Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dogging – sex povsod in z vsakim – ste za?

Dogging – sex povsod in z vsakim – ste za?

V VB je zdaj popularen dogging, pa tudi v Španiji in še ponekod. Gre za stvar, ko se prek interneta (določenih strani za dogging) zmenita dve osebi ali več, da se nekje dobijo (ponavadi v parku) in se dajo dol brez da bi se poznali.

Dogging poteka na dogovorjenih mestih, kamor pol pridejo vojerji in ti ali opazujejo, ali pa se še sami vključijo v “akcijo”. Policija dogging in doggerje preganja, saj gre za sex na javnem mestu. Ponavadi poteka v avtih ali na avtih, če je lepo vreme, ali pač na deki zraven avta. Ne vem zakaj, ampak avto je nekako vedno zraven.

Dogging ne izhaja iz besede “po pasje”, torej za obliko spolnega akta “od zadaj” ampak v smislu občevanja kot živali – povohajo se in se pogonijo.

Kakšno je vaše mišljenje glede tega? Bi to delali tudi sami, se vam gabi, obsojate ali kaj drugega?

not my style 😀

Ja še dobro, da si povedala. Če je iz anglije, pa že mora biti fajn, ja. Komaj čakam, da se začne še pri nas to točno po angleškem protokolu.

Včasih si šel na veselico in tam našel, kar si iskal, ampak men se zdi, da šele dogging bo vse rešu, te veselice niso dost fensi.

SPB press

Zakva pa ne?? Fuk je rekreacija….
Pod pogojem da prej vidiš vsaj sliko….ker tam na mestu se neki izmotavat je tud sranje…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pol pa se čudijo koliko je spolno prenosljivih bolezni.

Obsceno, živalsko. Zame spolnost ni samo spolni akt, ampak rabim zraven emocije. Tu jih ni.

Drugače pa fajn način za raznašanje spolnih bolezni pa aidsa.

A nisi ti tisti, ki se je ponujal za dva pira? Pošlji sliko, pa se zmenimo :DDDDD

pošlji sliko…

drugač pa pri nas je tud že dogging, in to po slovensko, ne po britanskem protokolu (čeprav je začuda isto – fuk je fuk).

dogging-slovenija.kupid.com

no, a vidte to.

kot pravi DRRR fino, samo prej je treba videt fotko. sicer pa nekaj podobnega izvajamo že danes preko kupida, ona-on, urgence. res se ni treba poročit da se pofukaš, tudi ni treba poznat vseh navad tistega, s katerim se greš to rekreacijo. je pa vseeno majčkena razlika med žensko in moškim kar se tega tiče … v žensko telo se vstopa, v moško pa ne. in vssak kurac res ne more prit vate. al lahko? mmmm ma ne, ne more. :))

In kaj je tu novega razen deke in avta? Kot, da se se nikomur ni zgodilo, da se je povohal in kmalu je bila akcija.

OK, strinjam se s tem, da ne seksaš z vsakim, ampak dajte mi razložit te emocije med seksom. Razumem emocije med partnerjema generalno, ampak kakšne emocije se pa ve greste med seksom? Seks je seks bemti in dober seks nima veze z nobenimi emocijami, če pa obstaja dober seks med dvema človekoma, ki se še ljubita pa toliko bolje. Zaradi ljubezni ni seks boljši oz. dober, ampak zaradi dojemanja seksa in uživanja v njem. Če se jaz še ne vem kako ljubim z mojim partnerjem in sem seksualno zavrta, mi moja neizmerna ljubezen pri kvaliteti seksa ne bo nič koristila.

Močno dvomim, da se dogovarja za pasje sestanke, kaj vsaj približno privlačnih ljudi.
Verjetno je več takšnih, ki smrdijo kot potepuški psi.

Z vsakim absolutno ne bi šla!

se vidi da je vroče in da imajo eni kronično pomanjkanje sexa. vsako leto isto!

tistim k jim je to všeč pa majo radi teganje, adrenalin pol naj to izvajajo, mene take zadeve ne ganejo, k lih ne rabm enih osmrajienih umazanih al pa okuženih češpelj.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Eni pac rabijo nujno pa jim je vseeno (ker drugac ne dobijo).

Če rabiš adrenalin ga lahko tudi drugje najdeš! Ni se treba gonit z vsakim in vsepovsod!
Gnus

Če rabiš adrenalin ga lahko tudi drugje najdeš! Ni se treba gonit z vsakim in vsepovsod!
Gnus[/quote]

jah enim je pač adrenalin to, da se gredo dol dajat z neznanci, pa ni važn, al so zdravi al ne, čisti al ne, včasih jim je še boljš če obstaja en dodatn tveganje, da jim tist adrenalin požene po žilah. sam to je zame idiot od človeka.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Nihce ne omenja, ce uporabljajo zascito ali ne lol.

ne gre samo za adrenalin. obstajamo ženske, ki doživljamo vaginalne orgazme, kk niso povezani z ničemer druigm kot z dolžino penisa. in so super, nori in totalno sproščuječi. naj se sliši še tako egoistično ali bolano je za tak sseksualni užitek potreben samo dolg in prav debel penis, pa seveda smisel za ritem. zdaj če je to dogging ok, meni je res vseeno kako tisti osebek sicer funkcionira, kondomi pa tudi obstajajo in ne, taki doggingi se ne dogajajo samo smrdečim in debelim, takim po moje sploh ne. :))) za to moraš dobro zgledat in bit primerno mentlano odpuljen. seveda tega ne zmorete vsi, tako kot vsi ne zmoremo swinganja in pissinga in dirty sancheza.

Se strinjam z AH NE. Dogging se grejo tudi povsem čisti & normalni osebki, ki se valda zaščitijo s kondomom, saj kdo pa hoče umret od aidsa, razen če je fuknen v glavi????

za ene je sex pač šport in rekreacija. Eni so tok pošteni da pošteno povedo: sam fukal(a) bi, ostalo me ne zanim, niti tvoje ime, hvala lepa.-

emocije kot pogoj za sex – tako sem mislila. Preprosto na sex ne gledam kot na rekreacijo. Če bi, potem ja, je vseeno s kom sem, sam da obvlada.

Je mogoče tukaj kaj interesentov, interesentk? Da bi se dobili kje na enem doggingu?

Monov dogging event – da dol padeš od smeha. Sicer pa za organizacijo dogginga očitno ni treba veliko: samo nekdo mora objaviti čas in kraj. No, bom pa jaz tista, ki to objavi:

danes zvečer ob 10:30 na pasjem travniku v Tivoliju v Ljubljani.

Me prav zanima, koliko vas bo prišlo.

New Report

Close