Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu oralni sex

oralni sex

Ženske, a vam vsem partnerji ližejo spolovilo?

Jp… :-), Zakaj?

Aha, in spet….zakaj????

nova
Uredništvo priporoča

Meni ja.

A tebi ga ne?

Si ne predstavljam seksa brez tega…

Prijazno je vprašala, zdaj pa spet monovke …….jaaaaaaaaa, ene 5x na dan mi to dela, vmes, ko sončki popedenani spančkajo.

Ma ja, zihr.

dost je,če ti zjutraj al pa zvečer,ne pa 5x na dan.dejte človeku mal dihat.

tebi je pa noče ali kaj???

pa kaj se zezate, so tudi moški, ki to ne počnejo…mela enega takega. sam pa je pričakoval da mu ga bom vedno. sva kmal zaključila

ja

…pa kaj obstajajo moški ,ki tega ne počnejo?…hmm 🙂

pa že leti jezik po njej. Mogoče pa lahko v tej temi tudi ženske mal pokomentirate kako vam najbolj paše. Ker namreč pri moških ni ravno neka umetnija. Nam vse paše. 🙂 Ve ste pa bolj sufisticirane.

Ko slišim ženske in oralni sex, se vedno spomnem na tega komika 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=rzsfIA3YKvs

pa še paše,še pa še….mmmm… 🙂

kako je fenomenalno, ko se za trenutek ustavi, ga močno stisne in globoko pogleda. NOROOOOOO

… yes, paše, še bi…

http://vancka.moj-album.com/

obvezno

😀 in kako je blo prvič ko vam je to delu ?

Ona gre pod tuš (jaz sem bil ravokar)med tem jaz prižgem svečko, zarolam njen najljubši komad,odprem buteljko njenega vina…..smuknem v kopalni plašč in grem ponjo v kopalnico, ravno se je hotela obrisat, nisem ji dovolil, kar takšno mokro sem z vročim poljubom odnesel na mizo kjer je že gorela svečka (in nič drugega) položil sem jo na svež bel prt (pogrinjka za večerjo še ni bilo na mizi) in polizal vse kapljice ki so še polzele po njenem telesu……najslajše kapljice so bile ravno v mednožju in ko sem jih lizal, so ji noge kar same lezle narazen in nežno sem ji lizal ščegetavček , potem pa sem se zalizal v celo češpljo kot da je smetana prekipela od nekje, zaril jezik v njoooooo………….stokajoče je prosila za požirek vina, ki je bil na mizi……….ponudil sem ji kozarec na usta, potem pa sem jo še malo polil s sladkim vinom med joške….teklo je počasi proti češplji…aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgg

Žensk te baže je tudi dosti!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ližemo vse kar je med nogami .

men pa sploh ne pase oralni sex,ne z ene ne z druge strani! ceprav tut kdaj pride na vrsto,ni mi za uzitek-1x je blo noro drgc mi je pa fuj sam zard tega k mam pol tako slino da se mi se sex zagabi!

Jaz bi pa moji zelo rad lizal, pa ji ni do tega…tudi obriti si jo noče….ne vem, kaj naj. Vem, da jih je mnogo, ki bi vse dale za to, da bi ji jo mož polizal….

Rad bi kaksni polizal ce je zainteresirana ker iz ljubljane sem zelo urejen in diskreten ..lp

New Report

Close