Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ljubezen, spolnost, poljubi

ljubezen, spolnost, poljubi

živjo ! sem dekle, ki bi se zelo rado poljubilo s svojim fantom, a še niti prvega poljuba nisem doživela, razen v sanjah, je lahko mogoče da je v sanjah veliko drugače ali je enako kot v resničnem življenju). zanima me vse v zvezi s prvim poljubom, prvi spolnosti ter ljubezni. mi lahko svetujete vaše izkušnje, … kako se prvič poljubiti in imeti prve spolne odnose. kako naj najdem kraj, kjer se bova več srečevala. mama in oče me ne spustita nikoli od doma samo, razen s prijateljicami, jaz pa bi rada šla sama da bo bolj vznemirljivo, tako ali tako pa sem v povprečju vsak dan sama doma (oziroma ko ni mame in očeta doma) 10 – 15 minut. vendar je tu problem, zraven nas živijo babica, brat, njegovi otroci, njegovo dekle in stric. če gredo vsi od doma je vsaj stric doma. če pa že gredo vsi od doma je pa babica doma, ali pa brat, njegovi otroci ter njegovo dekle. kaj naj storim. razmišljam da bi mamo, očeta in babico poslala v toplice. brat in njegova družina ponavadi gredo od doma, stric pa tako ali tako gre kdaj pa kdaj v trgovino, ga dolgo ni domov. ko bi bili mama, oče, babica v toplicah bi lahko hodila ven vsak dan in bila zunaj do pozno zvečer, samo prej bi mogla mamo in očeta prositi za dovoljenje (rekla bi jima da grem kolesariti, res bi odšla s kolesom, vendar bi se tam na tistem mestu dobila s fantom). ko nikogar ne bi bilo doma, bi se fant prikradel v hišo in bi z njim imela prvi spolni odnos.

Živjo! Očitno ti starši še ne zaupajo dovolj, da bi te za dlje časa pustili samo. Če se nekam izmuzneš in to izvejo bo potem še slabše. Moj nasvet je, da si skušaj pridobit njihovo zaupanje- ponudi se za varuško nečaka, medtem ko gresta stric in teta na večerjo, prosi, če greš lahko ven s prijateljicami in se vrni 15 minut pred policijsko uro, pripelji jim predstavit fanta, da bojo videli, da jim nič ne skrivaš…. S spolnostjo pa nikar ne hiti, saj je prvič le enkrat! Prepričaj se ali sta oba s fantom pripravljena in se ustrezno zaščiti- pojdi do ginekologa in se pozanimaj o najboljši zaščiti zase. Srečno!

Za poljub pa res ne vem, kje bi bil problem. Tega se lahko “ukrade” kjerkoli 😉 Tudi prav je, da se začne s poljubi, z veliko poljubov, preden na seks sploh pomisliš!
Nasvet, ki ga je napisala njegov sonček sploh ni slab!

nova
Uredništvo priporoča

Nič nisi povedala, koliko si stara … Meni so starši že pri 16-ih zaupali, da sem bila celo noč zunaj, pa sem vedno prišla domov trezna in ni bilo z menoj nobenih pizdarij. Če pa si 17 let in starejša, potem bi bil pa pomoje čas za redefinicijo odnosov s starši. Za ostala tehnična vprašanja pa Google in Wikipedia 🙂

