Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moško pojmovanje “kletke”

moško pojmovanje “kletke”

no enostavno… vsak naj svoje delo opravlja ( tistoa realnost med moškim in žensko)in smo tam…..ženska naj običajno lika…
..če pa je se tiče sexa pa ste ženske tako običajno na hrbtu tako da pri tem moški čim bolj trpi…..

kaj pa žesnke pričakuje od moških?…svojih lastnih…..da ne po pomote..))))

tak..

leta letijo - iščem stevardeso

Pričakujemo,da bo tudi on tu in tam likal.
Moški trpijo, ko smo me ne hrbtu ??? A , zato tako sopete.. AHA.

Če bi moški delali na tem, da bi ženske manj trpele, malo več spoštovanja, razumevanja, podpore, izraženih čustev, drobnih pozornosti ( eh, sem že pregloboko zabredla- tega je sposoben morda vsak 100- ti) , bi se me tudi večkrat potrudile in ga vrgle na hrbet. Potem bi videl vraga.
A naši moški imajo raje prirojrno dominantno vlogo patriarhata in se ne pustijo niti malo poženščiti. No pa majo.

Moj lika, kuha in je na hrbtu.

Moj lika, kuha in je na hrbtu.[/quote

Pol se pa zbudiš in pyzdiš….;-))

a ti bi tud rad bule fasal?

razočaran, najbolje, da upravnico aresta vprašaš, kaj pričakuje od tebe…razen tega, da se na njej “mučiš”:)

a bi me ti vklenila?

kaj pa ti pričakuješ od ljubimca?

leta letijo - iščem stevardeso

🙂 koga naj bi vklenila? fantoma iz opere??
Če te nisem ne vidla, ne slišala…si o tem težko kej mislim, razočaran!

Od ljubimca pa bi js pričakovala, če bi si ga omislila: da je lep, mišičast, zagoren, modre oči, daljše lase moderne pričeske (kot en bibliski Samson)…poleg vsega pa: da je nesramno bogat, radodaren, pozoren do mene, mojih otrok in mojega moža. Da bi včasih vezl moje otroke, za kak vikend, nama z možem pa dal ključe od vile na morju in svojega ferarija, da bi bil vedno na razpolago, ko bi ga rabila za pomoč v gospodinjstvu, da bi tudi on kdaj kaj skuhal ali nam vsaj poslal svojo osebno kuharico in čistilko. Da bi bil moj osebni trener za fitnes, da bi me peljal na smučanje vsako leto za 14 dni in mojim otrokom najel učitelja smučanja…ja ne vem…pismo:) Da bi mi posodil tudi kdaj svojo zlato eurocard, vsaj za nujne enoletne poživitve garderobe…vse je z denarjem povezano……pa da ne bom izpadla materialistka: da bi mi zmasiral noge, ko mož nebi imel časa, šel z mano v šoping, ker mož v tem ne uživa, da bi se pogovarjal z mano o duhovnosti, pomagal pri pomivanju oken…ja okna imam za pomit……bi se ga dalo uporabit…še en moški pri hiši vedno prav pride..tudi našega psa nima kdo peljat na sprehod…

Za vse ostalo je pa moj mož:)

ma bi rabila financministra in pucfleka, ne pa ljubimca, kakor pišeš

---------- le vent nous portera...

Kot, da bi rabile dva tipa moškega, enega za moža in drugega za ljubimca.
Kaj kakšni univerzalci ne obstajajo.
Če pa smo me tudi večslojne osebnosti.

univerzalci bi bili, če bi bil dan daljši, kaj

---------- le vent nous portera...

pa še, če bi mnja spali. da vinci menda je spal samo 3h, zato je bil tak univerzalc

---------- le vent nous portera...

kaj pa žesnke pričakuje od moških?

po moje:

velja za obdobje, ko se joški že malo povesijo, ko “poganja celulit”, za nekje takoj po 30 letu….
-varnost sebi in otrokom na dolgi rok.
-ljubezen na krajši, vendar še vedno primerno dolg rok.
-sex brez roka in vezave na ljubezen.

1. Po 30- tem se joški povesijo samo nekaterim z ogromnimi balkoni.
2. Za varnost sebe in otrok poskrbi ženska v celoti najraje sama. Ne rabi čuvaja in slednika.
3. Rabimo ljubezen v trajni obliki z izražanjem čustev.
4. Sex mora biti vezan z ljubeznijo, če ne je nesmiseln.

norTon – sedi 1

točka 3.) Vendar to je utopija.

4.) Tudi seks brez ljubezni je smiselen. Seveda je najlepši takrat ko si zaljubljen….

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

stvarno, ti potrebuješ še kar nekaj let visoke šole, take z nadm. višino nad 1000 m, ki te ne bi obremenjevala z drugimi znanji, ampak z življenskim logičnim razmišljanjem brez dosti drugih vplivov.
-o poznavanju jošk in celulita, s vplivi na moške in vas ženske
-o varnosti in varovanju v okviru družine
-o obliki, načinih in trajanju ljubezni, s strpnostjo po končanem roku
-o seksu in sodelavi.

moj šus, je tvoja tolažba, 2-kratna, enkrat za mojo kao slabo vsebino, 1x pa za tvoje dvojne užitke, da nekoga kao ….ne bom napisal.

same napake,potem pa toliko hrepenenja……
te točke odpiraj teme na ČI, tu je prostor za sex v m. in na v.

sem paše le točka 4.
seks ni in ne bo nikoli vezan na ljubezen, lahko pa se, tudi “odvija” v sklopu ljubezni.

sicer pa to pisanje smatram, kot govorjenje resnice v humorju, za smer in gradnjo tvojih nadaljnjih razmišljanj…….uhhh,phhhhh ti še perspektivna. srečen tvoj,verjetno si govori: “z njo živeti in še, umreti”.

ti pa že boljše razmišljaš kakor PRLEČKA, prav dobro pa še ni.

