Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost prsi

Velikost prsi

Vprašanje: kakšne so vam bolj všeč? Velike, majhne…?
Takšne, ki grejo v modrček 75b? So majhne?

Bistveno premajhne:-))

hahahah, bistveno premajhne….J&M, če si ženska niti takih nimaš, če pa moški, pa si zgleda želiš, da bi jih že končno dobil v roke:) brez zamere
naravne da so. tu ni pravila, eni moški majo vlke dlani, drugi male.

nova
Uredništvo priporoča

neeeeeeeeeee, niso premajhne!prav luškane so, take cart.res pa da niso za une, ko majo radi od d naprej…. 🙂

Bistveno je , da ne moreš žvižgat ko jih imaš med ustnicami!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

hahaha, sem mislil, da boš napisala ali jih rabim zaradi mleka in naj raje kupim kravo:-)))
ja, dec sem in to ne kar tak

hahaha, sem mislil, da boš napisala ali jih rabim zaradi mleka in naj raje kupim kravo:-)))
ja, dec sem in to ne kar tak[/quote]

Takih se je najbolj za bat, pa ne mislim v pozitivnem smislu.

J&M… dec si in ne kar tak… kašn pa pol si :)?

Amm.. Mene pa zanima neki druzga. Js mam d kušarco pa sej to mi je kr kul sam ka pa bradavičke & areole? a je velikost pomembna? js mam dost mejhne bradavičke proti drugim… areole mam pa navadne… kua tipi pravite na to?

Velike trde bradavice so nagnusne!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tole je pa men res čudno. Da nisi ti bolj na tipe ?

Drugače pa je pri prsih pomembna tudi velikost same ženske. 75 b je lahko na eni drobčkeni deklici zelo veliko.

75b … so čisto vzorčne :))). vsi nederčki se delajo na osnovi takšnih prsi. potem, pa grejo navzgor ali navzdol.

in paco je lepo napisal! 🙂 sem enkrat slišala, da so vsake prsi dost velike za moškemu gob*c zapret!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Počakte no, a vemo, kaj pomeni 75, pa kaj B?

75 je obseg telesa pod prsmi, kar pomeni, da je dekle čisto fejst bejba, da nosi konfekcijo cca.36-38, se pravi ima normalno težo.
B košarica je pa najbolj pogosta in nekje povprečna velikost, torej, žvižgat pri B ne moreš zdraven;)
75B je korektna mera:)

Za pogledat tapravi so po moje 75 C. (pa to ni mojj obseg;))))

Ampak prave joške naredi komaj taprava babnca, pol so lahko tudi A:)

hah… loool tipsoni pac :)) jst mam 70 b pa so vsi tipi do zdej bli zadovolni pa so jih radi dal u uste.. 😛 polek tega pa sploh ni bitn kake vlke joske ma zenska glavn d jih ma.. k tipe itak ne zanima al bojo dobl joske u uste al bojo kej druga lah namocl 😉 zenske,pa ne sekirajte se zard svojih velikosti… tip k te ma rad jih bo sprejel tut ce so A :))

“A” pa tud slučajno ne pride v poštev. Raje zamenjam komplet…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Mirellca, dobr odgovor, oz. dobra si kot si vedno bila:-))
cmok!

🙂 zakaj se ne razkriješ, nekdanji? Bi dobil cmok:)

Saj sem se – pod temo “da vas preštejem”

Dobim cmokca?:-)))

Da bi se čisto razkril?!? Pol bi mi pa lulčka vidla:))

kaj pa 70 A? jaz sem s tem sicer zadovoljna, me pa zanima, če vas tipe moti kakšna dlakca ob areoli? pa tipice, imate enako težavico? kako jo odpravite? res se mi zdi, da je to vse dosedanje tipe motilo, čeprav mi ni noben tega reku…

ennekdanji….ti se sam meni razkrij:))) na ZS…lulčka pa kar imej zakritega, ker men je hitro nerodno.

ja pa res:-))
Se sprašujem kako ste naredili otroke ker si tako sramežljiva. Sicer pa ste vse najlepše menda sramežljive:-)))))))))))))))

Ne, sramežljive so tiste, ki imajo komplekse. Kompleksi pa nimajo zveze s tem, ali je ženska lepa ali ne.

jaz sem resno mislila s svojim vprašanjem, pa noben ne odgovori: a vas moške motijo dlake na ženskih prsih ali ne? in ženske, kako jih odpravite, če jih.

jaz sem resno mislila s svojim vprašanjem, pa noben ne odgovori: a vas moške motijo dlake na ženskih prsih ali ne? in ženske, kako jih odpravite, če jih.[/
mah, še kaj drugega me do sedaj ni motilo, pa bi me par dlak))
resno, do sedaj še nisem imel prilike videti poraščenih ženskih prsi, če pa sem odkrit si jih tud v bodoče ne želim)

Odpraviš jih pa tako, da jih populiš s pinceto. Če misliš na črne. Drugače imamo celo telo pokrito z manjšimi svetlimi dlačicami, ki niso moteče.

New Report

Close