s tem fantom sva se zadnjič prvč poljubila. bilo je res krasno. vedno ko se poljubiva je krasno, počutim se kot v sedmih nebesih. je pa en problem. sem bolj sramežljiva, on pa tudi. vendar on bolj govori kot jaz, jaz pa ko mi reče naj zdaj pa še jaz kaj povem, kar utihnem in ne morem reči niti a. tudi poljubiti ga ne morem, zato me vedno on. samo enkrat sem ga jaz. ne vem o čem naj govoriva. vedno ko se dobiva, sta zraven najina prijateljica X in njen fant Y. onadva se veliko pogovarjata in poljubljata in se imata zelo lepo. saj se imam tudi jaz s tem fantom zelo lepo, a ne znam načeti neke teme pogovora in se z njim pogovarjati. skupaj sva 8 dni. 8 dni preden sva postala par sva se spoznala. in takoj sem se zaljubila vanj, zdaj pa se mi zdi da sploh nič več ne čutim do njega, samo še lep mi je, zdi se mi da nisem več zaljubljena vanj. in tu je zdaj problem. ta najina prijateljica X je rekla da bo rekla svoji sestri naj pove od mojega brata dekletu. če bo X-ina sestra povedala bratovemu dekletu Z, ga bom zapustila, ker ne želim da bi kdo vedel. Zelo ga imam rada, všeč mi je, vendar nisem zaljubljena vanj, ta občutek mi je izginil kar čez noč. tudi ljubim ga ne več, rada bi ga zapustila, saj mi v tej zvezi ni prijetno, ga ne ljubim, kot sem ga še včeraj.
ker je 14. v soboto valentinovo, je prijateljica X rekla kaj če bi se dobili vsi štirje pri njej doma in bi si dali darila. ker sem darilo že kupila, bi ga rada zapustila po valentinovem.

ko se bova v petek 13.2. spet videla ne želim da bi bila spet tako tiha, bi vas prosila, če mi lahko zaupate, kaj se vi in vaš partner pogovarjata. vedno ko se jaz in Z pogovarjava, se prijateljica skrije in se smeji. misli da jaz to ne opazim, vendar opazim in mi gre tako zelo na živce. včeraj ko smo bili vsi štirje (jaz in moj fant Z, moja prijateljica X, in njen fant Y) naju je Y vprašal kdaj bova imela spolni odnos. Bila sva tiho in mu nisva nič rekla. To je moj drugi fant, vendar še nikoli nisem sexala on pa tudi ne, ker sem jaz njegovo prvo dekle. ker sem že imela enega fanta, imam zelo slabe izkušnje, saj se z njim še niti poljubila nisem, kaj šele sexala. zelo na živce mi gre tudi to ko mi moj fant reče naj še jaz kaj povem ali zdaj si pa ti na vrsti. zato ne morem nič govoriti, me je sram, sem ves čas zelo tiha, ker nisem sproščena. ves čas mislim le na to, kako naj kaj povem, vendar enostavno ne morem. nato razmišljam, kaj naj storim, kako naj se tega sramu in treme znebim, saj je vendar moj fant, pa ne pridem do rešitve. rada bi si že doma pripravila vprašanja zanj in teme pogovorov, ki jih bom z njim spregovorila. to sem si tudi pripravila, vendar sem kasneje pozabila. moja prijateljica X in njen fant Y, sta mi rekla, da če mi bo ta fant dal konec, mi bo dal samo zaradi tega ker sem tako tiha, ker se bo naveličal. jaz sem se že naveličala, pa sva šele 8 dni skupaj. ne vem kaj nj storim. po eni strani bi ga rada zapustila, ker ga sploh ne ljubim več. po drugi pa ga ne bi rada zapustila, ker ga imam še vedno tako rada. ampk šele zdaj sem pomislila na to, da on verjetno ni tisti ta pravi, s kateri želim preživeti celo življenje. ker mislim da pri tistem ta pravem, se bom odprla, ne bom sramežljiva, mu bom zaupala, temu fantu pa sploh ne zaupam. tudi do sexa mi ni več s tem fantom. ker mislim, da moram imeti fanta, ki se bo znal poljubljati, bo znal sexati. po eni strani pa bi tudi rada, da bi on mene zapustil, ne jaz njega, zato razmišljam o tem, kako naj se drugič vedem do njega, tako kot včeraj (ko sem se obnašala kot da mi nič ne pomeni, saj tega nisem želela, ampak sem to počela, ker me je bilo sram), ali naj se sprostim, ko pa se tako zelo težko. glede tega da bi kdaj prišel meni, pa tudi ne vem kaj naj storim, in to samo zaradi tega ker ne vem kaj mu naj govorim. in še težko bi prišel k meni, zaradi mame in očeta. prosim vas za čimprejšnje odgovore, saj se bliža petek in bo vikend hitro minil, jaz pa se moram pripraviti za petek. hvala vam.