Moje razmišljanja- razmišljanje ženske.Seveda pa je vse to UTOPIJA. Daleč od resničnosti.
To je bil le ženski pogled.
Bolje tiščati glavo v pesek.
Sex je pač osnovna potreba, ljubezni tako ni- samo pesek v oči, o celulitu in Fg raje ne bom razpravljala, tudi o varnosti ne- saj vemo zakaj nastajajo družine.
Vse tvoje točke so za petico norTon. Žalostno petico.
norTon- za ta spoznanja ne bo potrebno nad 1000m.

Realnost je ena,ampak, če bom živela v realnosti, bom postala zagrenjena. Hrepenela sem in bom, ker mi hrepenenje osmisli življenje. Res je hišica iz kart, se lahko poruši, pa saj vem kaj stoji za navideznim svetom. Ni mi potrebno odpirati oči. Lažje guram skozi vsakdan, lažje dam noge narazen, lažje…Lažje sem v svoji kletki.

V bistvu vsi govorite o psihološkem vplivu mladostnih izkušenj v družini, na kasnejše osebnostne lastnosti in odnos v zakonu. Ponavljanje nekih vzorcev . (saj vem, da tematika ne paše sem- pa bom vseeno).
Odrasla sem v družini polni ljubezni, brez prepirov, moja starša se še pri 75- tih držita za roke in se ljubeče gledata.
To je moj problem in moja utopija. Želela bi imeti, kar imata onadva. Pa tega nikoli ne bom imela.
Na osnovi lastnih izkušenj sem spoznala krute norTonove resnice. Zelo boleče.
Pa kaj vsi ne moremo imeti vsega.
Wuf- spet sem malo zbezljala iz kletke.

Sicer pa v mestu smo- dajmo noge narazen.

ne vem, razmišljam…

Kaj pa osmisliti realnost, obstajajo “pomembni drugi”, ki niso vedno moja familija

Včerajšnji prijeten pogovor mi je dal mislit – dovolj je, da imaš koga vsaj malo rad, brez veličine, brez velikih besed

Predvsem pa moraš imeti rad sebe.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

vse to je povezano s samozavestno spolnostjo…evo povezave z SVM

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

res ne paše sem v mestu, sploh pa naj ne gre zate, ali zame, ali tvoja, ki se držita za roke, moja dva se sedaj tudi držita za roke, dosti bolj ko prej, ko se sploh nista in sta bila v “življenski jebi”.
odvisnosti je nebroj, iz istega okolja so lahko ljudje različni, v popolnoma drugih kletkah (drugačnih lastnosti) in res so različni……. hočem reči ni vzorcev, vsak naj razvija svojega v čutenju in spoštovanju sosednjega in bližnjih.

lažje je vedno lažje..kajne?))))))

pa odpri temo…..o žesnkem pojmovanju…zna biti zanimivo…..seveda če ne bo preveč sexa)))

a pa ga je sploh dovolj kdaj?..sexa mislim….

ste žesmke res tako omejene na tistih par opravil, za ketere so vas vzgojili v mladosti?

si ne privoščite, dotika..čeprav bežnega ko postanete mokre tam kjer ne bi bilo treba..)))
ne privoščite ali niste več sposobne?

pa pa stara

leta letijo - iščem stevardeso

No pa me zanima, česa zagovorniki ste?
Se pravi ostala bi zvesta sama sebi, pobegnila iz kletke, če bi se prepustila nagonom, dala noge narazen kdaj bi me pač zamikalo, poljubila nekoga, ki bi mi enostavno zadišal in se ne bi brzdala.
Koliko ljudi bi s svojim početjem prizadela?
Ugotavljamo, da so kletke nujno potrebne, če ne bi bezljali vse naokrog.
Je že bolje, da samo hrepenimo.

Kako bi lahko živela z občutki krivde?

@ norTon- moja sta se vedno držala za roke. Vedno- vse življenje.
Ja SPOŠTOVANJE- to je ta stvar.

@ radovedni
Vedno ne moreš imeti vsega, kar si želiš.
Ženske nismo nič omejene. Prav rade sexamo- a v sexu hočemo globji pomen ne samo reprodukcijo oz. praznenje vaših semenskih vrečk.

@sarah5

Res sebe moraš imeti rad. Biti moraš na prvem mestu.
A če upoštevaš zgoraj napisano, veš, da boš izvisel.

človek mora biti v stiku s samim sabo, da lahko vzpostavlja pristne odnose

lahko so bili starši ljubeči, do mene in med seboj ampak ali so mi pustili da sem to kar sem, ne vem npr. bolj temperamentna od bratov in sester; ali pa so me “izklesali” tako kot so mislili da je najbolj prav, še posebej v prid nekemu okolju kjer živimo, religiji, kateri pripadamo…

in evo, tu sem zgubila stik s seboj

ko ga iščem, ta stik, spoznam, da je MOJA odločitev (!), kako se počutim, in preneham iskati vzroke za svojo “srečo”, “nesrečo” pri drugih oz. zunaj sebe

potem pa vse kar steče…

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

New Report

Close