Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu če med seksom pihajo vetrovi…

če med seksom pihajo vetrovi…

…me je prijateljica zadnjič poklicala, čist poklapana, da se ji je zgodilo-neki-groznega. Je na frišno zaljubljena, na frišno seksata in je vmes prdnila.Menda je okamenela in nehala funkcionirat.Da jo je bilo sram za umret, najbrž ni treba poudarjat. Tip je dal kao hecno propombo, nič hudega, ampak njej je tako bed, da ga niti ne pokliče ne več, ne odg. pa tudi ne na klice. Pa tako zaljubljena.Dajte povedat, če- ko se vam kaj takega zgodi, kake so reakcije? Kako je vam? SE je akteri kaj sorodnega zgodilo? Men je bila njena izpoved smešna, pa se nisem lih upala smejat, sem si jo pa kar predstavljala…

Hja, ni ne prva ne zadnja. 🙂 In ne, če je tip vsajj približno normalen, mu to ni nič takega. Sej pa ga on tud kdaj spusti,a ne? 🙂

Joooj, naj neha komplicirat in naj ga pokliče, da gresta še eno rundo nooooooooo 🙂

saj prve še nista speljala, ker je ušla domov

Ja to je ful bedno, sploh če se ti zgodi pri prvem seksu. Itak se je men tudi že to zgodilo, samo sem že dlje časa v zvezi in se pač obadva iz tega norca delava in smejiva, nič takega.Če bi bla pa z nekom in bi bil prvi najin sex, bi mi bilo pa tudi bedno, ja, jo čist razumem. Samo dobr, tip je dal hecno pripombo, kar pomeni, da se mu ni zdelo nič groznega, zato naj ga pokliče in bo vse ok. Čez nekaj časa, ko bosta bolj domača, se bosta pa obadva temu smejala :-)) Načeloma pa to ni nič takega, naj ne skrbi, če je tip normalen, ne bo delal nek big deal iz tega.

rekel ji je, da ni pričakoval, da ji bo dal tolk vetra…

Hahahaaaa :)))

No,ja,tip je čist skuliran,ampak,hja,njej je bilo pa zihr več kot bad….Bemti vetra!

Ja, kaj pa ona pravi, a je bila ta pripomba tko, pač res v hecu, kakšen občutek je mela za tipa, da mu je vse dol padl pol, al da se mu ni nič tko zdel….? In kaj je pol naredila, kar vstala in šla, kaj pa tip?

Povej ji, da ko bosta v resni zvezi, celo živela skupaj, bo še kaj več hudega videl in slišal…..

nats, to sem ji tudi rekla….pa da veste, da je dama stara 41, ne 15….vede se pa včasih precej najstniško. Takole zbežat iz postelje, ja, dobesedno nataknjena…hahaha

Hahahaha, sem se spomnila na prizor iz Sex v mestu, ko je Carry med seksom z Big-om prdnila in se od sramu skrila pod odejo, on pa: neeeeeeee, tam je še slabšeeeeeee:)))))))))))

Ha ha ha. Ji je dal vetra, ja… Jaz mislim, da je “muški” prenesel posebne efekte.

Ti, če se ti da pobrskat. Jaz se spomnim ene podobne teme, ko je ženska prdnila med oralcem.

o neeeeeeeeeeeeeeeee. Šit.To pa tudi jaz ne vem kako bi prenesla.Hhahaha, imam pa jaz eno sočno v zvezi z enim mojim ex,,,ohoho, med božanjem po sexu se je polulal, ko je zaspal…kao da je blo tko luštn, da se je čist sprostil.Nepozabno.

Sem ti ga poiskala, k sem taka dobra duša. Upam, da tvoja prijateljica in njen ljubimec ne hodita po monu….
http://med.over.net/forum5/read.php?151,4146589,4147914#msg-4147914

dobiš lupčka, hahaha

Važi. Obljubim, da brez nadležnega piša…

Kdo mi bo pa zdaj delal družbo ponoči, k ne študiraš več?

hehehe, miška, nisi na tekočem. Vajo ponovim, ni bilo sreče. Še bova nočni ptici

🙁

Sem prebrala samo, da nisi nekaj znala… se zgodi tudi najboljšim.

Ej, upam, da bo kolegica prebolela “incident”. Meni se res zdi, da je tip to kar solidno izpeljal, no.

upam da ne bo tko tupa, da bo zaradi ene sapce spustila takega tipa, sploh ker ji je bilo sicer predvsem orodje zelo zelo ok.

:))))))) LOL jaz bi se tolk režala, da bi mi gotovo še kakšen ušel … vetrič namreč :)))))))

a ona je pa kar ušla? Ja, a je še najstnica, al kaj? Pa menda ne misli, da RBDjevci kakšnega ne spustijo?

a je on še frej? =o)

Tvoja kolegica bo ziher ornk vesela, da si to objavila na forumu.

Ne teži prosim že zjutraj.Vsaki lahko to rečeš, ko ošpisuje kaj se ji dogaja doma, v službi…pa ne beri, če ti gre tolk v nos.Pa lep dan ti želim

🙂 Res zabavno… škoda, da se ona tudi ni znala temu nasmejat.

V bistvu ga je dala pa ona njemu. 🙂

***Tvoja kolegica bo ziher ornk vesela, da si to objavila na forumu.***

Ja, hitro ji pojdi povedat, ker vsi vemo katera je in bomo zdaj s prstom na njo kazali po ulici.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz že dva dni jem kosmiče in prdim kot nora. Me je sram in se umikam. Svinjsko smrdi (prav po gnilih jajcih, kajzavragajevtehkosmičih??), zato se niti seksat ne upam. Častna!

New Report

Close