Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu daj..razširi noge

daj..razširi noge

Daj…..Razširi noge in mi končno pokaži svojo mokro pič****…naj odpadejo zadržki….. pusti mi…, da se ji približam..da boš tzačutila mojo bližino….,da roke potisnem pod tvojo seksi rito …da začutiš moj dih med sramni ustnici, preden…..preden vanju zarinem jezik….hočem slišati kako dihaš…čutiti kako svoje boke potiskaš proti mojim raziskujočim ustom…
.

DAJ…..tokrat te hočem….brezobzirno..brez kompromisno….drugače….Lezi na trebuh… privzdigni svojo rit v zrak… da te lahko dražim…..ližem od zadaj…… Ko bi le vedela, kako rad to počnem…uživam, ko se igram s tvojimi sramnimi ustnicami…gladko obrito pičko…..da drsim po tvojem gumbku užitka….. Prepričan sem, da si želiš drgniti vročo pič** po mojem jeziku…. in občutiti moje….telo na svojem… Čutiš moj jezik, ki raziskuje tvoja usta? ….Prepletena sva kot dve kači……
in sanje…..Vem da si do sedaj že zelo mokra…,da se soočaš z predrzno mislijo , da bi se pobožala po ščegiju….čerpav bi bila lahko zalotena……. Moja roka je tam s tabo… vodim tvoje prste…in če bi bila tu…na moji strani sanj…. bi razširila svoje sramne ustnice, da bi s svojim jezikom lažje dosegel tvojo muco….
Občuti moje valovanje… moj otrdeli kurac…. ki prodira vate ravno dovolj, da si ga želiš celega v sebi…..da se mućiš…..da si presenečena….
Zdaj nisi pridna punčka… si pohotnica in to me vzburja…….še najbolj pa tebe, ki gledaš skozi okno v pričakovanju snežink…

Snežink ki bodo poplesavale po tvojem obrazu, kot poljubi ki si jih želiš…od njega…..

leta letijo - iščem stevardeso

ko boš vse zlikal Razo. Takrat.
Samo lepo zlikal in vse.

In to bo -…….. ob svetem NIKOLI.

pol ti bo pa vrtnico poslal, pa boš vsa mehka nastavljala…sam kaj, ko te ne bo imel kdo posexat:))))) Nevidni verjetno ne dela tega na daljavo:))))))

nova
Uredništvo priporoča

naj likam ali nastavim?

leta letijo - iščem stevardeso

Oboje.
V pravem vrstnem redu!

:-)))))))))))))))))))

-mogoče ti oboje počneš, sam mi te ne moremo videt:), razočaran!

Js sem Prlečki napisala, da ona bi teb že mogoče nastavla, sam kdo bi jo posexal je pa problem:)))))
Mogoče čez steklo:))))))Ma kaj čš z nevidnim dedcem…

Če še vrstnega reda ne veš— dvomim, da ti bo uspelo.
Pa sploh veš kako se stvari streže, tisti, ki je prva na vrsti.

da si redka, ki se ji ne morem upreti…)))))

ne draži…

leta letijo - iščem stevardeso

Dobro se zavedam, kako globoko me ljubiš.
Iskreno in globoko. Samo mene.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Cmok, cmok, teslo moje!

kaki nevidno..trdi s kotmi na pravem mestu….

verjemi….samo odloćči se….

leta letijo - iščem stevardeso

?????

mal me bega toto…..prva ali zadnja)kot sladkor)…..

kaj je zaj….nas boš povabila?…sarči pecam..baje me bo peljala….ups

leta letijo - iščem stevardeso

js sem odločena:)
sam si nikakor ne želim posedat v kakem lokalu, čudak da me pa izza vogala opazuje….jaoooo:)))))
Pa da kelnar pride k mizi, pa reče….kava je plačana, boste še kaj pojedla…gospod Nevidni vam pošilja še penino in rožo in želi dober tek. Ne ozirajte se, ker ga ne boste videla…lahko si pa penino zlijete po dekolteju, bo gospod zelo vznemirjen:)))))

sanje…….mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

a ti vedno znaš tako zrajcati…al je to samo začetek….

mirela resno…..bi te vznemirilo opazovanje?

leta letijo - iščem stevardeso

sem rekla, da je to zadnje kar si želim:))) da me čudak gleda, pa si ga drgne ob steno…fujjjj

Ves slinast ded….neeeee

Opazujem js rada…se bova tko zmenila, da ti prideš nekam, se tam postaviš, odplešeš, pokažeš rit, lulka, mišice…ja pa te opazujem od nekje:)))))

Evo, potem ti pošljem tudi 6-pack:))))-po kelnarci:)))))

skupaj ali neč…

leta letijo - iščem stevardeso

Za orgazem rabim malo več kot 10 vrstic razo

Poljub je kralj dotikov

razo, ti se pač ne prikažeš, kako naj bi potem bila js pa ti skupaj????

Sicer pa, glej KIRa….ni dobro mene spoznat:))) Takoj dobiš haus arest:)))))

)))))))))))

mi dovoliš reskirati…….noč preživeta s tabo….uffffffffffff…

jebeš arest….nič novega zame……

leta letijo - iščem stevardeso

sam ne iz opazovalnice, razo, to morava še razčistiti:))))

aha……z nogami narazen?

leta letijo - iščem stevardeso

po kavbojsko ja, imam nove škornje in klobuk:)

Če si kak visok smotan tip ki sproti pljuva slino ko govori in še zapit ter zanemarjen, potem bi vsaka rada preživela noč s teboj, seveda raje kot dan. A se po moje to ne bo zgodilo. Premisli in raje pojdi na kako veselico po babo 🙂
Bo že kaka prisedla

New Report

Close