lep pozdrav

seksi bejba katy

ravno v tem je problem. jaz bi fanta že predstavila doma, vendar nisva še niti 15 dni skupaj, pa želim da bi bila to še skrivnost (vsaj dokler ne bova skupaj 3 – 5 mesecev). pa tudi ne vem kaj naj rečem, naj rečem to je moj fant Nik ali kako, to me tako zelo skrbi in to samo zaradi tega ker imam malo besednega zaklada torej skoraj nič in v določenih situacijah (ki niso vnaprej predvidene) ne vem kaj naj rečem. sploh pa sem spoznala, da mi ta zveza ne pomeni nič več, saj fanta sploh ne ljubim več, mi je neprijetno v tej zvezi, mu ne zaupam, počutim se zapuščeno, zavrženo. razmišljam kako naj ga čim manj boleče in brez posledic zapustim.

Draga seksi dekle. Predvidevam da si še zelo mlada (mogoče še OŠ) bi ti povedala, da vse jemlješ preresno in zelo prehitevaš. Fanta poznaš 2,3 tedne, z njim si se prvič poljubila, niti ne veš več ali ti je všeč ali ne in ti že razmišljaš o sexu in o predstavitvi fanta svojim staršem. Sploh pa če je to pravi, s komer bi delila preostanek svojega življenja. Veš, izjemno redki (tu govorimo o 0.0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) so pari, ki se pri teh letih zbližajo in ostanejo par za zmeraj. Najprej se pomiri, globoko vdihni in res premisli zakaj tako hitiš. Ne veš, če ti je fant všeč ali ne..potem si daj čas, da to ugotoviš. Kar se tiče ljubezni – to pride z meseci, leti in ne v nekaj dneh. Ko boš ugotovila, kolko tije do tega fanta, če še želiš biti z njim, potem komaj razmišljaj o vajini zvezi, o darilu in sexu (čeprav ti iskreno priporočam da s tem še kar počakaš). Kar se tiče darila – naj darilo ne bo ovira da bi prej zaklučla to zvezo, če ti v njej ni prijetno.
torej kolko vidim nate močno preveč vplivata ta tvoja prijateljica in njen fant. Skušaj se njune družbe izognit in bodi sama s fantom, ker velika verjetnost je, da si tiha ravno zaradi sramu pred svojo prijateljico.
Kar se tiče komunikacije, nič ni tragičnega, če si bolj tiha, si pač še nesproščena in zadržana. Razmisli kaj vaju druži. Ista glasba? Filmi? Mogoče mata rada živali, šport, drugi hobiji? če s ničesar ne spomniš, mu pripoveduj o kakšni svoji zgodbi recimo iz morja. Vprašaj ga, kaj rad počne in ga sprašuj o tem. Če se ukvarja z določenim športom ga sprašuj po tem, zakaj mu je všeč, kako se to dela, kakšna do pravila, kateri športnik mu je najbolj všeč…in pol še povej svoje mnenje. Recimo, da rad borda, ga sprašaš vse o tem, sama pa poveš, recimo da si poskusila bordat, pa ti ni šlo in si ugotovila kako težko je to, da imaš rajši odbojko, ker….bla bla. Sej vse steče. Če pa sta kdaj tiho pa ni to nič kaj takega.
Skratka, ne hiti, vzami si čas, spoznavaj ga in vedi, da človeka spoznavaš vsaj kak mesec, preden se vanj zaljubiš. Prej logično, si skeptičen, pa bi, pa ne bi, pa ne veš če je to to… Razmišljaj na danes, ne na jutri. Razmišljaj kak ti je lepo z njim, kako je lep, zanimiv. Naj te misli o kaki poroki, seksu, skupnih otrocih ne zavedejo, ker to je še daleeeeeeč. Časa imaš kolikor želiš. Vzami si ga;)

