Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu No kaj naredite s spermo???????

No kaj naredite s spermo???????

No pa da vidmo, nova tema, kaj res naredite s spermo, ko vašim moškim pride v vaša usta?? al jim ne, vam je to bljak ali kaj????

Jaz izpljunem na brisačko, pa mu ga naprej ližem, ga FULL rajca…….
no pa da vidmo tiste, ki ste se že v prejšnjem postu zgražale.
Pa ne mi rečt, da vaši moški tega niso še nikol probal-oralno- ker vem da se boste zlagale. Večino-se upam trditi da vse moške bolj rajca, kot samo porivanje not in ven v vaše češplje.

lp

A brisačo opereš ali naprej uporabljaš? ha ha

se hecam seveda :)))))

Ti grešnica ti!Pokvarila si mi dan s svojimi svinjskimi idejami.Pa ravno puding imam danes za sladico.

nova
Uredništvo priporoča

NE IZPLJUNEM.

Ko mu pride v moja usta, lepo pogoltnem in ga še malo poližem ter z užitkom opazujem njegov blaženi izraz na obrazu. Velikokrat se kar smehlja in je čisto umirjen, čez kako minutko se pa že stiskava.

Shranimo v hladilniku in dodajamo jedem kot beljakovinski dodatek.

dam mu jo v njegovo kavo,da ne trošim na smetani

hihihhihihi

jaz jo pa vlagam v steklene kozarce. tako imam dober pregled nad tem, katero leto je bil najbolj produktiven

Jaz si jo privoščim kar skupaj z jajčkoma.

:))))))))))))) ooo shit, se smejem!!

Bo treba na WC, in v brisačo, ki tm visi že 3 dni si roke obrisat. :))))))

jaz pa na lopato in vržem skoz okno……..

Joj, js pa ne prenesem okusa…samo tu in tam je dost sladka, drgač mi pa takoj gor dvigne…izpljunem. Čeprav mi je mal žal. Je baje ful zdrava. Včasih si jo pa namažem po obrazu.
Ah, blaženost.

🙂

Ta debata je izpod vsakega nivoja.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

🙂

haahhaahaha ste face :)))

Res je ta debata pod nivojem, ker sem samo jaz resno odgovorila, vse ostale se pa zaj…vate!!! Ni fer!!! :))

Sem se nasmejala kot že dolgo ne:)

Zakaj? Je ne maraš? ha ha

Jaz požrem spermo brez problema, riti mu pa ne mislim lizat.

Ste pa ene res omejene, če si predstavljate, da če ne pustiš dirat svoje tazadnje, tudi vsega ostalega ne.

Hm, glede na to, da je v meni, nimaj kaj veliko dela z njo 🙂

Daj mu jest ananas. Bo ful boljša.

Mojemu je bilo ful všeč, če sem pogoltnila spermo no enkrat sem ga zalizala s spermo v ustih.. od takrat mu to ni več tako zelo všeč 😀
sicer, če je izbrizgana bolj globoko v ustih, da ne čutim okus lahko pojem sicer pa diskretno izpljunem in zabava se nadaljuje.. haha 🙂

Meni okus ni všeč, tako da jo vedno po hitrem postopku izpljunem. Enkrat sem se morala ful namučiti, da sem jo pogoltnila, ampak pol sem rekla, da mi ni všeč in tega ne počnm več. Mojemu je vseeno, kam mu pride, važno je, da mu pride :))

je dobra poteza res ta tema, se sploh ne morem nehat smejat,hihihihihih

Ma ženske noooo,kaj se tako zgražate!!?? Js jo vedno pogoltnem,ker okus ni tako slab,pa tista sekunda ko jo goltaš ni velik.Sm pa ga pa tud že “prisilila ” da je svojo spermo poskusil pa se je kr neki kremžil..he he he…

New Report

Close