Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

Hej bejbe. Že od večih žensk sem slišala, da Bosanci rasturajo v postelji. Pa tudi drugače znajo menda razvajat žensko, edino, kar je velik problem je njihova ljubosumnost in posesivnost. Kaj pravite? Jaz sem vedno mislila, da Bosanci tepejo svoje ženske in da so bolj kot ne neandertalci, ampak ženske, ki so bile z njimi, pravijo, da ga v postelji ni čez Bosanca in da ga ni večjega romantika od Bosanca. Ne vem no, še vedno nekako težko verjamem…

jaz pa težko verjamem, da maš ti 100 pik.
No, mogoče s pikasto pižamo.

Če ne moreš napisati mnenja o temi, se vzdrži komentarjev, ki nimajo nobene vsebine.

nova
Uredništvo priporoča

Jesi mala ljubila do sada, jesi,jesi, al Bosanca nisi.Ima nešto u riječima.Barem kad je…., je….e i ne razmišlja o karieri.Kao onaj pravi Slovenac.A ih ima i među njima dobrih, samo se kriju od žene. Da se ne izdaju, pa oče ona svaki dan.

Res. Sem imela enega eno leto, raztural in zadovoljil me je v vseh pogledal. Naši slovenci prava mlačnost proti bosancem.

Ne nam sedaj skomine delat z Bosanci, smo komaj črnce prebolele.

Hahaha

Se pravi da moj Bosanac, ni bil pravi.Je imel samo rodovniške korenine bosanske, svoje korenine pa ne.Moram jest še mal slovenčkov prej sprobat, pol pa bom internacionalo in globalno selo sprobala.

Sem probala makedonca pred leti (kje so tisti časi – končni izlet na Ohrid pa to) in vam povem, da se bosanci skrijejo :-)!

Če ne bi bil tako dober, ga ne bi izbrala za moža;)) Bosanca, jasno. Njihova posesivnost in ljubosumnost pa se mi zdi res en predsodek. Moj je daleč od tega, sem prej jaz taka (pa sem Slovenka), tako da to ni pravilo. Vsi najini kolegi, pa so večinoma Bosanci, pa Črnogorci, so tudi daleč od posesivnežev; se mi zdi, da so njihove žene veliko bolj ljubosumne, kot dedci. Take so moje izkušnje.

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Fikreta, a ima kdaj tvoj kakšne prijatelje od dole na obisku. Khm, če so že glih tle, pa če imajo cajt,bi jest…. khm, se pardoniram, .yeah,- štos.

Sem imela pol Bosanca, pol Slovenca, v postelji je bil nekaj srednjega, nič posebnega, ljubosumen in posesiven pa je bil kot 300 hudičev.

Sedaj imam pravega Slovenca, v postelji je daaaaaleč najboljši, ni ljubosumen, ni posesiven, je ta pravi zame :))

Vse je odvisno od osebe, pa naj bo to Bosanec, Slovenec ali Madžar ;))

A lahko poveste tiste, ki ste probale Bosance oz. kakšne druge južnjake, v čem se tako zelo razlikujejo od Slovencev? Kaj počnejo v postelji takega, kar Slovenci ne počnejo?
Moje vprašanje ni zajebancija, zato se prosim ne norčujte, ker me to res zanima.

Ej, ej ustavte se…., zdej pa morem jest tle malo v bran slovenske moške populacije stopit. Ne vem kaj vam je, a ste nepotešene, al preveč filmov gledate (ko imate ful cajta), al pa vam enostavno škodi čas kislih kumarc.

Jest bi prej rekel obratno ( to je pa itak že vsem znano), da ste vse slovenske babe zadrte, zadrgnjene, seksualno brez domišljije (realizirane-da ne bo pomote) in da svojim junakom ne posvečate dovolj pozornosti. Zato pa ga tle gor mlatite z nekimi plastičnimi pripomočki in tehnikalijami. Valjda je to samo zaradi tega, da se zaprete na v kakšen skrit kotiček in tam opravite to svoje… .O kakšnem pravem sproščenem seksu pa ni še nobena spregovorila (da ji ne bi blo potem treba v spovednico 😉 ).

Zato pa je na drugi strani znano, da so vse punce (out from Slovenia), bolj prostih nazorov in z njimi ni besed o puritanstvu.

tako da, malo se pršparejte na besedah, pa kej akcije rajši.
Drgač pa, primerjat loverje od Bosne z nami je isto kot primerjat vole in konje :-))) Razlago si dejte same prčarat.

IIIHAAAAAAA

Pa še nekaj: tiste, ki ste imele v življenju enega ali dva ljubimca, se vzdržite komentarjev. Ker logično, da vam bo eden od teh dveh najboljši, če niste nič drugega probale. Odgovarjajte tiste, ki imate res veliko izkušenj.

Udala se Fata za Crnogorca. Prvo veće stigne s posla Crnogorac i poslije nekoliko minuta kaže:
– Da sam ja oženio Crnogorku, dosad bi mi skinula čarape.
Fata mu skine čarape. Zatim kaže Crnogorac:
– Da sam ja oženio Crnogorku, dosad bi me raspremila.
Fata ga raspremi. Crnogorac opet kaže:
– Da sam oženio Crnogorku, dosad bi mi noge oprala.
Fata mu odgovara:
– Da sam se ja udala za Bosanca, dosad bi i mene i tebe već isjebo 3 puta!!

Ti radenska, zakaj si pa sama ne najdeš enga Bosanca, pa boš najbolj vidla in vedla in občutla kako in kaj?

moj bivši-bosanac by the way-je bil, priznam, moj najboljši ljubimec ever,…tako, da, kar se mene tiče, to čist drži.

Mujo, jest raje jaham nikakvega vola kot pa Lipicanca,depiliranega. V kar se dečki spreminjate. Porkaduš, več cajta v kopalnici kot jaz, pa nima tako dolgega,ha,pa sem čist normalna ženska.Pa saj je vsaj zame tle zajebancija.Ima nas dobrih i vas loših, pravijo.

Imam ljubimca Bosanca…kaj naj rečem, nežen, pozoren, iznajdljiv, zelo vzdržljiv…skratka mmmmmmmmmmm

Baš tako, Skomine…

Check out. Unga tvojga depiliranca oddaj.

ja ne vem če boš tlele našla žensko, ki je imela tolk bosanskih moških, da bi lahko na svojem vzorcu sklepala o fukaških in romantičnih lastnostih cele bosanske moške populacije :))

bi pa mogoče rekla edino to, da je velika verjetnost, da je obrezan :))

to kar slišmo takole o narodnostih in moških, so samo puhli klišeji, brezveze in škoda izgubljat besede. ti ga lepo naskoči in si naberi svojo lastno bosansko izkušnjo, pa bo.

Obrezan? Pa saj Bosanci niso samo muslimani, so tudi katoliki in pravoslavci, ti se pa ne obrezujejo.

Mujo, sem ga že. Mi je vso peno za britje ponucal. Mujo, a imaš kaj časa za kafu in sladko in češnjo pozobava skupaj. Matr bi pa pasala zdejle ena mrzla češnja na popku,pa da jo ti zobaš. Sam da nimaš proteze.Pol pa oboje treba lovit po pojstl.

Ma cajt si je treba vzet. Samo češnje bodo problem, sej jih ni več…, a kej drugega ne pride v poštev???

Kar se pa tiče proteze, je še vedno dobro pršraufana, tako da kakšne nevarnosti ni…. No, če bodo problemi glede povečanih skomin, se javi.

New Report

Close