Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lulanje in kakanje

Lulanje in kakanje

Nekoliko postov nazaj je nekdo spraševal, ali kaj lulate in kakate po partnerjih/partnericah. Usuli so se neumni komentarji, brezvezno lapanje itd.

Moj odgovor je: da.

Tudi mene zanimajo vaši (resni) odgovori: ali to pri vas delajo partnerji na partnericah ali obratno. Kakšne imate občutke? Ali občutite kot zadovoljstvo, ko naredite to?

Predlagam resne odgovore. Ostali pišite neumnosti drugje

včasih se polulam po njenih joških,zelo ji paše je kot topel sexy tuš….

…sem v poznih 30-tih in zgoraj napisano me zelo vznemirja. Nakazala sem že možu, če bi kaj takega storil na meni, po mojem telesu, obrazu, pa ni pokazal nobenega navdušenja. Vprašala sem ga ali bi vlogi zamenjala, pa se je kar zgrozil.
Imam feeling, da se je naveličal tudi seksa z menoj, saj je največ dvakrat tedensko, pa še takrat porihta le sebe. Želim si, da bi se mi predal na zgornji način in zopet pokazal nad mano navdušenje.
Če si želiš takšne popestritve z menoj, mi napiši mail, pa se oglasim.

nova
Uredništvo priporoča

Ne!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

jaz tudi iščem kakšno žensko da bi to počela skupaj če je kakšna naj se oglasi lahko tudi par lp

Jaz serem v mojo ljubezen, vece školjko.

a tudi to obstaja???
ta svet je šel v ….

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

mm zanimovi – se ena neiziveta želja.
maš kaj srece v iskanju?

leta letijo - iščem stevardeso

Uf ste pa eni usekani, pridite k nam na kmete vas lahko Liska ali pa Roza posereta.

Moj dragi je ljubitelj tega “žanra”. Ko mi je prvič predlagal nekaj v zvezi s tem, sem bila šokirana. Ker pa sem ga imela neizmerno rada, sem se njemu na ljubo pokakala na tla, on pa me je snemal. Ko sva si potem to skupaj ogledovala na videorekorderju, mi je scena izpadla zelo zelo vabljiva. V naslednjih mesecih/letih, sva zadevo redno ponavljala, samo najina domišljija je bila limit.

a to je, da ji umazanega iz anusa tip vtakne v usta, konča in še malo zalije, da ona lažje pogoltne??

OK, na posebno željo to tudi ponavljam … ampak brez zalizovanja za ogrevanje … klinc, kaj pa vem kdo ji je pred mano to počel ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

zdravo

jaz sem privrženec zgoraj omenjenega in v tem ne vidim nič slabega.Vsak počne tisto kar mu je všeč in mu paše.Midva z ženo sva to že probala in nama je bilo zelo všeč.Redno pa prakticirava lulanje,jaz njo in ona mene,po telesu in obrazu,tudi v usta,vse to pa tudi rada posnameva in potem skupaj gledava.Poskusite,mogoče vam bo všeč,lep pozdrav Grega

jaz lulanje redno prakticiram, kakanje pa malo bolj poredko… pa ne zato, ker me ne bi rajcalo, ampak premalo je časa, za to si ga moraš vzeti pa kar veliko.

ja za kakanje se moraš res kar več časa vzeti,me veseli da smo kar svobodomiselni kar se takšnih stvari tiče,meni je vse to res super.

svojega partnerja sem jaz navdušila za stvar, ampak bilo mi je pa izjemno nerodno, saj sem veljala za “pridno”. Na srečo je zadevo sprejel in od takrat je najin odnos čisto drugačen, v pozitivnem smislu.

Tudi mene rajca to,ampak zena kar nekako blokado dobi,ko hoce lulat po meni.tak da zdaj niti ne poskusa vec.kadar jo pa kje med potjo lulat se pa zlahka pred mano polula.

