Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu VONJ po stari ČEŠPLJI

VONJ po stari ČEŠPLJI

V neki debati tle na forumu ste začel z debato o vonju starih češpelj.

Mene zanima, kako zavohate staro češpljo? Ali se češplja kot ženski spolni organ stara hitreje od drugih organov? Ali se hitreje usmradi, če se ne umiva vsaj 2x na dan?

Vse te reči so mi zelo zanimive. Nedolgo nazaj sem šla za eno starejšo turistko na WC na letališču in me je skor fršlok, tako močan in grozen vonj je bil, skoraj neopisljiv. A je to vonj stare češplje? Domnevam, da ja. Bil je vonj po češplji, za povrh pa še stari. Seveda se zdaj vsi poleti toliko več potimo in je treba bolj skrbet za higieno.

Me pa zanima debata v tej smeri – vsi, moški in ženske vemo, kako sladko lahko dišijo mlade češpljice mladih žensk. Tudi pri sebi opažam, da z leti ta vonj postaja bolj neprijeten, čeprav se redno umivam. Govorim o povsem naravnem vonuju, brez uporabe sprejev ali posebnih mil za intimno higieno. Ampak ni več tisti sladki piškotek, čebelji panj, medek itd. kot je bil – vonj že vleče bolj proti trhli ribi. Res me plaši, kaj še bo iz tega…

Ne vem… moja diši k cvetoča vrtnica, ki jo imam zasajeno pod oknom… 😀
Ti bom odgovorila čez 50 let… 😀

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

njam, njam

Ta vonj stare češplje je tud mene prej zanimal. Bemti že cel večer izvajam akrobacije, da jo povoham pa mi ne nekako ne uspe. Zdej pa ne vem a je stara ali mlada češplja.

uh, veliko prej se ti bo usmradila, piška mlada ;-)) že čez 15 let ti bo zaudarjala kot 2 dni odprta konzerva tune, tudi če jih imaš zdaj šele 20 😀

meni je lepo dišala do cca. 35. leta, pol se je začela pa zasmrajat… v obraz in telo zgledam 10 let manj, kot jih imam v resnici, ampak vonj po stari češpli me izdaja 🙁

[code]

[/code]

bacin, legenda si!!!!!!!!

pesem, naj bo stara-al pa mlada, samo lepa mora bit, to je to

vsaka ima TIČKA rada…

ni tako, da vsaka smrdi, je pa pomembno seveda za kolk staro se gre

bacin, legenda si!!!!!!!![/quote]

Hmmm..ja ja .legenda legenda…to smrdi po starem. Po moje je stara češplja….k ena prej je rekla, da po 35-em že smrdi….

Stara smrdi po starih ribah, mlada pa diši po mladih? Ribam se je nemogoče izognit.

Mlade dišijo po ribah,stare pa mende smrdijo po ribah. No sej s štrlički pa moje ni dost drugač.;)

O tem pa ne morem soditi.

:-))))

To pa je tema! Kako nazorno opisano, heh..

če češpla ni zdrava pol smrdi, če je pa zdrava pa diši. bo pač treba sirček dol strgat pa mal h dohtarju it.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

prehrano zamenjat

Odvisno od tega, kaj lastnica in skrbnica stare češplje sicer počne tudi s preostankom svojega telesa, poleg češplje mislim. Če zdravo živi (gibanje, prehrana, higiena) in nima kakih bolezni, ni z vonjavami nobenih težav.

Mlade češpljice imajo pač začasno to srečo, da vpliva nezdravega načina življenja ni mogoče tako hitro opaziti in zavohati, če se potrudijo, pa lahko tudi presežejo rekordne smradove seniorskih kolegic.

Kaj smeha… :)))))))

joj, larči, ma sam da se ti oglasiš, men je ful fajn noč, hehe, ne se skrivat več, no!

Hitr povej, kdo si.. :))) Mah, zdej zgublam cajt na frisbuku, pa sem tle mal zanemarla.. :))

jst te opazujem že dlje časa, mislim, si mi kul bejba, ta tvoj italo temperament, joj, malora, pa znoru bom

A bejž no bejž… :))))

evo ti ga na, a to pomen da sme že prvič nadrla al kak!?

Hahaha… :))))

no, glej jo, še rola se mi, ma to ni res
dejva zapet eno tvojo al pa od none tvoje, bi?

New Report

Close