odločila sem se. da bom upoštevala vaš nasvet. točno tako kot ste napisali, najperj se morava veliko pogovarjati, poljubljati, objemati in tako dalje, nato pa bo prišel šele seks. zdaj seveda tudi nisem pripravljena na seks. pa tudi ne bi mogla seksati s človekom, ki ni imel še niti ene punce. pa tudi ogabno se mi zdi fa**nje*, zato še nisem pripravljena, pa tudi nobenemu ne morem zaupati in dati moje telo, saj me je še preveč sram. in tudi želim da bi bilo prvič najbolj čarobno (romantična glasba, romantičen film, svečke, kopel, vrtnice, postelja posuta s cvetom vrtnice, seksi spodnje perilo, in tako dalje). zato sem se odločila, da bom počakala, pa naj bo to do 25. leta, če bo treba bom počakala tako dolgo, samo da bom pripravljena in se ne bom več česa sramovala. nkako naj starše prepričam da nazadnje pa še stara sem 14 let in hodim še v osnovno šolo. kako naj starše prepričam, da bi bila zunaj do sedmih, osmih, morda devetih in morda vsak petek in soboto. glede nečaka pa je takole. veliko krat pazim na dve nečakinji, vendar se nikoli ne izkažem tako dobro, skoraj vedno mi kje spodleti in to starši opazijo pa se nato sprem s starši. glede policijske ure je pa zelo super. tako bom poskusila od staršev dobesedno izsiliti, če ne bo šlo drugače da sem lahko kdaj pa kdaj tudi zunaj, prišla pa bom 15 minut do pol ure prej domov, ali pa bom poklicala starše naj pridejo tako hitro po mene.

Živjo!

Imam fanta s katerim hodiva že približno dva meseca in se še nisva poljubila. Oba si zelo želiva poljuba. A jaz ne vem KAKO, kdaj in kje naj ga poljubim. Prosim, pomagajte mi!!

Hvala in Lep pozdrav.

Mislim da ga ni najbolj težko nekam na samo spravit in ga enostavno k sebi stisnit..ga osvajat in poljubit..

Draga moja kolegica lepo te pozdravljam rad bi te vprašal če bi sla z menoj na prvi zmenek ljubezni zelo ti bo lepo zato te povabim na ples .
Upam da se bova kmalu dobila ter se zavbavala saj se bova noro zaljubljena .

Ko imate v šoli ples se lepo napravi vendar tam si lahko izbereš šošolca za prvi ples .
Če te ima sošolec rad te bo med plesom poljubil na lice tako se lahko zaljuubit .

Dekle kje živiš povej koliko si stara .
Ali se bi zaljubila vame .
Draga punca resnično bi te rad spoznal kakšna si .
Ali bi sla z menoj na morje tam bi uživala .

Jože Oblak, si ti malo v oblakih. A ne vidš. da je tema stara skor deset let, hehe.

Jas bi te zelo rad spoznal peljal bi te v park tam se bi začela poljubljati po usnicah .
Če boš želela z menoj seksati se bova ulegla na klobco ter se odpela hlače .
Ko se bova začela lizati te bom slatal po telesu tako da se boš meni nastavljala z trebuhom .
Iskreno te komaj čakam da se dobiva pa ujemi moj prvi poljub nausnice ljubezni .

Redko vidim kako se fantje in dekleta poljubljajo ter stiskajo .
Vcasih se med poljubi celo slatajo ali lizejo po usnicah .
Meni se to zdi zelo grdo če srečaš fanta ki si mu vseč ga vprašaj za prvi poljubček ljubezni .