Mene je najprej začelo rajcati lulanje. pa žena sploh ni bila za stvar. potem sem jo pa včasih, ko sva bila kje na izletu v naravi, prosil če sem lahko zraven, ko lula. zdelo se ji je hecno, ampak je pristala. Tako sem jo najprej samo gledal, sčasoma sem pa lahko prišel čisto zraven in jo malo božal medtem, ko je lulala. Enkrat sem se opogumil in sem jo prijel za pičko, tako da je lulala po moji roki. Joj kako mi je takrat kurac otrdel, mislil sem da mi ga bo razneslo… takrat je žena doumela, kaj to meni pomeni (in da ima tudi ona lahko kaj od tega) in se je popolnoma prepustila. Ko sva šla naslednjič na izlet v naravo (teh izletov je kar naenkrat bilo veliko več kot prej), mi je sama predlagala, če me lahko polula. Skrila sva se v goščavo, oba sva se slekla, jaz sem se ulegel na tla, ona pa je počepnila, obrnjena s pičko proti meni in se mi polulala po prstih in obrazu. To je bil zame takrat najbolj rajcajoč dogodek v življenju, pofukala sva prav živalsko. Že čez nekaj dni me je žena spet presenetila, ko je na sprehodu rekla, da mora kakat in da rabi pomoč 🙂 Hitro sva prišla do najinega skrivališča, se oba slekla, ona je šla na vse štiri, jaz sem jo pa gledal od zadaj. Ko je začela kakat, se nisem mogel več premagati, trdega kurca sem ji začel riniti v usrano ritko. Mislil sem, da me bo razneslo, tako močno mi je prišlo. Tudi žena je bila čisto mehkih kolen, ulegla se je na hrbet, jaz sem ji pa lizal pičko dokler tudi njej ni prišlo. Umazanija naju je ponesla nekam, kjer nisva bila še nikoli. Od takrat naprej to redno prakticirava. “Najini kotički” so po celi Sloveniji. In ko naju prime, se odpraviva na enega od njih in se prepustiva packanju.
Tole, kar sem napisal, nisem povedal še nobenemu, je izključno skrivnost med mano in ženo. Ker pa vidim, da vas je tukaj kar nekaj svobodomiselnih, sem se razpisal, da se mogoče še kakšen par opogumi. Ker verjetno vas je dosti, ki bi, pa vas nekaj zadržuje da se ne opogumite.

Zelo lepo opisano CARTMAN-pohvalno,res je teško začeti in se prepustiti partnerju ampak ko enkrat dosežeš to raven da se prepustiš in zaupaš(seveda imamo pomisleke,kaj si bo pa partner mislil, kakšna ste ali smo,da to ni normalno itd…) so takšne stvari res prijeten dodatek ki ponavadi vodi v še boljši in pestrejši ter medsebojni odnos oziroma seks.Tudi midva poleti veliko to prakticirava v naravi,lulanje nama zelo popestri poletne dneve na nudistični plaži,malo odmaknjeno,ponavadi za kakšno skalo ali grmovjem!Skratka lepo nama je.

lp

Da bi me #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}& in smrdljiv &{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$# vzburjala??No go! Raje jo poližem ženski,kot pa da bi moški #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&ali pa &{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$# po meni ali jaz po njem!Sicer pa sem ženska,ki ima rada moške ;)))


In vendar popljuvaš kogarkoli, ki ima drugačne fetiše kot ti! Skušaj biti korektna.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja,treba je biti spoštljiv tudi do takšnih ki imajo drugačne fitiše od tebe alexxiaa,vsakemu paše kaj drugega.Zato ženske in moški počnite kar vam je všeč in kaj vas vzburja,neglede na to kaj si o tem misli nekdo drug.Vsak ima svoje užitke in naj si najde sorodne partnerje kateri tudi v teh užitkih uživajo.

lp

Kako pa povedat ženi, da si želim, da me pokaka, je sploh kdaj primeren čas za to? Zdaj redno prakticirava analni seks, včasih jo nahecam v kakem takem trenutku, ko ni umita, pa je včasih zaradi tega kar malo živčna na začetku.

kakat grem……….

ojej kaksni fetisi, grem kar ven iz tu, ker mi bo slabo, vi pa uzivajte.


a tebe še nihče ni prijel za rit ☺ … ali pa, da bi ga ti komu potegnila oralno ☺
btw: bejba, ki bruha v sekret tudi ni ravno seksi … ampak, ko je že ravno v primerni pozi … ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

New Report

Close