo…tudi jaz bi se mel tak,da bi vsak vsakega malo…za vse je dovolj…

ce si najdes pravi par (al pa posameznico/posameznika), lahko zelo dobro uspeva…in popestri

21.7.2018 prirejamo svinger parti v bližini Slovenske Bistrice v privat hiši na 200m2 površine in ograjenim vrtom. Za vse je poskrbljeno. Vabljeni!
Pošlji sms z imenon in starostjo potem bomo z vami vzpostavili kontakt.
070/******

Brez telefonskih prosim!

New Report

Close