Živjo zelo te bi rad srečal kje na zabavi tam te bi najpreje povabil na ples .
Med plesom te bi zagotovo stisnil v objem potem se bi skupaj prvič poljubila .
Ko bi se zabavala se bi zagotovo skupaj stiskala , držala za roke , cerklala , poljubljala ali lizala skratka obema bi bilo resnično lepo .

Jas sem se prvič poljubil na ustnice z mojo prvo ljubezen pri 18 letih .
Takrat sva se začela stiskati vsedla se mi je vnaroče .
Če smo imeli ples je zmenoj objeta plesala bilo je ne pozabno .

Z staršem greš lahko na zabavo in če je tam glasba potem se uziraj za kakšnim fantom ki ti je všeč .
Če gresta oče in mati na ples se skorajzi ter pojdi do fanta ki ti je najbolje všeč in ga povabi na ples .
Vendar če se oče in mati stiskata pmeni da sta malo že pijana da se ne mudi domov .
Če te fant med plesom stisne v objem ga nežno poljubi na lice prijatestva .
Ko se oče in mati vorenk napijeta se že grdo zgovarjata zato pelji fanta k mizi ter povej očetu in materi kako uživaš kjer imaš lustnega fanta za ples .
Zato ni važno koliko si stara saj so starši zraven .
Ko se vsi napijete se fant začne naslanjati nate ali te hoče poljubljati po telesu .

Sanje v ljubezni so ponavadi resnične .
Enkrat sva se na morju spoznala z zelo dobro prijateljico in to traja še danes sicer se je nekaj časa bala .
No saj sva se oba navadila čez par let sva na Pokljuki uživala tre skupaj sva plesala .

Ko imate v šoli ples se lepo napravi in nadišavi mogoče bodo tvoji sošolci malo pijani in se bo kakšni od njih naslanjal nate ga lepo prosi za prvi ples ljubezni .
Vendar če se bosta med plesom poljubila na ustnice se tudi stisnita v objem srca .
Nakonču če boš imela miniko te bo fant gotovo prijel za zadnjico zato se mu samo sastavljaj da se bosta lazje zaljubila .
Če se bosta v strenišču začela poljubljati se moreta zleči da bi začela seksati .

Dekle ko gres prvič sama z prijateljico zabavo se lepo obleči .
Vendar če iščeta fante se jim nastavljajta pred zabavo .
Ko prideta na zabavo se moreta uzirati za fantom .
Če se z kolegico malo napijeta se stiskata ter čakata da bo glasba .
Ko pride mimo kakšni fant se ustavi ga milo gledata če bo katero prijel za roko in jo prosil za prvi ples .
Če pride mimo kakšni prijatelj potem prosi naslednjo dekle za ples .
Ko se med plesom stiskate gledate zelo uživate .
Vendar če ste fejst že pijani gresta z fantoma v park tam se začnete poljubljati , stiskati , božati in seksati .

Dekle pojdi z staršem na kakšno zabavo tam je veliko možkih ki iščejo punce .
Vendar če je ples in če pride k tebi kakšni moški i te povabi na ples .
Če sta oče in mati malo pijana primi moškega za roko in pojdita na ples .
Ko te moški med plesom stisne v objem se mu lepo nasmej ter mu pošli prvi znak da ga imaš rada .
Vendar če se vsedeta nazaj k mizi sta oče in mati vorenk že pijana zato se ga tudi moški napje .
Ko se moški nasloni na tebe se odpni da te bo pogrel srčka .
Če greste vsi štirje na ples te hoče moški poljubiti na ustnice .
Vendar če se mu nasloniš na ramena ga vprašaj če je poročen če ti bo rekel da ni ga poljubi tako dolgo da bo čisto rdeč od tvoje ljubezni .

Draga seksi dekle pa si me našla .
Upam da nisi jezna če te vprašam za prvi poljub ljubezni na ustnice .
Sedaj mi resnično povej kako ti je ime da bom vedel kako te naj kličem .

New Report

Close